Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

spoko, to nie mi eksmisja grozi, akcja sie dziala u kumpla w chacie, ma taka sasiadke dewotke stara ktora sie czepia jak sie baka glosniej pusci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. dawno mnie tu nie bylo :/ masakra z tym czasem.. ale widze ze i spamery nasze klubowe tez sobie wolne zrobili :P

pytanko Panowie - kopnalbym sobie dywaniki welurowe do swinki bo moje to juz strzepy.. jakeis doswiadczenia i rady w tym temacie posiadacie? :) z checia skorzystam :P

Marek jaka Ty tam masz xywke na tym łalegro by Twoj lombard można było namierzyć i oferty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

W piątek uderzam do Gdańska, może ktoś polecić jak tam najlepiej dojechać z Olsztyna ? przez Iławę w stronę A1 czy w Ostródzie do góry odbijać? czy jeszcze inaczej ?

dzięki z góry :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmniej korkow bedziesz mial na trasie olsztyn, łukta, morąg, pasłęk, gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym leciał na ostrode i odbijał na 7ke :decayed: ta trasa co Adrian podałes to taka turystyczna przez lasy itp itd :) ale ostatnio jak tam w nocy jechałem i wyebał mi jelen to perdole nie jezdze juz tam wieczorami :decayed: wole latac 7ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtopa :shocked:

sorry Arko, totalnie zapomnialem o spocie, f*ck, poza tym audi znowu troszku przeziebione, nie w pelni sprawne (nowy zacisk na tyl musze kupic):wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka koledzy właśnie wróciłem z nad morza naszego piknego :tongue4: spocik dziś pod uranią ? bedzie ktoś-ja podjade pozdro :decayed:

pochwal się jak jechałeś i co było po drodze (remonty, etc.) , wyjeżdzam z domu ok. 2 w nocy, w Olsztynie będę przed 5 i zależy mi na szybkim przejeździe do GD :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko Panowie i po spociku.[br]Dopisany: Lipiec 20, 2011, 09:56:33 _________________________________________________Na spocik przybyli ; arko 72,Żaneta z Pawłem no i Picia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Pici, dawno tu nie zaglądałeś

nie nie spoty muszą być (piwne też), aczkolwiek o ostatnim przypomniało mi się w czwartek (brachol ze śląska przyjechał - sami rozumiecie :drunk:)[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 14:16_________________________________________________

jakieś plany na weekend?

JA jadę dziś na kawalerskie :naughty: i powinienem być w Olsztynie w niedzielę.

dam znać jak było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale imprezujecie koledzy ho ho :wink4: ...ale tak trzymac trzeba sie wyszalec w lato-człowiek nie wielbłąd wypic musi :kox:

a propo coś mi cieknie z mojej niuni w okolicach lewego koła -ciecz bezkoloru i bezwonna macie jakies pomysły? zonka twierdzi ze to od klimy i nie ma sie czym przejmować ma rację czy mam sie przejąć? pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...