Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

z najmocniejszych to tico na gaz:)

a ogolnie to dawno w ol. nie widzialem jakiejs fury ktora robilaby na mnie wrazenie:/

np. we wczorajszym Motorze opisane jest infinity fx s50 premium, taki szal niby, kosztuje 340tysi, widzialem godzine temu na sikoraka i bez zadnego entuzjazmu

glowa mi sie mimowolnie obraca jak widze jakies uzywane samochody fajnie porobione, jakims ladnym kolkiem, albo innymi ciekawymi detalami.

zestarzalem sie juz:/ ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ja czesto widuje RS6C6 na starowce :decayed: od MTM podobno 750 kuca

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------

Wczoraj widziałem jak Danar upalał troche Corka R36 :naughty: k**wa jak przelatywał obok rpzystanku na odcieciu to lizaki dzieciom z buzi wypadały z wrazenia :jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby wyprać środek w swoiej furce i przypomniało mi się, że ktoś miał taki odkurzacz piorący tylko nie pamiętam kto ...

Przyzna się ktoś ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo!

espe, ja odpadam

zbyszek masz bmw? pochwal sie cos wiecej, a odkurzaczami to ja kiedys handlowalem, ale sam go sobie nie kupilem XD

kiedys maksym cos mowil ze ma jakis pioracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w zyciu BMW :decayed: szybciej piekło zamraznie niz bede jezdził BMW :naughty:

Ostatnio gadałem włąsnie z typem bo ma 535D mowi ze to taki smietnik jakiego swiat nie widział :decayed: wiecej stoi w serwisie niz jezdzi:grin: i mowił własnie ze 2.0TDI Audi/VW to pikus w porownaniu do 35d albo 40d :grin::grin:

A na temat M5 e60 to mowi ze mozna prace inz pisac jaki to jest bubel :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam e36 ale nic specjalnego.

W tym wszystkim tyle fajnego że jest szyber i naped na tył, co bedzie można zima sie pobawić. A i jeszcze 1 zaleta to to że stary paździeż to się nie martwie, że dzwi mi pod sklepem porysują itp. ;) Po za tym to kiszka.

Zastanawiałem sie wcześniej nad bmw w xdrivie ale teraz wiem, że za chiny tego nie kupie. Zostaję jednak dalej przy moim wyborze: b7 w q (marzy mi się z silniczkiem bau, ale to zostanie raczej tylko życzonkiem bo tylko jedną taką widziałem na allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 2.5 TDI mało jest w b7 :kwasny: a ja sobie wczoraj DV wymieniłem :naughty: to teraz po wymianie pompy paliwa i DV autko ozyło i idzie jak złe :decayed: testowałem na Witosa :naughty:

w przyszłym sezonie turbawa do wymiany sie szykuje wiec pojdzie regeneracja albo nowa :decayed: ostatnio widziałem K04 do wzdłuznego na allegro ale cena zabija 3600 :facepalm: jak za 4 tys mozna miec gt28rs :grin::grin:

btw Adrian kumpel odebrał Cupre :naughty::naughty: juz po wydechu i FIMCu:decayed::decayed: jak to teraz fajnie sapie to nie mam pytan :jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, a ja widzialem maszyne zbyszka!

spoko szarak, jak na e36 to dobrze zachowana, bo total seria bez pakietu em pałer, hehe, jaki tam motor siedzi?

załeq, jak bedziecie smigac to daj znac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ogarnalem, nie mam kiedy totalnie sie nim zajac;/

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

ostatnio cala sobote walczylem z przeciekajaca woda, wyjalem ecu, patrze uszczelka zdrowa, ale dla pewnosci i tak doszczelnilem obudowe ecu przy uszczelce silikonem, wyjalem akumulator, przeczyscilem odplywy w podszybiu, wymienilem filtr przeciwpylkowy, poskladalem wszystko do kupy i gowno, po burzy dalej mi wilgotnieje dywanik.

musze najpewniej zdjac cala tapicerke w aucie i szukac, ale tam mi sie qwa nie chce:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni o przerabiałem tan motyw z kumplem w pikaczento:decayed: okazło sie ze własnie gdzies uszczelka sie podgieła i zaczeło sie saczyc pod deske i wyłewało nawiewem :grin:

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 05:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 22:37 ----------

btw Night Power sa teraz w weekend w Płocku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka wyglada najnormalniej w swiecie:/

Załek, jak w sobote te night power to jestem za, tylko zebrac ekipe i jakims dieslem/lpg mozna leciec, ja, ty, moze karlos? kto jeszcze sie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te ziomki od ciebei co byli na night power i dajtkach jedzie ktos od nich :whistling:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...