Spoty Olsztyńskie

• adrianus

• taktuś

Top użytkownicy w tym temacie

Atrakcje?Wyścigi na ćwiartkę mogą być? :>

A tak apropo "organizatorzy" - jakieś atrakcje przewidziano? :evil:

Na dachu najładniejszej A4 rozpalimy grilla, tańce też jakieś będą... ogólnie KOX :kox::decayed:

Ladnie... mam 3 piedziesieciozlotowki w portfelu, zaraz zobacze czy prawdziwe ;P

my adadurowi będziemy płacić w 50 za ramki to chłopak się zdziwi jak przeczyta ten artykuł :polew: :polew:

To ja przywiozę pół litra i będzie się działo... :decayed:

mamy przyozdobioną przez Skrzypka fotkę w pierwszym poście, jak się podoba?

Nie uległ mojej sugestii aby napisać , że kobitki na spoty przyjeżdżać muszą obowiązkowo w spódniczkach mini... :kox:

mamy przyozdobioną przez Skrzypka fotkę w pierwszym poście, jak się podoba?

jeszcze wszystko przed nami :> to dopiero pierwsza wersja a jak czas pozwoli będą następne mam nadzieję lepsiejsze :tongue4:

a i jeszcze jedno, twoja sugestia była nieco inna :tongue4: chyba lepsza od tej oficjalnej :polew: :polew: :polew:

mamy przyozdobioną przez Skrzypka fotkę w pierwszym poście, jak się podoba?

Chłe, chłe, chłe, fotka Pameli Anderson trzymającej logo Audi chyba tu nie przejdzie :banan3:,

ciekawe jak będzie z frekwencją, możliwości naszego regionu to spoko około 20-tu audiczek, z resztą nie ważna ilość tylko jakość,

ważne żeby wyklarowała się stała mocna ekipa, czego konsekwencją będzie status klubowicza dla najaktywniejszych i umocnienie pozycji naszego regionu na forum ogólnopolskim

mamy przyozdobioną przez Skrzypka fotkę w pierwszym poście, jak się podoba?

wydaje mi się, że jeśli spociki będą odbywały się regularnie to i więcej osób będzie w nich uczestniczyło :a4fan:

Ogolnie duzo "aczworek" jezdzi po Olsztynie i okolicach. Sam jezdzac na Dobre Miasto nie raz na trasie widze jakiegos NO... lub NOL... W wiekszosci mlodzi ludzie, wiec trzeba jakos ich zwerbowac :)

Zastanawia mnie tylko kto moja niunie skopiowal :P Ostatnio az sie wystraszylem idac przez miasto, ze mi auto ukradli. Kiedys tylko 1 czerwona avantka poza moja jezdzila, a teraz sie namnozylo, ze juz sie pogubilem.

Ja jak znowu nie zaśpię to przyjade na spota :) na ostatni o 13 czy 14 zaspałem :embarrassed:

Ja z kolei mogę się jutro trochę spóźnić,

rozumiecie, niedzielny rodzinny obiad u teściowej... :wink4:

a ja chyba nikogo nie znam oprócz Ciebie taktuś :P

chyba że nie kojarzę kogoś kto wpadał na zloty AKP :P

a ja chyba nikogo nie znam oprócz Ciebie taktuś :P

chyba że nie kojarzę kogoś kto wpadał na zloty AKP :P

Bo Ty chyba bardziej z AKP trzymasz niż z naszą mafią :bicz3: :cool1:

ale spox, odkupisz grzechy jak wpadniesz na spota :wink4:

tu twoja rodzina, tu twój dom... :a4fan: :oklaski:

Bo Ty chyba bardziej z AKP trzymasz niż z naszą mafią :bicz3: :cool1:

ale spox, odkupisz grzechy jak wpadniesz na spota :wink4: