Spoty Olsztyńskie

Skrzypek

No no Czaja gratuluje sprzedaży ADP :good: To teraz czekamy na ładną poliftową A4 na spocie :) Bo chyba forda nie będzie ? :tongue4:

no właśnie mam nadzieję że w końcu wybiłeś Monice fokę z głowy :polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 20:03_________________________________________________

może ten. http://allegro.pl/item620056201_audi_a4_1_9_tdi_115km_2000rok_sedan_olsztyn.html tylko widziałem go raz i już było ciemno,a teraz gościu telefonu nie odbiera. Patryk i ma radyjko takie jak u ciebie.

dobry wybór, felunek za***isty :> :>

• Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Zaleczeq

• czaja77

• adrianus

• taktuś

Top użytkownicy w tym temacie

dobry wybór, felunek za***isty :> :>

Też mi się podobają te felgi :good: Miałem takie 15" w B4 (oczywiście podróby) Teraz leżą gdzieś w garażu ale myślę, że jeszcze kiedyś będę musiał je przeprosić :naughty:

Panowie jak tam niedziela aktualna ? :) Taktuś zmień w 1 poście datę.

Witam mnie raczej nie będzie,jestem w trakcie poszukiwania A4ale lipa jak nic.jak nic nie znajdę do końca tygodnia jadę do Niemiec chyba. pozdrawiam

Czaja powodzenia w poszukiwaniach :)

sprzedałbym ci swój ale jeszcze będę latał moim sreberkiem :przebiegly:

klubowe http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8657902

Gratuluje Czaja :good: Fajniutka B5 :naughty: Tylko weź zmień to radio na na coś nowszego... :tongue4:

Gratulacje :good:

radio ktoś wepchał takie jakie miał, kurde jeszcze niedawno miałem concerta I, pasowałoby jak ulał, ale sprzedałem,

motor AVG jak mniemam, bardzo dobra jednostka na pompie VP37, dobra do diagnozy i napraw.

Wpadnij w niedzielę na spota, wezmę vaga to popatrzymy na nią :wink4:

siema

kolezanki i koledzy ponawiam propozycje o przeniesieniu spotow na dzien powszedni :naughty: zaczyna sie sezon i wiecie wyjazdy grille i takie tam :gwizdanie:

ostatnio na moja propozycje odpowiedziala jedna osoba :angry: moze teraz bedzie inaczej :mysli:

pozdro

siema

pozdro

jeśli o mnie chodzi to raczej nie ma szans abym w tygodniu mógł przyjechać na spocik. Nie chciałbym zabierać głosu za innych ale wydaje mi się, że podobnie jak ja myślą pozostałe osoby spoza Olsztyna.

Nalegałbym aby pozostać przy obecnym harmonogramie. :gwizdanie:

Jedyne możliwe propozycje jakie przychodzą mi do głowy w tygodniu to wieczory okolo 20. ewentualnie poniedziałki lub czwartki ale i tak wiem że to nie wszystkim podpasuje. Również znajdą się tacy co będą woleli piwko przed tv chlapnąć po ciężkim dniu pracy :beer1: Jeśli chodzi o mnie to napewno bede wyjeżdżał w weekendy latem więc może być róznie. Napewno było by dobrze aby wypowiedziało się więcej osób a możę coś ustalimy

bezsprzecznie trzeba wypracować stałą godzinę i stałe miejsce spotu.

Mniej więcej od kilku miesięcy tak właśnie się dzieje. Chciałbym aby była to nowa świecka tradycja, tak aby za rok, czy za dwa lata każdy nowy aczwórkowicz wiedział gdzie i o której spotuje olsztyńska grupa.

Skacząc z godziny na godzinę, z miejsca na miejsce wprowadzimy wrażenie przypadkowości, niestałości.

Patrząc na kolegów z innych regionów Polski, to widzę, że tak właśnie się dzieje, tzn stała godz. spotu i stałe miejsce służy wszystkim.

Mnie też nie zawsze pasuje przyjechać na godz. 14.30 w niedzielę.

Ale staram się w miarę możliwości przyjechać, choć gdy nie będę to świat się nie zawali.

Amen :)

Popieram :good: