Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plus felga zarysowany cały rant.małe pęknięcia zderzaka.i kierownica zamiast na wprost lekko skręcona. ni lampa odstaje jakies 0,5cm.

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

dobra zmykam jakiś film obejrzeć.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak masz szpachle na blotniku to na 100% pomniejsza Ci wartosc odszkodowania, bo odszkodowanie ma przywrocic pierwotny stan elementu, jesli byl naprawiany, pomniejsza jego wartosc i dostaniesz mniej:/

ale tez jestem na maxa ciekawy ile Ci wycenia?

W jakim towarzystwie ma sprawca OC?

U mnie sasiad ma w PZU i jeeeszcze nie dostalem kosztorysu, fuuuck, a tez mam uszkodzony prawy przedni blotnik, prawe przednie i tylne drzwi, listwe progowa. pewnie c**je drzwi pasazera zakwalifikuja do wymiany,a blotnik i tylne drzwi do naprawy. Takze na bank bede pisal odwolania.

Jaco, masz gdzies jakies sensowne wzory/ wskazowki z prawniczym belkotem dla takich laikow jak ja i Grzes? :)

Opublikowano

rzeczoznawca ma być na wtorek z Ergo hesti. byłem dziś u lakiernika na Bydgoskiej powiedział ze błotnik do wymiany cały nowy. i jak by co zrobią mi 2 w cenie...

ale podobno jest tak że masz możliwość nie przyjęcia wyceny bezgotówkowej i na -prawy auta w jakimś tam serwisie,

Opublikowano

po ten kosztorys zadzwoń i się dowiedz co z szkodą sie dzieje:wink:Ubezpieczalnia robi kosztorys (jakoś fajnie go nazywają "kompromisowy")oczywiście jest dobry dla ciebie ale nie aż tak jak po odwołaniu:grin::grin:pierwszym lub drugim.Trzeba pamiętać ze ubezpieczyciel to nie agencja charytatywna.Trzeba być cierpliwym i walecznym a wpadną dodatkowe $$$$ na graty:wink:

Opublikowano

błotniki to Grzesiu najlepszym pomysłem będzie zakup pod kolor z aledrogo

Opublikowano

dokladnie jak Zbychu pisze, wymienych elementow blacharskich trzeba szukac w uzywkach, ja tez szukam na forum, na allegro, ale jeszcze nie trafilem swojego koloru, ale daje sobie na to troche czasu:)

blotnik w dobrym stanie powinien kosztowac w granicach 200pln,a malowanie u kogokolwiek to minimum 300pln,a plus jeszcze kupienie uzywki w innym lakierze to 200 i wychodzi pinćset

Opublikowano

o ktorej macie zamiar wybrac sie na dajtki bo jest jakas zbiorka vag o 10ej rano na szelu.Ja bym sie pisal na ten czas

Opublikowano

ja o 10 wstaje po weselu:decayed: czyli na 12-13 bede na dajtkach :grin::decayed:

Opublikowano

fiaty ustawiaja sie na shellu o 9, a o 9.30 wjezdzaja na lotnisko, to Marta sie z nimi zabierze, co do vagow to nie iwem, napisałem na kormoranie zeby dali znac mi na kom. Ty Jacek tez mi napisz jak ju bediesz wiedzial dokladnie (662-290-938 moj nr)

bo ja zaraz spadam na dzialke,a tam nie mam neta i rano od razu z dzialki bede na dajtki jechal

ps. obronilem sie dzis na 4:D

Opublikowano
  • Autor

GRATULACJE Adrian. Ty nie zwalaj na to, że nie ma neta na działce pewnie dzisiaj odcinka będzie po obronie :)

Opublikowano
Opublikowano

dziś Dajtki :kox:

Pozdrawiam:wink:

neik.jpg

Opublikowano

siemanko:)

Opublikowano

siema siema co tak wcześnie uciekłeś

Opublikowano

bylo cos ciekawego na tych dajtkach?

Opublikowano

wcześnie?

o 12 zawinąłem się po Załeczka pod Barczewo, bo melanżował na weselu i wróciliśmy i siedzieliśmy do końca eliminacji, na finały już nie zostaliśmy. każdy zgłodniał, polecieliśmy na grylla

co ciekawego?

no fajnie było zobaczyć lecące rs6 i rs3, golfa 700+

Opublikowano

:decayed::decayed: siema siema zyjeee:naughty::naughty::kox::kox:

no kuzwa rs6 od sportmile dobrze podawał :decayed: 11,2, golf z wawy 10,2, golf z gdyni 10,7, rs3 12,3, gtr 32 niskie 11 :decayed::decayed::decayed::decayed:

btw dzieki Adek za podwozke bo jak bym tam został to chyba bym musiał i poniedziałek wolny brać :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

my też do finału nie doczekaliśmy,krótko po Was się zebraliśmy bo kurna jakieś problemy techniczne się pojawiły i czasów nie mogli mierzyć i godzinka w plecy

a i u nas bez małych napraw się nie obeszło,ledwie na pyknik się doczłapaliśmy :shock3:

Opublikowano

oooo,a co tam Krzychu sie stalo?

Twoim 1,8t jechaliscie?

ja dzis po poludniu mega banana miałem, Pawcio zmienił mi sterownik, w końcu auto nie w trybie awaryjnym, turbinka zaczęła dmuchać a ja wciskać gaz w podłogę:)

Opublikowano

ee no nic strasznego,w 1,9 tdi kolegi którym jechaliśmy pękła rurka od wtrysku sterującego,po 40 kilometrach silniczek się umył a z wygłuszenia to normalnie kapała ropa i w h..j dymu jak dojechaliśmy na pyknik :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.