Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

plus felga zarysowany cały rant.małe pęknięcia zderzaka.i kierownica zamiast na wprost lekko skręcona. ni lampa odstaje jakies 0,5cm.

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

dobra zmykam jakiś film obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

jak masz szpachle na blotniku to na 100% pomniejsza Ci wartosc odszkodowania, bo odszkodowanie ma przywrocic pierwotny stan elementu, jesli byl naprawiany, pomniejsza jego wartosc i dostaniesz mniej:/

ale tez jestem na maxa ciekawy ile Ci wycenia?

W jakim towarzystwie ma sprawca OC?

U mnie sasiad ma w PZU i jeeeszcze nie dostalem kosztorysu, fuuuck, a tez mam uszkodzony prawy przedni blotnik, prawe przednie i tylne drzwi, listwe progowa. pewnie c**je drzwi pasazera zakwalifikuja do wymiany,a blotnik i tylne drzwi do naprawy. Takze na bank bede pisal odwolania.

Jaco, masz gdzies jakies sensowne wzory/ wskazowki z prawniczym belkotem dla takich laikow jak ja i Grzes? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczoznawca ma być na wtorek z Ergo hesti. byłem dziś u lakiernika na Bydgoskiej powiedział ze błotnik do wymiany cały nowy. i jak by co zrobią mi 2 w cenie...

ale podobno jest tak że masz możliwość nie przyjęcia wyceny bezgotówkowej i na -prawy auta w jakimś tam serwisie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ten kosztorys zadzwoń i się dowiedz co z szkodą sie dzieje:wink:Ubezpieczalnia robi kosztorys (jakoś fajnie go nazywają "kompromisowy")oczywiście jest dobry dla ciebie ale nie aż tak jak po odwołaniu:grin::grin:pierwszym lub drugim.Trzeba pamiętać ze ubezpieczyciel to nie agencja charytatywna.Trzeba być cierpliwym i walecznym a wpadną dodatkowe $$$$ na graty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błotniki to Grzesiu najlepszym pomysłem będzie zakup pod kolor z aledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak Zbychu pisze, wymienych elementow blacharskich trzeba szukac w uzywkach, ja tez szukam na forum, na allegro, ale jeszcze nie trafilem swojego koloru, ale daje sobie na to troche czasu:)

blotnik w dobrym stanie powinien kosztowac w granicach 200pln,a malowanie u kogokolwiek to minimum 300pln,a plus jeszcze kupienie uzywki w innym lakierze to 200 i wychodzi pinćset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorej macie zamiar wybrac sie na dajtki bo jest jakas zbiorka vag o 10ej rano na szelu.Ja bym sie pisal na ten czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiaty ustawiaja sie na shellu o 9, a o 9.30 wjezdzaja na lotnisko, to Marta sie z nimi zabierze, co do vagow to nie iwem, napisałem na kormoranie zeby dali znac mi na kom. Ty Jacek tez mi napisz jak ju bediesz wiedzial dokladnie (662-290-938 moj nr)

bo ja zaraz spadam na dzialke,a tam nie mam neta i rano od razu z dzialki bede na dajtki jechal

ps. obronilem sie dzis na 4:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE Adrian. Ty nie zwalaj na to, że nie ma neta na działce pewnie dzisiaj odcinka będzie po obronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześnie?

o 12 zawinąłem się po Załeczka pod Barczewo, bo melanżował na weselu i wróciliśmy i siedzieliśmy do końca eliminacji, na finały już nie zostaliśmy. każdy zgłodniał, polecieliśmy na grylla

co ciekawego?

no fajnie było zobaczyć lecące rs6 i rs3, golfa 700+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed: siema siema zyjeee:naughty::naughty::kox::kox:

no kuzwa rs6 od sportmile dobrze podawał :decayed: 11,2, golf z wawy 10,2, golf z gdyni 10,7, rs3 12,3, gtr 32 niskie 11 :decayed::decayed::decayed::decayed:

btw dzieki Adek za podwozke bo jak bym tam został to chyba bym musiał i poniedziałek wolny brać :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też do finału nie doczekaliśmy,krótko po Was się zebraliśmy bo kurna jakieś problemy techniczne się pojawiły i czasów nie mogli mierzyć i godzinka w plecy

a i u nas bez małych napraw się nie obeszło,ledwie na pyknik się doczłapaliśmy :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo,a co tam Krzychu sie stalo?

Twoim 1,8t jechaliscie?

ja dzis po poludniu mega banana miałem, Pawcio zmienił mi sterownik, w końcu auto nie w trybie awaryjnym, turbinka zaczęła dmuchać a ja wciskać gaz w podłogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no nic strasznego,w 1,9 tdi kolegi którym jechaliśmy pękła rurka od wtrysku sterującego,po 40 kilometrach silniczek się umył a z wygłuszenia to normalnie kapała ropa i w h..j dymu jak dojechaliśmy na pyknik :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...