Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę ze Paweł by mógł ogarnąć elektrykę :wink:Paweł tel 609 199 409

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki bardzo za pomoc, ale już znalazłem gościa który tego się podejmie. Firma Budwil na Dajtkach, gosc wydaje się być obeznany w temacie. MOże ktoś o nim słyszał? A ten kolega Paweł to ma jakis warsztacik i ewentualnie gdzie się mieści??

Opublikowano

Paweł na końcu Metalowej pracuje :wink:

a firme BUD-WIL Audiotuning wiele słyszałem jesli chodzi o audio :decayed: bo juz nie jeden dobry projekt od nich widziałem i słyszałem :wink:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

oo jakas imprezka na lotnisku sie szykuje :DPoleć na Olsztyn - Strefa Kurzu No Limit | eXpedycja.pl

Opublikowano

gdzie jechać ustawić zbieżność?....i potrzebuje opon 225/40/18 lub 235/40/18 w dobrej cenie.

Opublikowano

do serwisu BMW na sikorskiego

Opublikowano

w bmw trzeba czekac a tu brak czasu.Ale Cene mysle ze rizsadna zaproponowali..wymiana 2 koncowek + zbieznosc geometria przrdniej i tylnej osi i 200 stowkach mialem sie zmieścić

Opublikowano

jak za quattro to bardzo rozsądna cena

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

pamiętacie dobre czasy Kaletki

Gatebil 2013 on Vimeo

:):)

Opublikowano

Tak tak jak to dawno było.

Opublikowano

aha kaletka sie działo :decayed::decayed: faza koks i lasery :grin:

Opublikowano

ktoś się wybiera na Rajd Polski?

Opublikowano

ja nie, bo w tym czasie smaze dupsko na plazy:)

Opublikowano

heh, spoko, ale slabo wygladalby seryjny zderzak z wklejonymi skrzelami od rsa,

jakby sid oddawal zderzak od esy albo rsa...

Opublikowano
heh, spoko, ale slabo wygladalby seryjny zderzak z wklejonymi skrzelami od rsa,

jakby sid oddawal zderzak od esy albo rsa...

... to byś pewnie fure zmienił żeby zderzak pasował ;)

Opublikowano

zrerzak od esy pasi ale od ersa to trzeba kombinować :):):):)

Zbychy kupiłeś już autko?

Opublikowano

jutro jade oglądać to zobaczymy - ale pospiechu nie ma i czy kupie za rok czy za dwa to też nic sie nie stanie :)

ale musze się przyznać, że długo zastanawiałem się nad sprawieniem sobie prezenciku w postaci b5 w rs4

Opublikowano

Zbychuuuu to nad czym sie tu zastanawiac? brac kupowac, nie zalowac, lokata kapitalu

jakbym mial wolne 50-70tysi to bralbym b5 rs4 i sie z nim ozenil:)

Opublikowano

:) niestety albo i na szczęście wygrał rozsądek i nie będzie rs4

z tą lokatą to różnie bywa - rs-ki cenowo bardzo spadły ostatni czasy (rok temu można bylo kupić za 80kzł, a dziś już można za 50kzł kupić bardzo ładną)

Opublikowano

ciągle mowie ze rs4b5 to nie sport quattro :decayed:

Zbychu Audi A4 63999.00 PLN. Iława - otoMoto.pl :naughty::naughty:

Łysy jak tam wczoraj sparingowąłeś sie z crxem ?? :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie to jakieś wielkie nieporozumienie cenwe ;)) ale dalej nie będę nic pisał bo to ktos z forum sprzedaje, a o kasie w końcu tu nie gadamy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.