Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo raczej w kanale 1

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jesli masz klimatronik z mozliwoscia adaptacji to sprawdź ustawienia poszczegolnych kanałówPage_1_-_hvac.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szczegolnie kanał 11 i 14

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A możesz napisać po kolei jak to zrobić?  Wchodzę w sterownik klimy - adaptacja 10 i dalej?

Opublikowano

I wg tabeli kanaly, szczegolnie kanał 11 i 14,, sprawdź ustawienia. Mozesz podać wartosci ze wszystkich kanałów 1 - 16

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o bloki pomiarowe czujnika wewnątrz pojazdu i czujnika nasłonecznienia? 

Opublikowano

koledze chodziło o kanały dopasowania, czyli adaptacje. powyżej masz wklejone zdjęcie co oznaczają poszczególne kanały adaptacji, ale wydaje mi się że Twój klimatronik jeszcze nie obsługuje adaptacji na co wskazuje grupa 28 w blokach pomiarowych masz tam error.

Opublikowano
  • Autor

Dziś bawiłem się trochę i przez chwilę było dobrze.Tyle co nastawiłem tyle utrzymywał a jak dodałem 1 st juz trochę grzał a jak zmniejszylem o 1 st chlodzil ale dopóki nie wyłączyłem silnika i nie poszedlem do domu na chwile. Później znów to samo.  Daje za gorącym powietrzem. 

Opublikowano
  • Autor

Tylko ja nie znam angielskiego

Opublikowano
  • Autor

Może był zmieniany klimatronik. Mój samochód to bfb 1.8 t 2003 r

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dodam że mam we basto

Opublikowano
  • Autor

Przed chwila znów było dobrze. Coś przerywa albo wariuje 

Opublikowano

A to nie jest tak, że ma grzać dopóki nie zrówna się temp zadana z panelu z tą na wiatraczku ? Wtedy nie będzie grzał w trybie low, a w każdym innym przypadku będzie dążył do jak najszybszego ogrzania auta, czyli klapy będą otwarte na gorące powietrze... Posprawdzaj kolejno bloki pomiarowe i baw się + i - zobacz czy jest odczyt z klap i czy zadana pokrywa się z rzeczywistą wartością...

A w trybie auto jak się zachowuje... Wtedy najoptymalniej dobiera gdzie ma dmuchać i z jaką temperaturą by osiągnąć tą zadaną z panelu... Ja zazwyczaj stosuje nadmuch na szybę i nogi, wtedy jest cyrkulacja w miarę dobra, jak ustawisz same kratki poziome to wali gorącem...

Opublikowano
  • Autor

Wiem.tak jest ze dogrzewa do żądanej temperatury i powinien ją utrzymywać i czasem tak jest a czasem wali o 5st więcej.  Jak się bawię to jak wygrzeje na maxa to później schodze i 5 st więcej utrzymuje temperature czyli np przy 20 st na panelu czujnik wskazuje 25 i właśnie tak jest gorąco w samochodzie. 

Opublikowano

zrób rano przed odpaleniem auta screeny wszystkich bloków pomiarowych od MVB001 do MVB028, później zrób te same screeny jak już auto będzie gorące i osiągniesz zadaną temperaturę na klimie, a ona dalej będzie grzała. oczywiście rób to w sytuacji kiedy klima będzie ustawiona na auto i temp 20 - 23 stopnie.

wklej później tu w wątek i będziemy myśleć dalej...

Opublikowano
  • Autor

Ok zrobię ale dopiero w środę po świętach :)

Opublikowano
  • Autor

Ok zrobię ale dopiero w środę po świętach :)

Opublikowano
  • Autor

Nie stety leze chory wiec po nowym roku wstawię fotki

Opublikowano

Mam chyba dokładnie to samo. Jeżdżę cały czas na ustawionym 18 stopni, a w aucie mam 23. Wszystkie odczyty wyglądają na prawidłowe. Czasami przestawi się i jest przez jakiś czas ok, a potem znów grzeje :/

Opublikowano
  • Autor

Widzę ze nie jestem sam. Chyba trudny orzech do zgryzienia mamy. Eh...Zgadza się przez chwilę bywa dobrze. Coś nam wariuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.