Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Roball-znaczy widzisz który czujnik przekłamuje? U mnie?

Opublikowano

Hmmm a czemu masz prędkość 0 RPM wiatraczka ? tam powinno być powyżej 2000 obr/min... 

20180102_102759.jpg

  • Powietrze do czujnika temperatury w tablicy przyrządów -G56- jest dostarczane przez dmuchawę czujnika temperatury -V42-. Jeżeli kratka wlotowa w osłonie jednostki obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic -J255- jest zamknięta lub dmuchawa czujnika temperatury -V42- nie pracuje, czujnik temperatury nie może poprawnie zmierzyć rzeczywistej temperatury zewnętrznej i regulacja układu klimatyzacji jest nieprawidłowa. 
  • Czujnik temperatury w tablicy przyrządów -G56- i dmuchawa czujnika temperatury -V42- są zamontowane na stałe w jednostce obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic -J255- i nie mogą być wymieniane osobno. 
  • Przy włączonym zapłonie dmuchawa czujnika temperatury -V42- zawsze pracuje 
  • Jeżeli dmuchawa czujnika temperatury -V42- pracuje z oporami i liczba obrotów dmuchawy spada poniżej 1500 /min, zostaje to zapamiętane jako usterka w pamięci usterek jednostki obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic -J255-. Przy temperaturze pokojowej dmuchawa czujnika temperatury -V42- pracuje z liczbą obrotów ok. 3000 /min. 

    

Opublikowano

kamil-vag - faktycznie, wiatraczek,nie zauważyłem ... sylewester mi się przedłużył, może dlatego ;) 

Sebqull - czujnik jest w panelu klimatronika przy wiatraczku, jeżeli tam nie zaglądałeś to być może jest zawalony kurzem, może jakiś zimny lut, a może to problem nie z czujnikiem a z wiatraczkiem. W każdym swoim samochodzie to rozbierałem, ale teraz nie pamiętam jak to wygląda w a4 b6 i na ile jest naprawialne.  

Opublikowano
  • Autor

Patrzyłem. jest czysto i niby odczyt z tego czujnika jest ok i szybko reaguje.

Opublikowano
  • Autor

20180102_102501.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze chwile wcześniej chodził jutro się mu przyjżę. 

Opublikowano
  • Autor

wentylatorek chodzi, nie wiem czemu tak wyswietliło. To zły trop.

Opublikowano

możesz jeszcze adaptację w kanale 2 zmienić na większą wartość, tak dla testów.

Opublikowano
  • Autor

Bobikos możesz  jaśniej? Z ilu na ile? :)

Opublikowano
  • Autor

Co tam wartość zmienia?

Opublikowano
  • Autor

I jak to dokładnie zmienić? w które okno co wpisać? co nacisnąć?

przesunięcie, które pozostaje dodane do temperatury nominalnej, zmienia koniec frontu.....-przetłumaczyłem to z tabelki (adaptacja 02 )

 

20180102_095631.jpg

Edytowane przez Sebqull

Opublikowano
  • Autor

no ok niby wiem jak to zrobić ale jaka wartośc wpisać w new value?

Opublikowano
  • Autor

No i nie dało.  Na szczęście nic nie zapisałem na stale. CHyba nikt nie miał takiego przypadku. Ciężki orzech

Opublikowano

a może zacznij jeździć z funkcja auto, jak będzie Cie denerwowała głośna praca wentylatora nawiewu to go zwolnij ale nie dawaj ręcznie nawiewu na kratki i nogi tylko pozwól sterownikowi robić swoje, ciekawe czy w takim trybie regulacji tez będzie grzał 5 stopni wyżej niż nastawa.

Opublikowano

Jeszcze daj zdjecie glownego ekranu z kodowaniem sterownika

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Proszę jaśniej bo ja aż tak się nie znam :)

Opublikowano

zrob screena tej pierwszej strony, co sie pojawia po wejsciu w sterownik klimatyzacji (jest tam opisane kodowanie i numer sterownika)

Opublikowano
  • Autor

Aha ok :)

Opublikowano
  • Autor

A nastawy podstawowe? Nic tam nie można zrobić w odpowiedniej grupie? Do czego służą? 

Screenshot_2018-01-03-21-23-31-1-1-1.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.