Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki akumulator i świece 1.8t


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki polecacie akumulator do 1.8 t 2006 bfb i świece (mam lpg) bo musze wymienic

Ile teraz daja gwarancji na akumulator ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece już wybrałem

NGK LASER PLATINUM PFR6Q 6458 - chyba dobre nie ?

Teraz AKU, albo centra future, ale czytałem to mają złe opinie, albo bosh s5 albo ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały temat o świecach więc po co kolejny? Zakładasz ngk pfr6q v-line. Co do aku to teraz jest loteria, bo i renomowanym producentom trafiają się wtopy. Osobiście z tańszych użytkowałem parę lat toplę, five star i zero problemów. Od roku mam bosha s5 i działa, bo co tu po roku można więcej ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te świece co zamowiłem to tez moga byc ? NGK LASER PLATINUM PFR6Q 6458  to jest to samo co pfr6q v-line ?

z akumulatorem jak wymieniałes to miałes jakies podtrzymanie napiecia czy cos takiego ? czy bez problemu pozniej wszystko chodzilo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogą być. Po wymianie aku wszystko normalnie działa, co najwyżej kod do radia musiałem wpisać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat na Centre narazie nie narzekam,jakiś czas temu też miałem aku z Centry wytrzymał kilka lat  i poszedł w świat z samochodem, natomiast na Bosch się przejechałem i więcej nie kupię,poza tym  Centra daje trzy lata gwarancji, wszyscy inni dwa,a życie zweryfikuje czy dokonałem trafnego wyboru czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pytasz o paramerty to trzeba spisac listy kodow z wlepki, a przynajmniej wypadalo by tak zrobic.

Jesli jednak o firme to chyba wiekszego znaczenia nie ma: Bosch, Warta, Duracell, Centra. I tak po 5 latach trzeba podobno wymiemic a nie sadze aby ktos trzyaml auto 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aku :-) prosta zasada najcięższy i z parametrami jak ten który masz pod maską

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...