Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z co z błędami nie będą się wyświetlały ...w nowszych z can bus wyczytałem że trzeba moduły z can takie jak niżej nalazłem na alegro trochę droższe od zwykłaych bo mam właśnie can u siebie w mojaj A5 z 2000 r. po 2lifcie chciałem oświetlenie zmienić na led i niewiem jakie kupić aby wsio grało i buczało... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ...no.... mam nadzieje bo jak zamówie na allegro to już ze zwrotem będzie ciężko .... ale licze się ze zdaniem fachowców i znawców naszych "4batmobilów" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopy :decayed:

Odgrzeje temat bo nie chcę zakładać nowego postu.Wymieniam podsufitkę na poliftową i zmieniam również lampkę podsufitki.Czy kostka lampki przód jest taka sama z przedlifta do polifta??Dodam, że w polifotwej lampce mam 2diody podświetlające gałkę.

Jeżeli nie to może ktoś już to rezał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zrobić te 2 diody. Musisz sobie pociągnąć kabel do podsufitki od np. podświetlenia tunelu środkowego albo od innych żarówek co włączane razem z postojami w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zrobić te 2 diody. Musisz sobie pociągnąć kabel do podsufitki od np. podświetlenia tunelu środkowego albo od innych żarówek co włączane razem z postojami w samochodzie.

podciag bezpośrednio od bezpiecznika postojów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że nie.Właśnie sprawdziłem.Ma może ktoś opis pinów w lampce poliftowej??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też można.

PS. Ślepy moja lampka dalej jest biorę ją pod koniec miecha.

jest, i nie ma na nia chetnych takze czeka na ciebie :good:, powiem Ci jeszcze ze z niej odrazu mozna wziasc prad pod czerwone diody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie ale ona nie ma miejsca na te diody albo?

miejce na diody ma tylko nie a dziur :wink4:, tam dochodzi taki modół z dwoma diodami tymi czerwonymi, bo sprawdzałem u młodego w polifcie :wink4:, jeszcze muszę zobaczyć czy ta część ma osobny numer bo moze udałoby sie to dorwać po pieniadzah :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. I normalnie pasują śruby czy musze coś rezać? A jak to wygląda z kostką?

śruby pasują, tylko ona jest wieksza i trzeba dorabiać pod nią otwór najlepiej z żywicy i włókna, i potem to obszyć, kostka jest chyba inna, ale zmienić ją to nie problem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tej oryginalnej dziury nie mogę poprostu powiększyć i zamontować ?

ona tak nie wejdzie, bo jest trochę łukiem :wink4:, ale myślę że nie ma z tym tak dużo rzeźby, nie wiem czy samą alcantarą by tego nie ogarnął :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no racja teraz zauważyłem.

ja mam na to patent żywica i rajstopa :kox:, potem żywica z włóknem i szpachla, a potem alcantara, tak czy siak trzeba sciągać podsufitkę także się to chyba wyreza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...