Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mocniejsze światło

Opublikowano

Panowie z co z błędami nie będą się wyświetlały ...w nowszych z can bus wyczytałem że trzeba moduły z can takie jak niżej nalazłem na alegro trochę droższe od zwykłaych bo mam właśnie can u siebie w mojaj A5 z 2000 r. po 2lifcie chciałem oświetlenie zmienić na led i niewiem jakie kupić aby wsio grało i buczało... :mysli:

Opublikowano

systarczy ze zmienisz zarówki :cool1:

Opublikowano

no ...no.... mam nadzieje bo jak zamówie na allegro to już ze zwrotem będzie ciężko .... ale licze się ze zdaniem fachowców i znawców naszych "4batmobilów" :decayed:

Opublikowano

Może mógł by ktos polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce z Allegro od żarówek LED tego typu, bo także przymierzam się do zmiany oświetlenia :kox:

Opublikowano

Witam chłopy :decayed:

Odgrzeje temat bo nie chcę zakładać nowego postu.Wymieniam podsufitkę na poliftową i zmieniam również lampkę podsufitki.Czy kostka lampki przód jest taka sama z przedlifta do polifta??Dodam, że w polifotwej lampce mam 2diody podświetlające gałkę.

Jeżeli nie to może ktoś już to rezał??

Opublikowano

Ja chcialem zrobić te 2 diody. Musisz sobie pociągnąć kabel do podsufitki od np. podświetlenia tunelu środkowego albo od innych żarówek co włączane razem z postojami w samochodzie.

Opublikowano

Ja chcialem zrobić te 2 diody. Musisz sobie pociągnąć kabel do podsufitki od np. podświetlenia tunelu środkowego albo od innych żarówek co włączane razem z postojami w samochodzie.

podciag bezpośrednio od bezpiecznika postojów :wink4:

Opublikowano

No też można.

PS. Ślepy moja lampka dalej jest biorę ją pod koniec miecha.

Opublikowano

Już wiem, że nie.Właśnie sprawdziłem.Ma może ktoś opis pinów w lampce poliftowej??

Pozdrawiam

Opublikowano

No też można.

PS. Ślepy moja lampka dalej jest biorę ją pod koniec miecha.

jest, i nie ma na nia chetnych takze czeka na ciebie :good:, powiem Ci jeszcze ze z niej odrazu mozna wziasc prad pod czerwone diody :good:

Opublikowano

O to fajnie ale ona nie ma miejsca na te diody albo?

Opublikowano

O to fajnie ale ona nie ma miejsca na te diody albo?

miejce na diody ma tylko nie a dziur :wink4:, tam dochodzi taki modół z dwoma diodami tymi czerwonymi, bo sprawdzałem u młodego w polifcie :wink4:, jeszcze muszę zobaczyć czy ta część ma osobny numer bo moze udałoby sie to dorwać po pieniadzah :wink4:

Opublikowano

Aha. I normalnie pasują śruby czy musze coś rezać? A jak to wygląda z kostką?

Opublikowano

Aha. I normalnie pasują śruby czy musze coś rezać? A jak to wygląda z kostką?

śruby pasują, tylko ona jest wieksza i trzeba dorabiać pod nią otwór najlepiej z żywicy i włókna, i potem to obszyć, kostka jest chyba inna, ale zmienić ją to nie problem :wink4:

Opublikowano

A co tej oryginalnej dziury nie mogę poprostu powiększyć i zamontować ?

Opublikowano

A co tej oryginalnej dziury nie mogę poprostu powiększyć i zamontować ?

ona tak nie wejdzie, bo jest trochę łukiem :wink4:, ale myślę że nie ma z tym tak dużo rzeźby, nie wiem czy samą alcantarą by tego nie ogarnął :wink4:

Opublikowano

Aha no racja teraz zauważyłem.

Opublikowano

Aha no racja teraz zauważyłem.

ja mam na to patent żywica i rajstopa :kox:, potem żywica z włóknem i szpachla, a potem alcantara, tak czy siak trzeba sciągać podsufitkę także się to chyba wyreza :decayed:

Opublikowano

To jak wkońcu sprzedaż mi ją czy u siebie robisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.