Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi chodzi o to samo co ma goral :kox: wrzuc tutaj nawet jakies foto :wink4:

a ty widziałeś u mnie?? :mysli:

Opublikowano

Ja za wszystkie żarówki + 4 paski led do podświetlania nóg+ wszystkie kabelki zapłaciłem mniej niż 100zł, u siebie w mieścinie :wink4:

Opublikowano

a ty widziałeś u mnie?? :mysli

Nie ale wiem jak to wyszlo... Przynajmniej sobie wyobrazam.Szwagier moj ma tak w b6 zrobione i mi to osobiscie pasi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ty widziałeś u mnie?? :mysli

Nie ale wiem jak to wyszlo... Przynajmniej sobie wyobrazam.Szwagier moj ma tak w b6 zrobione i mi to osobiscie pasi :wink4:

wszyscy udzielajacy w tym wątku maja tak samo przecież :)

Opublikowano

No tak ale na foto a w rzeczywistosci to dwie rozne sprawy :wink4: A co do zarowek model +cena orientacyjna to dopiero bede wiedzial koncem tygodnia bo mamy powazny zajeb w robocie i nie ma opcji sie zerwac wczesniej i to zalatwic :kwasny:

Opublikowano

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

Opublikowano

no i bajka :kox:

Opublikowano
  • Autor

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

Panie zdjecia :evil:

Opublikowano

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

Panie zdjecia :evil:

:embarrassed:

obiecuję poprawę :decayed:

Opublikowano

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

na co Ci tyle ledów :tongue4: masz ośw pod nogami :mysli:
Opublikowano

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

na co Ci tyle ledów :tongue4: masz ośw pod nogami :mysli:

lampka z przodu x3, schowek x1, słupki tylne x2, bagażnik x2, oświetlenie tablicy x2 - oświetleni nóżek nie ma (jeszcze) :tongue4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________zaległe zdjęcia - aparat taki se ale nawet na takim widać zmianę :decayed:

dscn2471v.th.jpgdscn2472m.th.jpgdscn247301.th.jpgdscn2474f.th.jpgdscn2475.th.jpgdscn24760.th.jpgdscn2477y.th.jpgdscn2478.th.jpgdscn2479o.th.jpg

Opublikowano

tera to kox :kox:

Opublikowano

ledy wczoraj dotarły do mnie

dscn2442640x480.th.jpg

wymienione i efekt jest :kox:

na co Ci tyle ledów :tongue4: masz ośw pod nogami :mysli:

lampka z przodu x3, schowek x1, słupki tylne x2, bagażnik x2, oświetlenie tablicy x2 - oświetleni nóżek nie ma (jeszcze) :tongue4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________zaległe zdjęcia - aparat taki se ale nawet na takim widać zmianę :decayed:

dscn2471v.th.jpgdscn2472m.th.jpgdscn247301.th.jpgdscn2474f.th.jpgdscn2475.th.jpgdscn24760.th.jpgdscn2477y.th.jpgdscn2478.th.jpgdscn2479o.th.jpg

ładnie świecą :kox:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________też sie za to wezmę ale nie wiem kiedy :kox:

Opublikowano

ładnie świecą, ale ledy w tablicy to dla mnie :thumbdown:

Opublikowano

ledy w tablicy to dla mnie :thumbdown

tez jestem tego zdania ale wnetrze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ledy w tablicy to dla mnie :thumbdown

tez jestem tego zdania ale wnetrze :kox: :kox: :kox:

właśnie do końca też nie jestem do nich przekonany - pojeździmy zobaczymy :tongue4:

Opublikowano

Pany, a czy w b5 przy zastosowaniu LED'ów we wnętrzu nie wywali błędu o przepalonej żarówce?

Opublikowano
  • Autor

Pany, a czy w b5 przy zastosowaniu LED'ów we wnętrzu nie wywali błędu o przepalonej żarówce?

Nie

Jeśłi juz to w tych z ostatnich lat produkcji costam sie zdarzało

Opublikowano

Miałem przypadek że nie podłączyłem trzeciego światła stopu i wywalało taki błąd. Ostatnio od dejfa dostałem paczkę z LEDami i teraz się zastanawiam czy coś takiego się będzie działo.

Opublikowano
  • Autor

Miałem przypadek że nie podłączyłem trzeciego światła stopu i wywalało taki błąd. Ostatnio od dejfa dostałem paczkę z LEDami i teraz się zastanawiam czy coś takiego się będzie działo.

to jest inna sprawa, w A4 nie wyskakuje błąd spalonej postojówki, czy oświetlenia w wnętrzu, więc bez obaw :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.