Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zderzak przedni przed liftem i po lifcie


gadi

Rekomendowane odpowiedzi

:szukaj:

nawet w dziale moja A4 znajdziesz odpowiedż , wystarczy poszukać :gwizdanie:

Zderzak będzie pasował tylko musisz kupić slizgi boczne inne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kolego zderzak po 2 lifcie w dobrym stanie to bierz bo ciężko go dostać

Pozdrawiam :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam AUDI rocznik 96 czyli przed liftowy, a ślizgi raczej nie są tanie.

ok 100 zł sztuka na jedną stronę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a różnic takich wielkich znów w budowie nie ma. Tyle że są miejsca na halogeny w nowszym a ten przed liftem jest bardziej zaokrąglony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a różnic takich wielkich znów w budowie nie ma. Tyle że są miejsca na halogeny w nowszym a ten przed liftem jest bardziej zaokrąglony

Po II lifcie wizualnie jest ładniejszy zderzak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z cubrem że jest ładniejszy i dla tego kupiłem po II lifcie dałem za kompletny 500 zeta ale ze wszystkim z halogenami ślizgi zaślepki spryskiwaczy itp a halogenki to chyba są nówki przynajmniej tak wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie grippen do ciebie i wszystkich , kupiłem zderzak poliftowy z otworami na spryski i poszukuję pilnie zaślepek lub zestawu spryskiwaczy , jeśli ktoś ma jakieś namiary adresy numery kom lub linki to bardzo proszę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item547177421_spryskiwacze_reflektorow_super_towar_super_cena.html[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:05_________________________________________________Tu masz jeszcze e-mail do gościa z allegro który robi w serwisie

[email protected]

ja u niego zamawiałem parę części i powiem że spoko gość pogadaj z nim o ceny i podjedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten po II lifcie jest troszkę droższy ale efekt bez porównania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item547177421_spryskiwacze_reflektorow_super_towar_super_cena.html[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:05_________________________________________________Tu masz jeszcze e-mail do gościa z allegro który robi w serwisie

[email protected]

ja u niego zamawiałem parę części i powiem że spoko gość pogadaj z nim o ceny i podjedź

do tego potrzebne będą jeszcze podstawki do mocowania w ASo koszt cos koło 25zł za sztuke przynajmniej do polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zaślepki żeby założyć spryskiwacze musisz mieć w zbiorniku dwie pompki to następny koszt ja na razie rezygnuje ze spryskiwaczy będe miał tylko zaślepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...