Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam a4 b5 1.8t sedan AEB 150 km, od założenia lpg w grudniu zaraz po odbiorze auto było słabe, na benzynie to samo , jakby wgl nie było w nim turbiny, po wizycie u mechanika wyszło że zawór dv oraz przepustnica , wymienił mi i nadal to samo , dziś byłem i wyszło że błąd 561 , kazał pojeździć jakiś czas i przyjechać do niego , a i gdy nie było gazu auto szatan , ktoś jakieś propozycje? 

Opublikowano

Odczytaj normalnie błędy vagiem. Widocznie coś rozłączył przy montażu jak przed założeniem lpg było dobrze. To jak to jest wystrojone jak w ogóle auto nie jeździ i niesprawne zostało oddane..:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Znalezione błędy to : 

Układ regulacji obrotów biegu jałowego/ położenie przepustnicy * błąd adaptacji 17967

Regulacja składu mieszanki * limit adaptacji Add przekroczony , 

Mechanik je usunął i nie ma ich i kazał tak pojeździć, jeździć na benzynie czy prosto do gościa co zakładał lpg na regulacje?

Opublikowano

561 to błąd składu mieszanki, jak robił regulację gazu? w czasie jazdy? jeśli po założeniu dzieją się takie cyrki to pewnie gazownik coś zj****, odkręcał kolektor do nawiercania wtrysków?

Opublikowano
  • Autor

Gość mi zadzwonił że auto jest właśnie na jeździe próbnej i za godzinę mozna przyjechać, zapłaciłem i wgl , kazali po 1000km przejechanych na lpg przyjechać na regulacje , Tyle wiem boto moje pierwsze auto z lpg 

Opublikowano
  • Autor

Wtrysku są normalnie na kolektorze ale czy goodkrecal to nie wiem :/

Opublikowano

Mógł się bujnąć autem ale to w sumie nie znaczy że robił regulację podczas jazdy, a na benzynie tez brak mocy?

Opublikowano
  • Autor

Przejechałem się teraz na benzynie i nie ma tego kopa od 3.5 tys obrotow jak miał wcześniej :( teraz gdy przyjechalem się tak ostrzej to zauważyłem że temperatura spadła na chwilę do ok75 i znów podniosła do 90 ;o

Opublikowano

U Ciebie w aeb chyba nie ma jeszcze sondy szerokopasmowej więc strojenie lpg jest bardziej wymagające. Z tą temperaturą to winny jest termostat, czujnik temperatury lub w skrajnym przypadku zegary ale obstawiam to pierwsze. Jak masz vaga to spróbuj zrobić logi dynamiczne (poszukaj jakie kanały będą dla tego silnika) albo odwiedź kogoś ogarniętego w 1.8t.

Opublikowano
  • Autor

Znacie kogoś ogarnietego z Podkarpacia? Kto co mógłby pomóc?

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że to przepływomierz lub n75 ?

 

Opublikowano
39 minut temu, Faded97 napisał:

Możliwe że to przepływomierz lub n75 ?

 

W moim AEB-ie jak padł N75 to byl tak slaby jak by mial z 70-80 koni.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Na weekendzie podmienie od kolegi i zobaczymy, ale dziwne strasznie że jechałem oddać to na założenie lpg to szatan, odebrałem to muł:(

Opublikowano
  • Autor

Panowie , odpinalem wtyczkę w dolocie i od n75 i auto nadal to samo 

Opublikowano
W dniu 21.01.2018 o 04:57, Faded97 napisał:

Znacie kogoś ogarnietego z Podkarpacia? Kto co mógłby pomóc?

Najbardziej ogarnięty to gregor z Jasła i po sąsiedzku zajmują się też lpg.

Opublikowano
  • Autor

Mogę prosić jaki kontakt do niego ? Z góry dzięki:)

Opublikowano
  • Autor

Panowie,jak sprawdzić ciegno turbiny? Bo mechanik mówił że to podstawa skoro nie ma mocy 

Opublikowano
W dniu 27.01.2018 o 15:51, Faded97 napisał:

Panowie , odpinalem wtyczkę w dolocie i od n75 i auto nadal to samo 

Co dalo odpiecie wtyczki od N75 ? Jezeli jest walniety i go odepniesz to jaka to roznica.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.01.2018 o 22:14, iglako napisał:

Co dalo odpiecie wtyczki od N75 ? Jezeli jest walniety i go odepniesz to jaka to roznica.

Wiesz co ? Zauważyłem taki jakby brzeczacy dźwięk zaraz gdy auto już odpali , może to być zatakny i rozaypany kat? Może dlatego jest taki muł jak 1.8 

Opublikowano
15 minut temu, Faded97 napisał:

Zauważyłem taki jakby brzeczacy dźwięk zaraz gdy auto już odpali

Może być też dźwięk łańcuszka rozrządu. Klapka wg cała?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.