Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta

Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie ;)

felgi kupione, opony tez

i teraz mam dylemat co do koloru felg

opcje to:

1. srebrny takie jakie sa teraz

2. grafitowy

3. czarne

4. czarne + czerwony pasek

5. czarne + bialy pasek

wiekszosc wie jak wyglada moje auto a ci co nie wiedza to:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_diesel_edition-t12919.0.html

Opublikowano

Jest tylko jedna droga IMO. Ciemny grafit - ale nie mat, bardziej metalik/perla... cos takiego:

d9cc95c9fe78fd62c4cffc8000147a14.image.750x499.jpg

^ U mnie wlasnie takie czekaja na lato :decayed:

Zadnych czerwonych paskow! To rozwiazanie nadaje sie do duzych kol z odpowiednim rantem.

Opublikowano

Poler + czarne srodki.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Poler + czarne srodki.. :decayed:

WTF ? :mysli:

Opublikowano

Jest tylko jedna droga IMO. Ciemny grafit - ale nie mat, bardziej metalik/perla... cos takiego:

d9cc95c9fe78fd62c4cffc8000147a14.image.750x499.jpg

^ U mnie wlasnie takie czekaja na lato :decayed:

Zadnych czerwonych paskow! To rozwiazanie nadaje sie do duzych kol z odpowiednim rantem.

to mi się widzi :wink4:

Opublikowano

grafit do czarnego - ekstra, srebrny tez

i wez nie kombinuj z paskami zadnymi kolorowymi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to tylko tak pytam z tymi paskami

tak naprade wybor sie wazy miedzy srebrnym a grafitem... ale musze poznac jeszcze wasze zdanie ;)

Opublikowano

Poler + czarne srodki.. :decayed:

WTF ? :mysli:

:decayed:

Ramiona wypoleruj, a to co w srodku wymaluj, nie rozumiem co w tym jest niezrozumialego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

5039.jpg&k=3060542591151[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:58_________________________________________________

Poler + czarne srodki.. :decayed:

WTF ? :mysli:

:decayed:

Ramiona wypoleruj, a to co w srodku wymaluj, nie rozumiem co w tym jest niezrozumialego :decayed:

nie nie ... bo wyjdzie felga z allegro made in china

Opublikowano

W tych felgach nie ma prawie rantu...

Opublikowano

Grafitowe bez pasków najlepsze rozwiązanie do czarnego auta :hi:

Opublikowano

jesli mówisz ze wachasz sie nad srebrnym a grafitem ja bym brał grafit :good:

Opublikowano

grafit do shadow-line jest idealny :kox:

Opublikowano

Kolego grafit i bedzie kozacko :kox:

Opublikowano

tylko i wylacznie grafit.

Opublikowano

Będziesz miał chromowany znaczek na grillu lub coś innego z chromu ? Bo jak nie to idź w grafit :wink4: Chociaż ta polerka za mną chodzi :naughty:

Opublikowano

dokładnie antracyt kolor to jest to good

druga opcja to środek grafit.. ramiona wypolerowane.. ale to niekoniecznie może wyjść kox

ogólnie żeby wyszła felga z fajnym połyskiem, żaden mat... już nie mogę się doczekać efektu !! hi

Opublikowano

Czarny i biały pasek :kox:

Opublikowano

Czarny i biały pasek :kox:

Jakikolwiek pasek do tego wzoru będzie :thumbdown:

Opublikowano

srebrne,jak najjaśniejsze :kox:,jedyny słuszny kolor :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.