Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta


Nowak_zg

Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"  

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"



Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz walnąć az tak ciemny grafit.. po prostu lekki graficik!! ziarenka w stylu shine lakiernik ci dobierze!! :) ale to zależy dużo od tego co zrobisz z grillem :) ogólnie temat do zamknięcia. I tak zmienisz felgi po 2 miesiącach :evil: jakkolwiek nie będzie ... i tak zrobisz fajnie..

Twoja fura, zawsze była inna więc nie ma sensu zostawiać felgi w Ori kolorze!! i tak zrobisz coś innego, niż wszyscy!! :notworthy:

Powodzenia

Sorry za OT.. jak długo można należeć do A4klub bez własnej A4??

u mnie porażka. tyle przygotowań, analizy, oglądań szrotów i zadbańców i znalazłem robotę, gdzie dostałem służbowe auto i nie ma sensu kłaść we własne kółka ;( . Motywacja jest, żeby stanowisko menago załapać, im dają oooo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tez niezbyt podchodzi... Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Popieram :good: Alu znikają mimo swojego rozmiaru :confused4: Pomyśl nad polerką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz to tylko ewentualnie jasny grafit ale ja i tak pozostaje przy oczojebnych srebrnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Nosb ma racje

robisz je delikatnie jaśniejsze od budy i jest kox

dsc06430mr8.jpg

ale to Twój tron, a ta palma ma sucho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tez niezbyt podchodzi... Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Popieram :good: Alu znikają mimo swojego rozmiaru :confused4: Pomyśl nad polerką :naughty:

polerka wygadala by tu conajmniej niesmacznie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ? Kurde,że tez nie moge znalesc tego foto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ? Kurde,że tez nie moge znalesc tego foto :/

Nosb to prosze cie znajdz ... bo jakos jak nie zobacze to sie nie przekonam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tez niezbyt podchodzi... Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Popieram w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem bede miał :) Tamto auto to RS4 w kombi , czarne , z duzą gleba i chromowane fele...

A mam'y jakie miałes ? Nie chrom/polerka ? I co zle było ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił w takiej kolejności:

1) czarne z połyskiem

2) grafit

3) zostawić ori kolor.

Jeżeli idziesz w czerń, to grill musi zostać jednolity, czyli czarny - srebrny będzie się gryzł z resztą.

Poza tym, jeżeli ktoś zakłada 19', to nie jest jednoznaczne z tym, że jego samochód ma wyglądać jak choinka i zwracam uwagę każdego przechodnia.

Wystarczy jak zostanie zauważony przez innego maniaka i to w zupełności wystarczy.

Nowak, idź na całość - daj na czarno :naughty:

Coś czuję, że to może wyglądać kozacko (na forum jest gdzieś fotka B7 na czarnych felgach S-line i wygląda mego kox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta B6 to VT czy ori fotka, ale jak dla mnie to nieporozumienie :thumbdown: Przeciez te felgi giną a połączeniu z czarnym autem i ciemnymi szybami. Nie trzeba 19" felg zeby taki efekt osiagnąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsee006kl0464pqbx3.jpg

Tyle odemnie...

A wy " róbta co chceta" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsee006kl0464pqbx3.jpg

Tyle odemnie...

A wy " róbta co chceta" :good:

o kutwa kozak że ch... zaczynam powoli zmieniać zdanie ale z przewagą na grafit :decayed: ( narazie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie polerowane fele od RS6 nie przekonują. Zdecydowanie sreberko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...