Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta


Nowak_zg

Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"  

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"



Rekomendowane odpowiedzi

W ORI kolorze beda za bardzo sie wyrozniac. Przerabialem to u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak grill bedzie w ori barwach rs4 ( jak tylko dojdzie ) czyli satynowa obwodka + czarny plaster miodu + srebrny znaczek audi

Flyer masz moze fotki felg u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo slabe, ale jest. Wez poprawke, ze ja mam jasny kolor, ale na zywo gdy auto bylo czyste, to te felgi poprostu zbyt mocno dawaly po oczach... [nie mam chromow].

btw, czemu zostawiasz w grillu satynowa obwodke? Myslalem, ze auto mialo byc cale na czarno... :gwizdanie:

zdjcie023tk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, czemu zostawiasz w grillu satynowa obwodke? Myslalem, ze auto mialo byc cale na czarno...

No właśnie. Tylko znaczek OOOO zostaw w chromie, reszta black :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html;msg700043#new <-- grill zalozony ( tutaj fotki )

czemu zostaje obwodka ? bo mi sie podoba ;)

pewnie za jakis czas mi sie znudzi i ja pędzlne ;] na czarno

zobacze jeszcze jak z tymi felgami to wszystko wyjdzie ale prawdopodobnie zostawie w ori srebrnym kolorze ( odmaluje je drobnym ziarnem ) a jak mi sie nie bedzie podobac to zmienie na grafit ;p

chociaz podejrzewam ze i tak jakos mega dlugo nie bede miec tych felg bo mi caly czas chodza po glowie ori 19" z rs4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche offtopic, Nowak_zg, zgaduje, ze nie jezdzisz szybko, bo na takim profilu to mozna w jednej dziurze obrypac felge (jak sie jezdzi? mega czuc nierownosci?) rowno a poza tym ten silnik (po chipie na 140KM) z takimi felgami to chyba rakieta nie jest? Bo takie walce toczyc to chyba ciezko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche offtopic, Nowak_zg, zgaduje, ze nie jezdzisz szybko, bo na takim profilu to mozna w jednej dziurze obrypac felge (jak sie jezdzi? mega czuc nierownosci?) rowno a poza tym ten silnik (po chipie na 140KM) z takimi felgami to chyba rakieta nie jest? Bo takie walce toczyc to chyba ciezko?

hm jak jezdze to mozesz spytac krotkiego i topora np ;)

ogolnie to zapierdalam ile wlezie ;]

osiagi takie same jak na 17" 225/45R17

220km/h na 19" latam swoim dieslem i na 1/4 mili mialem remis ze wskazaniem na seryjne 1.8T b5 150KM ( z tym ze ja na 19" a ono na 17" )

a jak sie jezdzi ... komfortu nie ma ;) tym bardziej ze ja mam zawias twardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne z zewnatrz i czarne blyszczace srodki.. ciemne felgi nie pasuja do ciemnego auta, jest wtedy zbyt jednolite, a felgi maja dawac po oczach.. wrzuc zdjecie swojej niunki do photoshopa i pobaw sie kolorem felg.. wtedy sam osadzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba jednak je pomalowal na ciemniejszy kolor wraz z ramka grilla.

Ale tez do konca nie jestem przekonany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne z zewnatrz i czarne blyszczace srodki.. ciemne felgi nie pasuja do ciemnego auta, jest wtedy zbyt jednolite, a felgi maja dawac po oczach.. wrzuc zdjecie swojej niunki do photoshopa i pobaw sie kolorem felg.. wtedy sam osadzisz

Może za bardzo ciemne się zrobić. Pasuje jakiś jasny akcent a fele będą do tego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal je w grafit

dsc06218qe7.jpg

No i to jest "czarnuch" Nowak wal je w grafit, będzie kosa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tez niezbyt podchodzi... Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta b6 to odpowiednik mojej z tego co widze

wszystkie szyby ciemne

zero chromu

tylne lampy zostawione czerwone

gleba

+ kola rs6 ( z tym ze ciemne )

i niby mi sie to wszystko mega podoba .... ale :

Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Nosb ma racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...