Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta

Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMO zostawilbym w ORI kolorze, tylko odnowil ladnie i bedzie :kox:

Opublikowano

W ORI kolorze beda za bardzo sie wyrozniac. Przerabialem to u siebie.

Opublikowano
  • Autor

tak grill bedzie w ori barwach rs4 ( jak tylko dojdzie ) czyli satynowa obwodka + czarny plaster miodu + srebrny znaczek audi

Flyer masz moze fotki felg u siebie ?

Opublikowano

Bardzo slabe, ale jest. Wez poprawke, ze ja mam jasny kolor, ale na zywo gdy auto bylo czyste, to te felgi poprostu zbyt mocno dawaly po oczach... [nie mam chromow].

btw, czemu zostawiasz w grillu satynowa obwodke? Myslalem, ze auto mialo byc cale na czarno... :gwizdanie:

zdjcie023tk8.jpg

Opublikowano

btw, czemu zostawiasz w grillu satynowa obwodke? Myslalem, ze auto mialo byc cale na czarno...

No właśnie. Tylko znaczek OOOO zostaw w chromie, reszta black :wink4:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html;msg700043#new <-- grill zalozony ( tutaj fotki )

czemu zostaje obwodka ? bo mi sie podoba ;)

pewnie za jakis czas mi sie znudzi i ja pędzlne ;] na czarno

zobacze jeszcze jak z tymi felgami to wszystko wyjdzie ale prawdopodobnie zostawie w ori srebrnym kolorze ( odmaluje je drobnym ziarnem ) a jak mi sie nie bedzie podobac to zmienie na grafit ;p

chociaz podejrzewam ze i tak jakos mega dlugo nie bede miec tych felg bo mi caly czas chodza po glowie ori 19" z rs4 b7

Opublikowano

ori 19" z RS4 :slina:

Opublikowano

ja troche offtopic, Nowak_zg, zgaduje, ze nie jezdzisz szybko, bo na takim profilu to mozna w jednej dziurze obrypac felge (jak sie jezdzi? mega czuc nierownosci?) rowno a poza tym ten silnik (po chipie na 140KM) z takimi felgami to chyba rakieta nie jest? Bo takie walce toczyc to chyba ciezko?

Opublikowano
  • Autor

ja troche offtopic, Nowak_zg, zgaduje, ze nie jezdzisz szybko, bo na takim profilu to mozna w jednej dziurze obrypac felge (jak sie jezdzi? mega czuc nierownosci?) rowno a poza tym ten silnik (po chipie na 140KM) z takimi felgami to chyba rakieta nie jest? Bo takie walce toczyc to chyba ciezko?

hm jak jezdze to mozesz spytac krotkiego i topora np ;)

ogolnie to zapierdalam ile wlezie ;]

osiagi takie same jak na 17" 225/45R17

220km/h na 19" latam swoim dieslem i na 1/4 mili mialem remis ze wskazaniem na seryjne 1.8T b5 150KM ( z tym ze ja na 19" a ono na 17" )

a jak sie jezdzi ... komfortu nie ma ;) tym bardziej ze ja mam zawias twardy

Opublikowano

srebrne z zewnatrz i czarne blyszczace srodki.. ciemne felgi nie pasuja do ciemnego auta, jest wtedy zbyt jednolite, a felgi maja dawac po oczach.. wrzuc zdjecie swojej niunki do photoshopa i pobaw sie kolorem felg.. wtedy sam osadzisz

Opublikowano

Ja bym chyba jednak je pomalowal na ciemniejszy kolor wraz z ramka grilla.

Ale tez do konca nie jestem przekonany...

Opublikowano

srebrne z zewnatrz i czarne blyszczace srodki.. ciemne felgi nie pasuja do ciemnego auta, jest wtedy zbyt jednolite, a felgi maja dawac po oczach.. wrzuc zdjecie swojej niunki do photoshopa i pobaw sie kolorem felg.. wtedy sam osadzisz

Może za bardzo ciemne się zrobić. Pasuje jakiś jasny akcent a fele będą do tego :good:

Opublikowano

wal je w grafit

dsc06218qe7.jpg

Opublikowano

kox :kox:

Opublikowano

wal je w grafit

dsc06218qe7.jpg

Ja pier**le.. :slina::shocked:

Opublikowano

noooooo :gwizdanie:

Opublikowano

wal je w grafit

dsc06218qe7.jpg

No i to jest "czarnuch" Nowak wal je w grafit, będzie kosa :kox:

Opublikowano

wedlug mnie tych felg prawie wogole nie widac :tongue4:

Opublikowano

Mi tam tez niezbyt podchodzi... Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Opublikowano
  • Autor

ta b6 to odpowiednik mojej z tego co widze

wszystkie szyby ciemne

zero chromu

tylne lampy zostawione czerwone

gleba

+ kola rs6 ( z tym ze ciemne )

i niby mi sie to wszystko mega podoba .... ale :

Pchac 19 po to zeby byla duza felga (nie ukrywajmy ze nie kupujemy jej dla walorów jezdnych tylko estetycznych) a potem zmniejszac ją optycznie poprzez ciemny lakier :no:

Nosb ma racje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.