Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się jeszcze zastanawiam na Eibachem -45/-35  sportline widzę ze dobrze to wyglada a jakie miałeś wcześniej zawieszanie , amorki s-line Hubertus01  ? Mógłbyś zmierzyć ile masz odległości na równym od ziemi do nadkola przód i tył ??? 

Podatku płace 270€ na rok tez mieszkałem wcześniej NL i tam za taki silnik się płaci 350€ na kwartał ? A miałem A6C6 3.0Tdi quattro to już wogole kosmiczne opłat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Właśnie się jeszcze zastanawiam na Eibachem -45/-35  sportline widzę ze dobrze to wyglada a jakie miałeś wcześniej zawieszanie , amorki s-line Hubertus01  ? Mógłbyś zmierzyć ile masz odległości na równym od ziemi do nadkola przód i tył ??? 

Podatku płace 270€ na rok tez mieszkałem wcześniej NL i tam za taki silnik się płaci 350€ na kwartał ? A miałem A6C6 3.0Tdi quattro to już wogole kosmiczne opłat 

To fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, damian19886 napisał:

A jak na takim eibachu komfort podróżowania? bardzo twardo?

Właśnie nie jest strasznie twardo, jeżdżąc na codzień praktycznie ja nie odczuwam różnicy w porównaniu do 1be jeżeli chodzi o twardość, auto da się normalnie użytkować, jeżdżąc po złych drogach nawet plastiki w środku nie trzeszcza, nie ma też efektu piłeczki pingpongowej. Moim zdaniem eibach to jedne z najlepszych sprężyn na rynku. Co do odległości do nadkola:

Opona 225/45/R18 (zima), 1/2 baku paliwa:

Przod 65/ 65 cm

Tyl 66/ 66 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to wyglada na 19 masz może wymiary ? Ja teraz mam zimę 245/40/18 i zawieche 1BV i przód mam 66.5 a tył mam 67.5 ale jak założę lato 245/35/19 to niby pójdzie o 1cm  do góry.Niby eibach właśnie współpracuje z Audi  i byłby najlepszym rozwiązaniem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/r18 ma prawie identyczną srednice jak 255/35/r19, różnica -1,4mm czyli na wysokości masz -0,7 mm czyli można przyjąć ze jej nie ma. Na 245/35/r19 będziesz miał 3.5 mm niżej niż ja, dodatkowo mniejszy profil opony o 4 mm od 255/35 także moze delikatnie być twardziej niż u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając opony z 245/40/r18 na 245/35/19 średnica opony zwiększy się o 1 mm czyli auto podniesie się o 0.5 mm czyli nic się nie zmieni.

tu masz link gdzie mozna sobie to porównać http://www.willtheyfit.com/index.php?width=245&aspect=40&diameter=18&wheelwidth=8&offset=47&width2=245&aspect2=35&wheel_size=19&wheel_width=8-5&offset2=43

Edytowane przez Hubertus01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli jak założę ten sam zestaw co ty masz to będę miał niżej o 7,5mm niżej niż ty ?? Dobrze mówię ? Nie wiem czy nie będzie za nisko wtedy . Mógłbyś jakieś foto wrzucić jak to u ciebie dokładnie wyglada na 19 ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 21:54, Rafaello19944 napisał:

Na rok :)

Dziwne bo ja za ten sam silnik płacę 308 euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2018 o 16:46, WojtekA4B8 napisał:

To czyli jak założę ten sam zestaw co ty masz to będę miał niżej o 7,5mm niżej niż ty ?? Dobrze mówię ? Nie wiem czy nie będzie za nisko wtedy . Mógłbyś jakieś foto wrzucić jak to u ciebie dokładnie wyglada na 19 ?? 

na 245/40/r18 będziesz miał auto niżej ode mnie o 4mm - czyli przód powinien usiąść na 64,6 mm tył 65,6 mm

na 235/35/r19 będziesz miał auto niżej ode mnie o 3.5 mm 

podaj @ to wyśle Ci zdjęcia na 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki teraz już wszystko wiem w marcu wrzucę Rotory i będę myślał ile dokładnie opuszczać 

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, TOM3K napisał:

Dziwne bo ja za ten sam silnik płacę 308 euro...

 271€ dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 271€ dokładnie 
Polifty maja inny podatek inna klasa emisji spalin nawet 2011 rok ma niższy podatek

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TOM3K napisał:

Dziwne bo ja za ten sam silnik płacę 308 euro...

Napisałem później poprawkę :)

W dniu 21.01.2018 o 00:58, Rafaello19944 napisał:

 

Sprawdziłem dokumenty i jednak się pomyliłem..? płace 308€ podatku na rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam podobną do do Twojej monsoon grey cglc 177 sline tylko black edition. Kolorek super a w czerni wygląda  cool.  Gratuluję fury, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 17:48, David napisał:

podwojny s-line :thumbup1:

to te a4 z zakupu kontrolowanego? 

to daytona grey? ja bym wywalil caly chrom i dal jakies felgi 19 w czarnym macie :kox:

Nie ten samochód nie brał udziału w zakupie kontrolowanym ? A była podobna ?? Kolor Monsoon Gray  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sportmanager napisał:

Witaj. Mam podobną do do Twojej monsoon grey cglc 177 sline tylko black edition. Kolorek super a w czerni wygląda  cool.  Gratuluję fury, pozdrawiam

Wrzuć jakaś fotę jak wyglada bez tych chromów 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie ten samochód nie brał udziału w zakupie kontrolowanym ? A była podobna ?? Kolor Monsoon Gray  

racja,pomylilem auta :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2018 o 20:43, sportmanager napisał:

 

Ładnie się prezentuje tylko kierownica nie z tej strony ?Jakie masz zawieszenie  1BV ??

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...