Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B51.6 95r problemy na benzynie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam Audi A4 1.6 1995 B+G i z nadejściem zimy pojawił się taki problem, że na benzynie autko nie może złapać obrotów i nie ma w ogóle siły do tego stopnia że niekiedy nie mogę ruszyć z miejsca. Kiedy się zagrzeje i zmienia się na gaz jedzie bez żadnych problemów. Sprawdziłem już świece,kable,aparat zapłonowy, cewkę,przepustnicę i nic nie zadziałało. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Opublikowano

Na ciepłym i na zimnym to samo?

Opublikowano
  • Autor

Na ciepłym jest dużo lepiej ale też nei jest to tak jak na gazie 

Opublikowano

Filtr paliwa zmieniałeś kiedyś?

Opublikowano

Wymień filtr a jak się nie poprawi to zmierz ciśnienie paliwa.

Opublikowano
  • Autor

Ciśnienie jest w porządku,po wymianie filtra nic się nie poprawiło :/

Opublikowano

Spróbuj odpiąć aku na pół godzinki i pojeździj trochę na samej benzynie i zobacz czy się poprawi

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem prawie 400km nic nie pomogło 

Opublikowano

Zamontuj zaworek zwrotny w baku na powrocie do pompki.

Moze paliwo sie cofa.

A jak pali z rana???

Opublikowano

Podlaczales kompa?odlącz jeszcze przeplywke

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Zamontuj zaworek zwrotny w baku na powrocie do pompki.

Moze paliwo sie cofa.

A jak pali z rana???

Spróbuje założyć 

Z rana to jak nacisnę gaz to dochodzi do 2k obrotów i go dusi a jak się zacznie jechać to jedzie jakies 5km/h i cała buda się aż trzęsie 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, sitar napisał:

Podlaczales kompa?odlącz jeszcze przeplywke

Podłączałem,były tam jakieś błędy ale nie związane z tym raczej. Przepływke odpinałem nic nie daje 

Opublikowano

Co da Ci odpiecie przeplywki skoro ona daje dokladne parametry w celu zrobienia idealnej temp spalania...

Bez niej i z nia auto bedzie jechac ale ciut ospale co nie oznacza ze parcha itd.

Masz odp w ukladzie paliwowym.skoro na lpg jest ok.

Masz sekwencje???

Cisnienie paliwa mierzyles na zimnym??

Jak dla mnie albo sito zawalone na maxa albo zaworek w pomie nie domaga lub wtryski kaput i leja jak 3 latek gdzie popadnie:grin:

.Jest jeszcze mozliwosc ze puszcza lpg i dosteje sie do ukladu i spala sie z pb stad dupna jazda na pb.

 

 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, wesz82 napisał:

Co da Ci odpiecie przeplywki skoro ona daje dokladne parametry w celu zrobienia idealnej temp spalania...

Bez niej i z nia auto bedzie jechac ale ciut ospale co nie oznacza ze parcha itd.

Masz odp w ukladzie paliwowym.skoro na lpg jest ok.

Masz sekwencje???

Cisnienie paliwa mierzyles na zimnym??

Jak dla mnie albo sito zawalone na maxa albo zaworek w pomie nie domaga lub wtryski kaput i leja jak 3 latek gdzie popadnie:grin:

.Jest jeszcze mozliwosc ze puszcza lpg i dosteje sie do ukladu i spala sie z pb stad dupna jazda na pb.

 

 

Mam sekwencje, ciśnienie jest w porządku a wtryski sprawdzałem są okej. Spróbuje ogarnąć tę pompkę 

Opublikowano

A jakie ciśnienie daje pompka, tylko podczas jazdy? Czujnik temp. sprawdzałeś?

Opublikowano
18 godzin temu, dominikpl28 napisał:

Mam sekwencje

Jest cos takiego w lpg sekwencji jak awaryjne odpalanie na lpg.

W momencie odpalania nacisnij przycisk na przelaczniku to wtedy odpali na lpg.

Tylko nie rob tego za czesto.

Jak sprawdzales cosnienie na zimnym cieplym pod obciazeniem??

Ja mialem tak z rana jak Ty ciagle i winny okazal sie zaworek w pompie paliwa w baku.

Kupilem zaworek za pare pln i zamontowalem na powrocie wlasnie w baku i problem ustal na amen.

To na bank wina ukladu do pb albo wtryski z gazu leja.

Zakrec butle w bagu i wyjezdzij lpg do konca i zobacz co wtedy bedzie na pb.w ogole poranne odp tez sprawdz tym sposobem.

Opublikowano
  • Autor

Wymienił>em dzisiaj pompkę paliwa, to też nic nie pomogło 

 

Opublikowano

A jak sitko???

Zakreciłes kurek od gazu???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.