Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AC auta w leasingu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Biorę auto w leasing (PKO Leasing), ale jako że nie mam pełnych 4 lat ubezpieczenia (mam 3 :/) to mi wyskoczyli z dużą kwotą (6 000 PLN za A4 1.8 z 2013r.). Patrząc na oferty w porównywarkach pokazuje mi koło 3500 przy założeniu że auto jest zarejestrowane na mnie. Problem jest taki że rankomat nie pozwala wyszukiwać ofert dla aut w leasingu. Macie jakieś stronki gdzie można to obczaić albo porady gdzie mogę najtaniej dorwać takie ubezpieczenie?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W EFLu jest możliwość, żeby to EFL wziął na siebie ubezpieczenie i wychodzi taniej.

Ja za swoją, OC i AC płacę 5300zł przy wartości 80tyś, a mam tylko 60% zniżej na OC (i 60% zwyżek za wiek), a na OC nie mam żadnych zniżek.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam opcję żeby PKO wzięło ubezpieczenie na siebie, ale problem w tym że sporo kasy wyszło za taką przyjemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 13:42, JawoR36 napisał:

W EFLu jest możliwość, żeby to EFL wziął na siebie ubezpieczenie i wychodzi taniej.

Ja za swoją, OC i AC płacę 5300zł przy wartości 80tyś, a mam tylko 60% zniżej na OC (i 60% zwyżek za wiek), a na OC nie mam żadnych zniżek.

strasznie drogie masz te ubezpieczenie. W firmie w której pracuję ostatnio kupiliśmy nowe auto o wartości 87tys (leasing w Pekao) i za ubezpieczenie płaciliśmy ~3500zł (OC+AC+NNW ) w PZU, a w zeszłym roku mieliśmy jedną kolizję innym autem zarejestrowanym na firmę, więc na pewno nie mamy pełnych zniżek. Polisa wykupiona przez Pekao Leasing, nie szukaliśmy ubezpieczenia na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leasing na osobę prywatną czy firmę?
Ja w grudniu odbierałem swoją Mazdę CX5 (2.5 AT Skypassion), leasing w PKO LEASING na firmę i OC+AC+NNW (AC w leasingu na firmę zawsze jest wymagane) wyszło bodajże 2900 w LINK4.
PKO Leasing oferował tylko Wartę za 4900zł, która oferowała mniej po przeczytaniu pełnej oferty... PKO Leasing nie robił mi problemów z własnym OC, tylko jest bodajże +200zł rocznie za własne OC - ale nadal wychodzi mnie to 1700 rocznie taniej... za lepsze warunki... Warto wziąć pod uwagę że nowe auto o wartości 170K więc i tak jest drogo. Trzeba poszukać, ja latałem po kilku agentach, większość kombinowała i wciskała crapy...

Lataj po rożnych agentach, nie mów że gadasz równolegle z innymi. Zbierz kilkanaście ofert i sobie posegreguj i wybierz. Ale czytaj oferty - nie zawsze warto oszczędzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 16:06, Lukasz_mk2 napisał:

strasznie drogie masz te ubezpieczenie. W firmie w której pracuję ostatnio kupiliśmy nowe auto o wartości 87tys (leasing w Pekao) i za ubezpieczenie płaciliśmy ~3500zł (OC+AC+NNW ) w PZU, a w zeszłym roku mieliśmy jedną kolizję innym autem zarejestrowanym na firmę, więc na pewno nie mamy pełnych zniżek. Polisa wykupiona przez Pekao Leasing, nie szukaliśmy ubezpieczenia na własną rękę.

Ja mam zwyżki za wiek, czyli jakby Twoje 3500zł pomnożyć razy 2 i wyjdzie składka dla mnie. Dla porównania na nowego Craftera, 180tyś wartość OC i AC kosztuje mnie 3100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...