Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik 1.8t wytrzymałość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznę od tego ze posiadam audi a4 b6 1.8t 163 km , nie mam możliwości sprawdzenia jaki ma nr silnik , ale wydaje mi się ze  jest to BFB a w lato przymierzam się do podkręcenia motoru do 400 hp.

ILE MAKSYMALNIE TAKIE 1.8T MOŻE PRZYJĄĆ POWIETRZA OD TURBINY i czy jest potrzebny STOKER ?

Z góry wszystkim dziękuje i pozdrawiam 

Opublikowano
22 godziny temu, TuRbOEMPS napisał:

ILE MAKSYMALNIE TAKIE 1.8T MOŻE PRZYJĄĆ POWIETRZA OD TURBINY i czy jest potrzebny STOKER ?

Przyjmie tyle na ile zrobiony będzie silnik i osprzęt.

Stroker na 400KM zdecydowanie niepotrzebny

Opublikowano

Stoker raczej napewno niepotrzebny, ale o kuciu już chyba trzeba pomyśleć:)

Opublikowano

Bez pchania sie w niepotrzebne koszta to zrobisz 320 hp i 400 nm na zdrowym motorze bez zakuwania .

Chyba ze moc 320 hp i 400 nm Cie nie interesuje i chcesz zdecydowanie wiecej to kucizna :)

Opublikowano

Kolega pisał że chciałby z 400km, więc i pewnie koło 450-500nm dlatego pisałem o kuciu:) bo fakt do 400nm kucizna to zbędny wydatek pod warunkiem zdrowej motorowni:)

Opublikowano

Bez kucia korby wyjdą bokiem.

Opublikowano
W dniu 5.02.2018 o 21:21, GRADIENT napisał:

Bez kucia korby wyjdą bokiem.

Zależy w jakim stanie jest silnik i dużo zależy jak będzie zrobiony program , jeśli dużo nm od dołu to jak najbardziej że korby wyjdą bokiem na spacer . 

Opublikowano

Pod 400PS nie potrzeba robic strokera, jedyne o co musisz zadbac to kuta korba, ale jak juz czapka pojdzie w dol to lepiej zrobic wszystko, zeby nie zagladac tam wiecej. A co do strokera to dopiero sens jest na 500+, wiec jak kiedys myslisz o tym to zrob to od razu, zeby 2x tej samej roboty nie robic.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuje właśnie o to mi chodziło :D i cieszy mnie że nie muszę bawić się w stoker . Po za tym kulawa audi bez quatro wiec nie chce za dużo kombinować .Jeżeli uda mi się podkręcić do 400 km to będzie i tak rakieta , a jeżeli chodzi o silnik i części to muszę zrobić (ogl serwis) jak oleje, rozrząd .itp . Korby wymieniam wychodzę z założenia jak już coś robić to porządnie szkoda samochodu  żeby trafił na szrot ;)  i ta jak podkręcać wyżej niż 500 przydał by się jakiś S-line z tym silnikiem , samochód to nie sam silnik .

 

 

Opublikowano

Ja tam sobie quattro dorzucilem, koszty praktycznie zadne w porownaniu do kosztu modow :)

 

Opublikowano

Ile planujesz przeznaczyć $ na te mody?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.