Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie, dziwne rzeczy zaczęły się dziać w moim b6, wydaje mi się że ślizga sie sprzęgło lecz diagnosta ze mnie żaden więc chciałbym zapytać was.

Z ważnych informacji . aktualny przebieg to 235600 o ile wierzyć poprzedniemu właścicielowi to sprzęgło wraz z dwumasą i rozrządem było robione coś w okolicach 168000 (mam fakturę ). 

Aha, jeszcze jedno , moje b6 ma zrobiony program na 177km i 399nm (zrobiony przed poprzednią wymianą sprzęgła i dwumasy). na filmiku przyśpieszanie z 6g biegu, dzieje się tak samo na 3,4,5. Czy to objaw końca sprzęgła czy coś innego ?

z góry dziękuje za pomoc .

 

Opublikowano

Ślizga się jak szalone :D

Opublikowano

Tarcza i docisk do wymiany. Koniecznie z dociskiem, bo znając życie to jego wina. Być może wcześniej wymienili samą tarczę "bo przecież docisk będzie ok".

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzięki wielkie za info, a teraz pytanie co z dwumasą ? z tego co jeżdżę to nie słychać/czuć oznak zużycie . Wymieniać od razu czy jescze poczekać ?

Opublikowano
12 godzin temu, rymcio1987 napisał:

Panowie dzięki wielkie za info, a teraz pytanie co z dwumasą ? z tego co jeżdżę to nie słychać/czuć oznak zużycie . Wymieniać od razu czy jescze poczekać ?

Witam, mam taki zestaw jakby trzebabyło

https://www.olx.pl/oferta/nowy-zestaw-sprzegla-dwumas-luk-do-audi-skoda-vw-CID5-IDrDD5W.html

Opublikowano

jak długo nie będziesz jeździł z tak ślizgającą się tarczą i po wyjęciu dwumas nie będzie miał luzów to myślę, że można go zostawić. 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, wojtkos000 napisał:

hej napisałeś że pasuje do awx i innych 1.9 lecz z tego co wiem to awx ma średnicę 230mm a avf 240 . jaką srednicę ma twój zetaw ?

Opublikowano
1 godzinę temu, rymcio1987 napisał:

hej napisałeś że pasuje do awx i innych 1.9 lecz z tego co wiem to awx ma średnicę 230mm a avf 240 . jaką srednicę ma twój zetaw ?

228mm

Taki numer 600004000 

Ja mam po vin silnik avf a na bloku oznaczenie awx i dwumas od avf i przez to mnie zmyliło  z dwumasem. A w warsztacie założyli to co im dałem i nie pasował rozrusznik i ten zestaw mi został, założony i ściągnięty nawer auto nie było odpalone

Edytowane przez wojtkos000

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wojtkos000 napisał:

228mm

Taki numer 600004000 

Ja mam po vin silnik avf a na bloku oznaczenie awx i dwumas od avf i przez to mnie zmyliło  z dwumasem. A w warsztacie założyli to co im dałem i nie pasował rozrusznik i ten zestaw mi został, założony i ściągnięty nawer auto nie było odpalone

no powiem Ci że poszperałem i wychodzi że potrzebuje średnice 240 

Opublikowano
8 minut temu, rymcio1987 napisał:

no powiem Ci że poszperałem i wychodzi że potrzebuje średnice 240 

Ok tylko zaproponowalem

Opublikowano
13 godzin temu, wojtkos000 napisał:

Ok tylko zaproponowalem

Ok tylko zaproponowałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.