Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny pukanie z tylu samochodu.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 3 dni przy ruszaniu, hamowaniu lub dodawaniu i puszczanie gazu słychać w mojej b8 dziwne pojedyncze pukniecie, stukniecie, klikniecie. Najbardziej słyszalne przy ruszaniu, przy hamowaniu już mniej A przy dodawaniu i puszczanie gazu na 2 biegu tak pośrednio. Otóż gdy ruszam to po kilku sekundach słychac z okolic bagażnika pojedyncze klikniecie( tak jakby kulka w spreyu obijala się o scianke. Czasami gdy hamuje przed światłami też słychać takie pyk. Jadąc i dodawajac i puszczając gaz tak aby auto się bujalo także słychać "pyk" gdy dodaje gazu i "pyk" gdy gaz puszczam. Dźwięk dochodzi z okolic tylu jakby w bagazniku. Przewalilem cały bagażnik i nic. Jest to bardzo irytujące. Myślałem nad zaciskami z tylu lub tlumikiem. Ale może ktoś miał coś podobnego i znalazł przyczynę. Dodam że jadąc po dziurach, nierownosciach itp tego "tyk" nie słychać. Na pewno Nie jest to ogłoś obijajacego się paliwa. Bardziej jak wspomniana kulka w sprayu lub jakąś odbijajaca o metal sprezynka. Może ktoś pomoże.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdzieś coś okrągłego wpadło i się obija. Też tak kiedyś miałem dopiero osoba siedząca z tyłu namierzyła sprawcę. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...