Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Huggy Wuggy Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie myślałeś żeby ją trochę poniżyć , jest tak wysoka że nawet allroad by się zawstydził :) 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, karol1981 napisał:

Nie myślałeś żeby ją trochę poniżyć , jest tak wysoka że nawet allroad by się zawstydził :) 

Pójdzie w dół ale chcę ją na gwint wsadzić ale na to kaskę teraz zbieram. 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Hejka po dłuższej przerwie wpadł kit h&r i tak autko leży IMG_20230311_173737.thumb.jpg.d448fd9e410c11bd04efc9167d8448d6.jpg

Opublikowano
  • Autor
Teraz, marcinps napisał(a):

Hejka po dłuższej przerwie wpadł kit h&r i tak autko leży IMG_20230311_173737.thumb.jpg.d448fd9e410c11bd04efc9167d8448d6.jpg

 

IMG_20230311_173729.jpg

Opublikowano

Trochę siadło , wcześniej koza straszna  :D 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, K4rol81 napisał(a):

Trochę siadło , wcześniej koza straszna  :D 

Wiem ale wiesz jak jest chciało się w dół, a po drodze to tamto i klękła skrzynia ale dzięki Bart-S

jeszcze raz podziękowania dla ciebie Bartek autko żyje i ma się świetnie, a jazda teraz bajka?

Edytowane przez marcinps

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hejka może nie coś wielkiego ale na przodzie wylądowało wkońcu czarne podświetlenie, a na ryglach takie zaslepeczki ?IMG_20230413_193747.thumb.jpg.df56f21fd0b332bfba2706f5ea1ae143.jpgIMG_20230413_193726.thumb.jpg.2b2246a3b195e2b963b06774ca096a66.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i nadejszla wiekopomna chwila i autko zrobiło rututu i brum i się skończyło, a tak na poważnie to umarł silnik i czeka mnie niestety remont ale co jak i jakie uszkodzenia dowiem się po urlopie. Wyskoczyło ciśnienie oleju i po kilkunastu

metrach auto stanęło i już nie odpaliło

Edytowane przez marcinps

Opublikowano
  • Autor

Pany szukam motoru do auta najlepiej z jak najmniejszym przebiegiem. 

Opublikowano

Nie opłaca się remontować obecnego?

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, longer_xd napisał(a):

Nie opłaca się remontować obecnego?

Wiesz co powiem tak, że nie wiem co dokładnie się stało ale jeżeli nie było smarowania i przytarło wał to i tak jest lipa wiem, że bez rozebrania to wróżenie z fusów ale i tak ten motor nie miał lekko, dlatego chcę kupić inny ktoś powie że to nie opłacalne i koszta podwójne ale chcę zrobić remont kompletny nowego i trochę pomodzic, a swój lw jak największym stopniu pogonić to zawsze pewien koszt mi się zwróci. 

Opublikowano

Nic Ci się nie zwróci, jak się zatarł to słupek prawdopodobnie będzie na śmietnik, o ile głowice nie stopione ani popękane to za paręset zł zejdą, może. Ja po kupnie nowego słupka za 3500 odzyskałem z niego może 500 zł do tej pory, a minął rok prawie.

 

Rozbierz swój, ocen straty i dopiero szukaj słupka lub podzespołów, lepiej na tym wyjdziesz.

Opublikowano
54 minuty temu, Langista napisał(a):

Rozbierz swój, ocen straty i dopiero szukaj słupka lub podzespołów, lepiej na tym wyjdziesz.

Dobrze chłop gada, przy okazji poznasz przyczynę co się stało. Może unikniesz dalszych błędów. 

Opublikowano
W dniu 9.07.2023 o 08:58, marcinps napisał(a):

No i nadejszla wiekopomna chwila i autko zrobiło rututu i brum i się skończyło, a tak na poważnie to umarł silnik i czeka mnie niestety remont ale co jak i jakie uszkodzenia dowiem się po urlopie. Wyskoczyło ciśnienie oleju i po kilkunastu

metrach auto stanęło i już nie odpaliło

Jaki kod silnika? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Chudy81 napisał(a):

Jaki kod silnika? 

Bgb 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra pany motorek zakupiony teraz dokupić uszczelki i inne graty i skladankoIMG_20230808_155027.thumb.jpg.c4faa3d099eeb8c92a7fec8c76122acf.jpg

Opublikowano

Ile dałeś za ten pomalowany silnik, który rzekomo jest po regeneracji?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Langista napisał(a):

Ile dałeś za ten pomalowany silnik, który rzekomo jest po regeneracji?

Jedynie co jest z poprzedniego motoru to blok wraz z wałem oraz miską reszta wszystko jest nowe 

Opublikowano

Brałeś całkiem nowy blok? ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Brałeś całkiem nowy blok? ?

Jest tak blok i wał używane, tłoki i pierścienie z panewkami na wale i na lokach nowe zaś głowica kompletnie nowa pompa oleju nowa. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.