Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moje stare poczciwe Subaru


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

[/b]

Wiekszosc tych, ktore spotykam na ulicach to szroty niestety

niestety i to juz nie tylko te w polsce ale i te w europie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: takie subaru zamienilbym tylko na .... niewiem co :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za mile slowa.Bylem w weekend na Rally Norway i zatesknilem za nim jak nie wiem co ...... :rolleyes:

a tym czasem nowy wlasciciel wyprowadza go aby sobie troszke poszalal :wink4:

http://galerie.srmm.com.pl/tjs/imagepages/image10.html

http://galerie.srmm.com.pl/tjs/imagepages/image26.html

http://galerie.srmm.com.pl/tjs/imagepages/image27.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klasyka rajdów na poziomie Audi Quattro. Te auta nigdy sie nie starzeją i nigdy się ich nie zapomina, zawsze można nimi sie lansować. Ja zrobiłem ten sam błąd - pozbyłem sie klasyka ale w moim przypadku było to Quattro :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klasyka rajdów na poziomie Audi Quattro. Te auta nigdy sie nie starzeją i nigdy się ich nie zapomina, zawsze można nimi sie lansować. Ja zrobiłem ten sam błąd - pozbyłem sie klasyka ale w moim przypadku było to Quattro :wallbash:

Bezapelacyjnie jednak audi wytyczylo tylko droge jedank przetarla ja Lancie z ze swoja delta i to jej zawdzieczamy wspolczesne EVO czy Imprezy i to wlasnie Delte Integrale rozbierali na czynniki pierwsze inzynierowie z MMC i FHI jak projektowali swoje potwory :wink4:..... ale tami UR guattro 20V tez bym nie pogardzil :cool1:

widokzb7.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 13:00_________________________________________________zrobimy Mały up i pudło opanowane :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________Z dniem dzisiejszym moj ex wraca do domu , czyli do Krakowa i od razu ucinam spekulacje.........nie nie ja jestm nowym starym wlascicielem ( nawet nie mil bym go gdzie trzymac ) Jest to moj bardzo dobry znajomy.Tym samym Marek bedzie juz w posiadaniu dwoch moich ex samochodow i ogromnie sie z tego ciesze.Raz ze wiem ze GTek byl jego marzemiem a dwa ze samochod trafil w doskonale rece i w ten sposob nie zginie Mam nadzieje ze bedzie sie sam tu chwalil.Gratulacje ! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: slinka cieknie,a i łza sie w oku kreci ;( :)

brdzo sie ciesze, ze tak wspaniale autko trafilo w dobre rece, oby utrzymalo sie w nich w takim stanie jak najdluzej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, jesteś z Krakowa. Czy możliwe że to subaru bywało na Reymonta w latach 2003-2005 ? Widywałem identyczną i zawsze budziła niezłe emocje.

A tak BTW silników 2,5t w nowych subarach. Były szef ma forestera z tym silnikiem. Przy 13 tyś km przebiegu silnik powiedział papa i się zatarł. Na gwarancji przyjechał nowy z Japan. A tak w ogóle ten forester to w środku niezła lipa, bardziej przypominał mi plastikową toyote niż samochód za ponad 100t zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 tys.km to i tak super wynik

subaru to "przereklamowana" Toyota bo to wiekoszość już Toyota :gwizdanie:

Japonia silników 2,5T na swoje ulice nie wypuszcza

chłopcy rozkoszują się 2,0T :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, jesteś z Krakowa. Czy możliwe że to subaru bywało na Reymonta w latach 2003-2005 ? Widywałem identyczną i zawsze budziła niezłe emocje.

A tak BTW silników 2,5t w nowych subarach. Były szef ma forestera z tym silnikiem. Przy 13 tyś km przebiegu silnik powiedział papa i się zatarł. Na gwarancji przyjechał nowy z Japan. A tak w ogóle ten forester to w środku niezła lipa, bardziej przypominał mi plastikową toyote niż samochód za ponad 100t zł

raczej nie , bo ja ja kupilem z poczatkiem 2005 roku a auto nie bylo z Krakowa.Obecnie znow tu wrocilo :wink4:

Co do zatarcia to auto to przy mocnym gonieniu bakser lubi sobie chlapnac troszke oliwki , jak nie masznawyku sprawdzania to sa pozniej takie efekty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym przypadku tylko serwis zaglądał pod maskę ale zatarcie nastąpiło po pierwszym serwisie. podobno jakaś wada fabryczna.

Jak dla mnie kupa szmelcu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to legenda bezawaryjnych Scoobów skończyła się:

-W przypadku Legasia w latach bodajże 07-08 wraz z nadejściem Diesla + nowa buda

-W przypadku Forestera na poczatku 08 wraz z końcem produkcji Forka II generacji

-W przypadku Imprezy bodajże 07 wraz z wejściem na rynek Lanosa.

Generalnie auta sa coraz gorsze, ale jak dla mnie w przypadku Subaru bardzo to widac ( po prostu dlatego, że wcześniej były to auta wyjatkowo bezawaryjne)

P.S. Zastanawiam się i w sumie czekam aż mi albo uszczelke wywali, tłok stopi, turbo rypnie a tu nic...

Nic się kutwa stac nie chce :)

Na blacie 118 K + małe mody a jedyne co było do roboty to sworzeń wahacza... I tak od 2 lat, a auto samo w sobie ma 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to legenda bezawaryjnych Scoobów skończyła się:

-W przypadku Legasia w latach bodajże 07-08 wraz z nadejściem Diesla + nowa buda

-W przypadku Forestera na poczatku 08 wraz z końcem produkcji Forka II generacji

-W przypadku Imprezy bodajże 07 wraz z wejściem na rynek Lanosa.

Generalnie auta sa coraz gorsze, ale jak dla mnie w przypadku Subaru bardzo to widac ( po prostu dlatego, że wcześniej były to auta wyjatkowo bezawaryjne)

P.S. Zastanawiam się i w sumie czekam aż mi albo uszczelke wywali, tłok stopi, turbo rypnie a tu nic...

Nic się kutwa stac nie chce :)

Na blacie 118 K + małe mody a jedyne co było do roboty to sworzeń wahacza... I tak od 2 lat, a auto samo w sobie ma 4.

Może byś się tak pochwalił tym swoim Forkiem wkońcu... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex co zrobic , taki okres nadszedl w motoryzacji ze wszyscy tna koszty , co smutne Subaru obecnie nie m ani jednego modelu ktoy bym kupil , z STI wlacznie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmondo, wpisz w google "lodówka" i wyskoczy Ci Forek :decayed:

Albo jeszcze lepiej: czarna, brzydka lodówka BEKO i to będzie mój :decayed:

turdzi, dokładnie... Uważam dokładnie tak samo jak Ty w obu tych kwestiach (tzn apropos awaryjności oraz jakości wykonania i ogólnie na temat Suaru). Wyjatkiem w całej sytuacji sa auta francuskie. One rzeczywiście sa coraz lepsze.

Swoja droga - ciekawa sytuacja: Mitsubishi produkuje Outlandera w Holandii a z kolei ten cały C-Crosser czy jakoś tak + SUV od Peugeota oba sa (albo przynajmniej były) robione w Japonii. Oczywiście, oba na bazie Outlandera, na podstawie porozumienia PSA + Mitsu.

\edit

edmondo, mojego forka znajdziesz na utubie.

Wpisz ultrazzzz i tam sa w sumie moje 4 filmiki. 3x Forek i 1x A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi[/b], dokładnie... Uważam dokładnie tak samo jak Ty w obu tych kwestiach (tzn apropos awaryjności oraz jakości wykonania i ogólnie na temat Suaru). Wyjatkiem w całej sytuacji sa auta francuskie. One rzeczywiście sa coraz lepsze.

z awaryjnoscia to i tak jest jeszcze zdecydowanie lepiej niz u innych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest fatalna informacja...

Na szczęście nie ma żadnych strat w ludziach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...