Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lubię BMW, ale to jest kozackie i od dziś  będę mówił: ''nie będę lubił BMW z wyjątkiem m2'' :D

Gratuluję pięknej furki, a fotki z Bukowiny miażdżą suty... 

Niech dobrze służy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, black4 napisał:

Hey! 

To spalanko b.przyzwoicie!

Może to jakie Tfsi albo Cylinder on Demand he he :D

Foliatec robi b. solidne specyfiki.

Jak będzie cieplej to zrób weekendowy mod i po odczyszczeniu pryśnij końcówy tym:

Pozdrawiam :D

Ok, poczytam i w któryś weekend się pobawię! Na razie Emka ma przerwe tygodniową, zasłużyła sobie :D A ja lecę do rodziny do Irlandii.

Problem w tym, że to do 180 stopni tylko :/ 

1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

Ja to się w ogóle dziwie że Młody nie drapną nagrody za najładniejsze Audi zlotu :decayed:

Jestem pewien, że widziałem w toalecie @jarko i @themOn jak wyciągali moje imie z tego koszyczka po zobaczeniu mojej koszulki :grin::grin:

Edytowane przez Młody_drog

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

jak się rozstaliśmy to mi też dziwnym trafem spadło :decayed: i wypraszam sobie, to pomówienia! ja - jadąc drugi, próbowałem się dostosować moim dyszlem :lol: p.s. wiesz, że ja nadal mam paliwo tankowane w piątek w Nowym Targu? :decayed:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

ZAMYKAM!

Opublikowano

OTWIERAM!  :decayed:

Bo znalazłem jeszcze dwie fotki z Bukowiny:oczko:

205qmis.jpg

ekp9fm.jpg

 

Opublikowano

fmic trzeba psiknąć w czerń bo za bardzo go widać :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mody odłożone do wyjaśnienia sprawy...

W tym miesiącu będzie premiera wersji M2 Competition. Czekam na konkrety od dilera :kox: Mają być 2 nowe kolory, srebrny i Sunset Orange (:jerk:) fotele z M4 oraz sławny silnik S55 i 410bhp na TT. Zobaczymy co powie diler :D, na kiedy mogą być dostawy, jaki deal itp. :banan: 

Jeśli nie wypali, to w maju mam umówiony termin na foliowanie, albo bezbarwne bikini + ceramika, albo jak mnie fantazja poniesie - jakiś kolor :D 

2019-bmw-m2-competition-1-2.jpg

2019-bmw-m2-competition-4-2.jpg

Opublikowano

Witaj :D

Ten M2 Competition to polift?

Lampy i grill zdaje się już inne...

Fotele fajne: półskóra...

Koła wrzucają te same bo na foto nie widać?

Daj znać co wymyśliłeś :D

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

Sunset Orange:kox:

Opublikowano

Nie ma co.. BMW M2 przyjęło sie dobrze więc sie starają  :) silnik z M4 i lift srodka zrobi robotę ze jeszcze wiecej ludzi skusi sie na M2 niz na glownego konkurenta RS3.:wink::wink:  Orange miazdzy lub srebrny i czarne wstawki ??

Opublikowano

Fajny potworek :D

Dobrze wygląda jasny lakier z pakietem czerń (no i "skrzela" chyba wreszcie czarne robią :D)

Kółka też ładne ale w Twoim chyba bardziej wklęsłe...

Chyba teraz będzie więcej możliwości konfiguracji kolorów/materiałów tapicerek?

Dzięki za info,

Pozdrawiam

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Byłem w weekend na DTM w Hockenheim i akurat udało mi się być na Niemieckiej prezentacji nowej M2 competition z nowymi częściami M Performance!

Więc tak, sama buda M2 Competition mi się mniej podoba, przód jest dużo mniej agresywny niż LCI, zderzak ma mniej 'kątów', a te scalone nerki w ogóle mi nie podchodzą ale...

Nowe części z M-performance są na wypasie :kox: !

Rozmawiałem z głównym Project Managerem z BMW M-performance i mówi, że większość z nowych części pasuje do mnie, jedyne co nie pasuje to przedni zderzak (oraz nowa dokładka w carbonie) i carbonowe błotniki (które mi się nie podobają ze względu na zmiane położenia wlotów powietrza). Nawet dach można zmienić :o

Bardzo podobają mi się spojler, lusterka, nowe fotele, w tym/nastepnym tyg powinien być oficjalny cennik, na dzień dzisiejszy, znam cenę tylko maski i ta nie jest mała :P 

Także, narazie samochód zostaje, w czerwcu mam szkolenie Advanced M Driving Experience na torze, więc się troszkę poduczę i zacznę częściej latać na tor (DTM mnie zaraziło!)959fd81b438c0a6075c8994abee275c3

20180505_103220_resized.jpg

IMG_20180505_102243_350_resized.jpg

IMG-20180505-WA0000_resized.jpeg

IMG-20180505-WA0003.jpeg

 

P.S. może ktoś chętny na kierownicę (jak nowa!) od M2? :D 

Edytowane przez Młody_drog

Opublikowano

SAM_5900.jpg

SAM_5901.jpg
 

Opublikowano
  • Autor

Za dużo kombinacji :) Mogli już polifta przerobić

 

Ale M2 w cabrio to by było coś! Tylko wtedy bym deski na dach nie zapakował ?

Opublikowano

wtedy byś otworzył dach, otworzył windshotta  i założył czapkę pilotkę :decayed: da się tak jeździć :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

I jak sie sprawuje m2'ka po takim czasie ?  ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sorki, trafił się wyjazd służbowy i później kocioł w robocie więc nie miałem czasu na forum.

 

Mka się sprawuje dobrze. Aczkolwiek, jakbym miał brać jeszcze raz to na pewno brałbym manuala :)

Dla chętnych, jest na sprzedaż :P

https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-m2-m-performance-karbon-h-k-dpk-7581051284

 

Zamówiłem dupowóz, powinien być pod koniec Listopada :kox: Będą hejty bo znowu bmw... :P

 

Opublikowano

weś ić stont. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.