Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepalony LED w A4 B9


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Wykitowala mi przednia postojowka a mam ja w ledzie. Teraz czeka mnie tylko nowa lampa czy jest jeszcze jakis ratunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sytuacja opanowana. Rano wyskoczyl komunikat ze problem z przednimi postojowymi i sie LEDy z prawej nie palily. Teraz wracam z roboty auto odpalam a tam wsio smiga. Przypuszczam za to sprawka tych mrozow bo u mnie bylo kol -18. Jakis styk moze przymarzl albo cus. Czy jednak zaniepokoic sie tym przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26 lutego 2018 o 17:48, Kevirek napisał:

Dobra sytuacja opanowana. Rano wyskoczyl komunikat ze problem z przednimi postojowymi i sie LEDy z prawej nie palily. Teraz wracam z roboty auto odpalam a tam wsio smiga. Przypuszczam za to sprawka tych mrozow bo u mnie bylo kol -18. Jakis styk moze przymarzl albo cus. Czy jednak zaniepokoic sie tym przypadkiem ?

Jakie masz światła? Ksenony, Ledy czy Matrixy? Też mnie ciekawi jak to mogło się zepsuć..

Ps. zmień sobie w opisie B8 na B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kevirek napisał:

Ksenony

No to prędzej bo tam w dziennych masz takie diody tylko a nie pasek. 

Tak czy siak jak się powtórzy to od razu jedź bo dziwne żeby deszcz jakkoliwek wpływał na światła. A z doświadczenia niestety wiem, że jak pojedziesz gdy wszystko działa nic z tym nie zrobią bo problemu nie zauważyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bawic sie nie bede i wymienie sobie na ledy albo matrixy. Jakies rady co lepiej swieci co sie bardziej oplaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kevirek napisał:

Pewnie bawic sie nie bede i wymienie sobie na ledy albo matrixy. Jakies rady co lepiej swieci co sie bardziej oplaca ?

W światłach dziennych oraz mijania to żadna różnica między Ledami, a Matrixami. W matrixach masz dynamiczne kierunki i oczywiście światła drogowe wycinają Ci samochody z przodu (a nie tylko gaszą "długie"). Ale do Matrixów musisz mieć kamerę więc dopytaj się jak to technicznie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem. Odpaliłem dzisiaj auto i...awaria lewych postojowych (mam ledy). Już do serwisu jestem umówiony, ale ciekaw jestem jak to jest, że garażowane auto z salonu, kupione w styczniu i...już cos nie działa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 11:57, Vito_ww napisał:

Ja mam ten sam problem. Odpaliłem dzisiaj auto i...awaria lewych postojowych (mam ledy). Już do serwisu jestem umówiony, ale ciekaw jestem jak to jest, że garażowane auto z salonu, kupione w styczniu i...już cos nie działa;/

jak się zakończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 16:01, RALF76 napisał:

jak się zakończyło?

Również jestem ciekaw..

Czy w przypadku awarii źródła światła jakim jest LED w grę wchodzi tylko wymiana lampy, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem.

 

Po wymianie wahaczy przednie prawe światło postojowe (lampa xenon A4 B9 2016) najpierw się świeci, po sekundzie zaczyna mrugać, a potem gaśnie prawie całkowicie, z drobnymi przebłyskami raz na jakiś czas. Jakieś sugestie?

 

Wszystkie pozostałe światła świecą normalnie. W samochodzie komunikat "uszkodzone światło" pokazał się raz zaraz po wykryciu następnie sam z siebie zniknął i nigdy się nie pojawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...