Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] lift w 15 minut


MPS

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie kupiłeś te B5/8 ori LEDy?

:polew: :polew: :polew:

Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód :decayed: i znowu poraszka :tongue4: Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupiłeś te B5/8 ori LEDy?

:polew: :polew: :polew:

Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód :decayed: i znowu poraszka :tongue4: Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy?

ocząśnij się chłopie :angry:, za co mają mu zabrac dowod, za xenon w soczewce. Jedynie przez przeglad nie przejdzie bez sprysków, ale to to najmniejszy pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki dayline z allegro za 900 zł ?

sądziłem że będą lepiej wyglądać :((

moim zdaniem ładniej wyglądają ringi fk i kosztują 560 za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki dayline z allegro za 900 zł ?

sądziłem że będą lepiej wyglądać :((

moim zdaniem ładniej wyglądają ringi fk i kosztują 560 za komplet

Witam ringi fk bardziej pasują do B5 niż te co kolega zapodał, ale i tak gratulacje za pomysł i chęci :good: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupiłeś te B5/8 ori LEDy?

:polew: :polew: :polew:

Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód :decayed: i znowu poraszka :tongue4: Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy?

ocząśnij się chłopie :angry:, za co mają mu zabrac dowod, za xenon w soczewce. Jedynie przez przeglad nie przejdzie bez sprysków, ale to to najmniejszy pikuś

nex widze że w temacie jesteś mało kumaty :decayed: ! Kolega Ma4ciek miał już przeprawe z drogówką za hid-y w zespolonych Depo i to nie jedyny przypadek o którym słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocząśnij się chłopie :angry:, za co mają mu zabrac dowod, za xenon w soczewce. Jedynie przez przeglad nie przejdzie bez sprysków, ale to to najmniejszy pikuś

Po pierwsze pisze sie "otrząśnij" , a tak poza tym , za brak sprysków na badaniu nic mu nie zrobią , nawet nie musza wiedziec ze ma xenon , bo i skąd mają to wiedzieć , jesli sam im nie powie. ja przechodze przegląd bez sprysków na spokojnie.

Problem z lampami firmy SONAR nie istnieje pomiędzy świtem a zmierzchem , później jest już gorzej bo poprostu słabo świecą te lampy i tyle , jest to wiadomo od x lat.

Reasumując , Sonary można założyć ale trzeba spełnić któryś z poniższych warunków :

1. Jeździc tylko w dzień

lub

2. jeżdzic na północy Norwegii tylko podczas dnia polarnego i to też trzba sie poruszać bardzo ostrożnie bo wtedy nie jest cały czas całkiem jasno , tylko tak szarawo.

kolego MPS po dacie i godzinie umieszczenia postu wnioskuję ze przejechałeś sie na tych lampach po zmierzchu ??? i jak wrażenia ??? tylko nie interesuje mnie jazda po mieście przy latarniach lecz wyjazd gdzieś w szczere pole...[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 08:50_________________________________________________

no

Sokolnh ale "podbiłeś" chłopakowi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro prezentowały się ciekawiej :tongue4: na samochodzie to już gust właściciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

box to zło

sonar to zło[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 10:11_________________________________________________ja kupiłem ori nowe xenony nie uzywane do a4 kompletne oczywiscie valeo

wiec moga mi policjanci :banan1::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że auto wygląda lepiej :cool1: :slina:tylko czy świeci lepiej[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 10:26_________________________________________________A ja uważam że auto wygląda lepiej cool1 :slina:tylko czy świeci lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za brak sprysków na badaniu nic mu nie zrobią , nawet nie musza wiedziec ze ma xenon , bo i skąd mają to wiedzieć , jesli sam im nie powie. ja przechodze przegląd bez sprysków na spokojnie.

chłopcze

1. za brak sprysków z xenonem nie przejdzie badania technicznego.

2. "nawet nie musza wiedziec że ma xenon, bo i skąd mają to wiedzieć , jesli sam im nie powie" :polew: :polew:. Jeśli będzie zmieniał żarówki przed badaniem to owszem, chyba że uważasz że koleś który dokonuje badania jest na tyle tępy że nie odroznia światła xenonu od zwykłej żarówki :good:

3. Ty przechodzisz bez problemu to miło, każdy ma jakiś warsztat gdzie ma znajomych i tam dokonuje przeglądów, ale jeśli ktoś nie ma to przeglądu nie przejdzie.

Nie wiem czy słyszałeś, ale w Krakowie ostatnio była akcja na stacje diagnostyczną na która jeżdze na ul Witkowickiej, niebiescy stanęli kilkadziesiąt metrów za zakrętem i zatrzymywali każdego kto wyjeżdzał ze stacji kontroli z niefabrycznym xenonem. Wlasciciel stacji mial problemy i dostał kare grzywna w duzej kwocie, wiecej nic nie wiem na ten temat.

Jesli ktoś ma zespolone depo czy też normalne lampy soczewkowe bez zadnych wydziwianych postojowek niebieskich i spryski + regulacja elektryczna, to policja, ani panowie na przegladzie nie maja prawa sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze

W ten sposób odnos sie do swoich kolegów spod bloku a nie do mnie. to raz

Jeśli będzie zmieniał żarówki przed badaniem to owszem,

Widzisz , mozna pomyśleć ??? to nie boli , 15 minut roboty i dowód podbity.

Nie wiem czy słyszałeś, ale w Krakowie ostatnio była akcja na stacje diagnostyczną na która jeżdze na ul Witkowickiej, niebiescy stanęli kilkadziesiąt metrów za zakrętem i zatrzymywali każdego kto wyjeżdzał ze stacji kontroli z niefabrycznym xenonem.

Jesli ktoś ma zespolone depo czy też normalne lampy soczewkowe bez zadnych wydziwianych postojowek niebieskich i spryski + regulacja elektryczna, to policja, ani panowie na przegladzie nie maja prawa sie przyczepic.

strasznie sie policja musi u was nudzić , ciekawe ilu złapali przez cały dzień. widze że u was wszyscy nagminnie na hidach jeżdża , nieźle.Popatrz , bo ja jeżdze po ulicach i kilka razy dziennie zdarza mi sie kogoś zobaczyć z ewidentnie zamontowanym hidem w aucie no i do tego jeszcze w lampach typu Sonar , FK , i pomyśl sobie jaki odsetek z tych osób robi akurat w tym dniu badanie techniczne , to ci dopiero zagadka.

Może jeden sie trafi a może i nie , i myslisz ze Policja bedzie stała cały dzien za zakretem żeby tego delikwenta cupnąć ???

Coś ściemniasz.

Tak to sobie wydedukowałem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, nie będe z Tobą polemizował więcej i nie zaśmiecaj już tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie prawnej zatrzymywali za brak spryskow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...