Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Auto nie odpala


trajcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi 130 awx.Sprawa wyglada nastepujaco.Od niedawna zaczely sie problemy z porannym odpaleniem auta kiedy zostawialem je po jezdzie na cala noc i rano chcialem odpalic auto ciezko palilo.Wiec wymienilem swiece zarowe komplet nic nie pomoglo.pozniej zaczely wystepowac objawy jak by paliwo nie dochodzilo do silnika.Rozebralem zbiornik paliwa sprawdzilem pompke w baku wyczyscilem wszytko i odpinajac przewod przy filtrze paliwa leciala ropa.Niestety czyszczenie nic nie pomoglo.Nastepna rzecza ktora sprawdzilem byla vaku pompa znaczy sie nie mierzylem vakumetrem ale byl wyciek ropy.Kupildm nowa uszczelke metalowa oraz 2 gumowe wszystko zlozylem auto odpalilo od strzala uradowany ze wkoncu trafilem w 10 zrobilem jazde testowa i wtedy zaczal sie jesCze wiekszy problem.Kiedy przyspieszalem auto miaalo czasem szarpniecie moc i wszsytko bylo.Nastepnego dnia kiedy chcialem szybko ruszyc z swiatel auto zgaslo.Odpalielm je pononownie przy 2 tys obrow auto gasnie jak bym je zaduszal.auto wkoncu stanelo na amen i nie da sie odpalic.rozrusznik kreci jak szalony a tu ani oznak zycia.Prosze o propozycje co sprawdzic albo w ostatecznosci wymienc.moze czujnik temperatury albo cos.Niestety co przychodzi mi do glowy to niestety pompa vacum.Nie mam problemow z hamulcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze auto z rana musialem dlugooo krecic.Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale jak dolalem 5 l ropy to auto odpalalo.wygladalo to jak by paliwo splywalo do baku zaworek zwrotny i filtr wymieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uszczelniacze pompowtrysków ? Zostaw auto d*pą do góry na noc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem vaku pompe na nowa i niestety nic to nie pompgla.Paliwo jest w przewodach i auto nawet nie zaburknie czy to beda pompowtryski czy cos jeszcE moze byc do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zresetowaniu komputera po odlaczeniu akumulatora auto odpalilo od strzala.Jednak jak chcem jechac wbije bieg i dochodzi do 2000 tys obrotow auto sie jak hy zadusza i gasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze czujnik predkosci obrotowej walu G28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka usunieta problemy z odpalaniem i z jazda czujnik walu korbowego oraz vaku pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...