Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Coś bym zrobił z tymi felgami bo ich nie widać :disgust: chyba grafit byłby lepszy niż ten czarny błysk

A poza tym kox ;)

To ze nie widac do zgodze sie z Toba ale tak jest tylko na zdjeciach.

Nie mam za dobrego aparatu a i fotograf ze mnie amator..

A grafit mi nie pasuje... :kox:

Mysle o czyms takim :) Mam dosyc wykonczenia piano bo wszystko na tym widac..

1a95740bfbe08bfc.jpg

a2df7c3ffa8742bf.jpg

17c6f1c534b8570b.jpg

Wlasnie zamowilem "Lamin-x Headlight & Fog Light Covers" w odcieniu Gunsmoke :naughty::kox:

Bedzie podobnie jak tutaj:

c313610d6eda7936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez bym sobie cos takiego wyrezal... mozna kupic lamin-x w PL ? ktos wie ?

Czy w PL mozna to nie wiem. Ale mozna zamowic od lamin-x US i shipowac do PL :) Chiba bedzie najtaniej..[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:48_________________________________________________

LOL, 7 zyli?? :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, 7 zyli??

:naughty:

Testowałem folie pomarańczową na kierunki i daje rade :decayed:

Tylko ja dałem 5 zyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze zmieniam prace, przeprowadzam sie itp.. Aha, no i chyba zmienie auto :) Jak wszystko pojdzie po mojej mysli to bedzie nowy:

4284be73685ba57e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 na B8 ? Jaki sens? :)

No chyba, ze silnik zdecydowanie lepszy :gwizdanie:

Yeah right.

Wez zobacz jeszcze raz zdjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na S4 to zdecydowanie warto. Wyprowadzasz się z Norwegii? Bo tam cena S4 to kosmos. W Niemczech są już po €45k.

zarabia sie tez adekwatnie wiecej , ale jak na razie nie dla psa kielbasa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 na B8 ? Jaki sens? :)

No chyba, ze silnik zdecydowanie lepszy :gwizdanie:

Yeah right.

Wez zobacz jeszcze raz zdjecie :)

Heeeh, kiepski visual :) - felgi wygladaja na 16", a znaczek na grillu jak "S-line" :) - dopiero na blotniku widac V6T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na S4 to zdecydowanie warto. Wyprowadzasz się z Norwegii? Bo tam cena S4 to kosmos. W Niemczech są już po €45k.

No w Norkownii S4 z takim wyposazeniem jak ja chce to okolo 650000PLN.

Oczywiscie nie zamierzam kupowac S4 w Norwegii. Walic te ich oplaty..

Znajomy z VW Audi Club Norwegen kupil 2004 RS6 za ponad 350000PLN!! Chyba bym sie musial z jakims norkiem na glowe zamienic zeby dac tyle kasy za 6-7 letnie auto!

Jezeli dostane ta prace to bede nadal pracowal w Norwegii ale mieszkal w Szwecji lub w Polsce :)

Heeeh, kiepski visual :) - felgi wygladaja na 16", a znaczek na grillu jak "S-line" :) - dopiero na blotniku widac V6T.

To 19". Tylko ze jakos duzo gumy wyszlo na tym zdjeciu.. Znaczek S-Line i S4 troszeczke sie roznia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostane ta prace to bede nadal pracowal w Norwegii ale mieszkal w Szwecji lub w Polsce

w szwejo ceny maja normalne wiec wymienisz 2.0 TDI ma nowe S4 :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 17:48_________________________________________________

Chyba bym sie musial z jakims norkiem na glowe zamienic zeby dac tyle kasy za 6-7 letnie auto!

chodz wiesz jak sa ludzie co maja pol banki rocznie na reke , zona przynos tez tyle , to co to za wydatek....... , problem zaczyna sie tylko gdzie tym jezdzic :rolleyes:bo po NO to raczej nie ma gdzie a wiec jak auto do lansu to raczej slabe...... lapiej kupic jakas X6 albo prosiaka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostane ta prace to bede nadal pracowal w Norwegii ale mieszkal w Szwecji lub w Polsce :)

To jest najlepsze rozwiązanie, wtedy nic Ci nie mogą zrobić. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo cos takiego uzywanego :kox: :drool: :buhaha:

3528_1.jpg

3528_2.jpg

3528_3.jpg

3528_7.jpg

3528_8.jpg

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:54_________________________________________________

Jezeli dostane ta prace to bede nadal pracowal w Norwegii ale mieszkal w Szwecji lub w Polsce :)

To jest najlepsze rozwiązanie, wtedy nic Ci nie mogą zrobić. :good:

Nom, tzn "mieszkac" to moge w Norwegii. Byle w rejestrze ludnosci adres staly byl zagramanica :)

I moja zona i ewetualnie dziecko tez musza miec adres staly zagranica. Wtedy "jestem" dojezdzajacym do pracy w Norwegii :)

Jak narazie zona nie ma nic przeciwko wyprowadzce. Jedynie moj pies jest Norkiem z norweskim paszportem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy zarabiasz po norwesku, a samochody kupujesz po cenach powiedzmy niemieckich. Dlatego pewnie te lambo i gt3 co fotografowałeś były na szweckich, bo w Norwegii to cena x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy zarabiasz po norwesku, a samochody kupujesz po cenach powiedzmy niemieckich. Dlatego pewnie te lambo i gt3 co fotografowałeś były na szweckich, bo w Norwegii to cena x2.

Lambo i GT3RS to wlasnie Norwegow ktorzy ""mieszkaja"" w Szwecji :)

W Norwegii to Lambo 3x tyle co u Niemcow. To jest chore..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy zarabiasz po norwesku, a samochody kupujesz po cenach powiedzmy niemieckich. Dlatego pewnie te lambo i gt3 co fotografowałeś były na szweckich, bo w Norwegii to cena x2.

Lambo i GT3RS to wlasnie Norwegow ktorzy ""mieszkaja"" w Szwecji :)

W Norwegii to Lambo 3x tyle co u Niemcow. To jest chore..

To widać Norwegowie też kombinują. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...