Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha :D jak tak to przepraszam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

kolego makki nie uzywa wycieraczek :wink4: nawet przednich :decayed:

W końcu od wycieraczek szyby się rysują :decayed:

no ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było sobie sedana kupić, raz że ładniejszy, a dwa, że szyba się nie brudzi :bag:

Makki jak się kiedyś dochrapiesz (bo zakładam, że nie masz, może błędnie) takiego 3-latka, to albo nerwica, albo drugie auto, które spiszesz na straty do wożenia tekiego malca, bo ja sobie tego inaczej nie wyobrażam :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma psa , a pies i czystosc w aucie raczej nie ida w parze , no chyba ze jezdzi w boksie, albo w worku foliowym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

kolego makki nie uzywa wycieraczek :wink4: nawet przednich :decayed:

Ja tam na filmie ostatnio widziałem że używa.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

Po 1 mnie brak wycieracki z tylu nie przeszkadza. Po 2 jak szyba dobrze zabezpieczona to woda, snieg itp sie jej nie trzyma. Wiadomo brudzi sie ale tylna szyba to nie przednia, przez nia nie patrzysz. Nawet to w zaden sposob nie wplywa na bezpieczenstwo. Dostawczaki, busy, tiry jezdza i jakos kierowna NIC nie widzi z tylu i daje rade. A zeby szybe uwalic z tylu tak zeby nic nie widziec to trzeba troche jezdzic, nie wspomne o myciu..

kolega makki nie uzywa wycieraczek :wink4: nawet przednich :decayed:

:tongue4:

Od tego sa srodki hydrofobowe. Ale fakt, przednie wycieraczki dobra rzecz - bez nie przejdzie przegladu i mozna mandat dostac :polew:

W końcu od wycieraczek szyby się rysują :decayed:

No, dobrze mowisz :good:

Makki jak się kiedyś dochrapiesz (bo zakładam, że nie masz, może błędnie) takiego 3-latka, to albo nerwica, albo drugie auto, które spiszesz na straty do wożenia tekiego malca, bo ja sobie tego inaczej nie wyobrażam :kox::wink4:

Dzieci nie planuje, szkoda auta :P

Tak na serio to z dziecmi az taki hitlerowiec nie jestem. Male rozrabiaki powinno sie wozic w kaftanie i tyle. Nozki zwiazane i bez butow..

:buhaha:

ma psa , a pies i czystosc w aucie raczej nie ida w parze , no chyba ze jezdzi w boksie, albo w worku foliowym :wink4:

Pies przez 2,5 roku jezdzil tak:

9d7139aa8699aea2.jpg

Kratka dookola, tapicerka zabezpieczona folia i nakladka na zderzak. Szkod odnotowano 0.

Raz nawet wiozlem psa z przodu na dywaniku i przezyla to ona jak i ja :)

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 23:12_________________________________________________

Ja tam na filmie ostatnio widziałem że używa.. :mysli:

:good:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 23:13_________________________________________________

a ja prowadziłem auto Makkiego :good: jak było prawie funkiel nófka sztuka :gwizdanie:

No no, poradziles sobie dzielnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

dobre,

Turdzi, mam też psa, żadko jeździ, ale przyznam, że nie ma czego porównywać do malucha :wink4:

inna liga pomysłowości, trzeba wrzucić na luz i cieszyć się życiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł z tą nakładką na zderzak

możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ co polecasz do czyszczenia i konserwacji skóry w rozsądnych pieniądzach bo posiadam na tą chwilę Meguiar's

Gold Class Rich Leather Aloe cleaner and Conditioner i jestem z tego średnio a nawet mało co zadowolony :confused4:

Skóre mam w dobrym stanie i chcę, żeby tak zostało więc dlatego pytam ciebie bo wiem, że na pewno masz coś do polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozsądnych pieniądzach

Meguiar's Gold Class Rich Leather Aloe cleaner and Conditioner

A co to znaczy rozsadne pieniadze w temacie kosmetyki samochodowej? :polew:

O Megsie nie mam pojecia gdyz ja bojkotuje ta marke ze wzgledu na dostepnosc, ceny i podejscie do tematu norweskiego importera. To tylko moje osobiste podejscie do tej marki bo oczywiscie wiele produktow Megsa jest calkiem OK :naughty:

Tak na serio to jak z wiekszoscia stuffu do kosmetyki jest tego peeeeelno na rynku. Kazdy chwali swoje a jak zapytasz w dziale sprzedawcow to wiadomo co odpowiedza :) Ja juz kiedys chyba tutaj na forum pisalem o tym ale moge jeszcze raz.

"Listen very carefully, I shall say this only once!" :wink4:

Wiec tak, to moi ulubiency:

- zestaw CG leather cleaner i leather conditioner jest dobry, mozna kupic zestaw razem co wyjdzie taniej albo 2 oddzielnie..

- Scholl Concepts SPAM jako cleaner do tego Scholl Concepts Skin jako conditioner

- Swissvax zestaw do skory: Swissvax Leather Milk + Swissvax Leather Cleaner lub Cleaner Forte - silniejszy

- Race Glaze Leather Cleanse - Cleaner + Race Glaze Leather Balm - Conditioner

Sporo ludzi chwali takze zestaw Colourlock'a. Nie mialem jeszcze okazji przetestowac ale wygralem go wiec przydalo by sie zrobic test.

Do tego wiadomo najlepiej zaopatrzyc sie w szczoteczke do skory, kilka recznikow frotowych lub fibr.

Polecam takze zakupic wosk Elephant Leder Preserver do zabezpieczenia skory po zabiegu czyszczenia lub odswiezenia.

[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 09:50_________________________________________________

super pomysł z tą nakładką na zderzak

możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś

Kupilem to w Norwegii razem z klatka dla psa. Wiem ze w PL tez sprzedaja podobne.

Fajne mocowanie, mata sie rozklada, latwa w czyszczeniu i zabezpiecza zderzak przed uszkodzeniem.

170_MIM_St_tfangerbeskyttelse_Rollmat__80cm__1.jpg[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 09:52_________________________________________________A btw niedlugo do kolekcji dolaczy juz dlugo oczekiwany i jedyny w swoim rodzaju SV Paul Dalton's Crystal Rock :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki _Makki_ :)

w rozsądnych pieniądzach

Meguiar's Gold Class Rich Leather Aloe cleaner and Conditioner

A co to znaczy rozsadne pieniadze w temacie kosmetyki samochodowej? :polew:

Rozsądne pieniądze to nie Swissvax bo sama nazwa i opakowania tej firmy wyglądają drogo :decayed:

Gdzieś słyszałem dobre opinie o gliptonie, masz jakieś zdanie na ten temat?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem dobre opinie o gliptonie, masz jakieś zdanie na ten temat?? :mysli:

Gliptone - dobre dobre, ale sam sprawdzilem tylko zestaw do alcantary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet ok jak na swissvax-a :) ja potrzebowałbym jeszcze cleanera do tego i byłoby super czyli 300zł i skóra bedzie jak nowa :)

Sorry za OT _Makki_ ale kogo mam sie pytac o takie rzeczy jak nie ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...