Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Juz niedlugo bede robil treatment calej tapicery skorzanej w moim B6 z uzyciem kosmetykow SV i zarzuce foty z przebiegu prac na forum.

Wytapane z SGS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

super pomysł z tą nakładką na zderzak

możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś

Kupilem to w Norwegii razem z klatka dla psa. Wiem ze w PL tez sprzedaja podobne.

Fajne mocowanie, mata sie rozklada, latwa w czyszczeniu i zabezpiecza zderzak przed uszkodzeniem.

170_MIM_St_tfangerbeskyttelse_Rollmat__80cm__1.jpg[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 09:52_________________________________________________A btw niedlugo do kolekcji dolaczy juz dlugo oczekiwany i jedyny w swoim rodzaju SV Paul Dalton's Crystal Rock :kox:

Dzięki za odp, muszę lepiej poszukać bo jakoś na alle nie znalazłem a moja labradorka nie słucha się jakoś jak mówie do niej aby nie rysowała zderzaka podczas wsiadania i wysiadania :confused4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, muszę lepiej poszukać bo jakoś na alle nie znalazłem a moja labradorka nie słucha się jakoś jak mówie do niej aby nie rysowała zderzaka podczas wsiadania i wysiadania :confused4::polew:

Moja goldenka byla przyzwyczajana od samego poczatku ze musi czekac na pozwolenie wpakowania sie do bagaznika, rozwiniecie roletki itp. To samo z wysiadaniem i ze wchodzi tylko po rozwinietej macie :P

[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 10:22_________________________________________________10 lat bez mandatu za predkosc w norwegii is over :wallbash:

4900NOK za 103 w 80km/h :(

8441c5ba427386f8.jpg

i jeszcze tabeleczke mi dali z wykazem mandatow i ewentualna mozliwoscia zamienienia tego na wizyte w hotelu all inclusive z kratami

12076f26cacc5dbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

life is brutal, z drugiej strony 7 dni all inclusive w ***** hotelu :decayed: ciesz sie, ze zlapales granice bo bys mial po prawku :P ja raz zlapalem za pasy i raz za 'nadmiar' piwa, rowniez z przelicznikami na dni hotelowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo 2,5k zl

to jak dobrze rozumiem można zamienić 2,5k na 7 dni w kiciu :decayed:, w PL co drugi by siedział :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo 2,5k zl

to jak dobrze rozumiem można zamienić 2,5k na 7 dni w kiciu :decayed:, w PL co drugi by siedział :polew:

Norki ugodowe sa bardzo :> ale lepiej nie bawic sie w odsiadke... zaplacic i miec spokoj bo notka moze zostac wyslana do pracy, a wtedy szef nie koniecznie moze zrozumiec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tam znam ludzi co brali urlop na zadanie-platny zeby posiedziec sobie za predkosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tam znam ludzi co brali urlop na zadanie-platny zeby posiedziec sobie za predkosc :P

Co za kraj :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a w PL niektóre fotoradary są ustawione +25km/h :wink4:

co kraj to obyczaj.

Twarde prawo, ale prawo.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ to na kiedy robisz rezerwacje do tego hostelu z czterema... kratkami :decayed:

a na serio to :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ to na kiedy robisz rezerwacje do tego hostelu z czterema... kratkami :decayed:

a na serio to :kwasny:

Bardziej mi sie oplaca zaplacic mandat niz isc se posiedziec :D

Czas to pieniadz, szczegolnie w Norwegii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups :naughty: jak siedziec to za co naj mniej dwie paczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups :naughty: jak siedziec to za co naj mniej dwie paczki :decayed:

To ja proponuje zebys sprobowalem gdzies tam u siebie w Uszlu.

Najlepiej w ograniczeniu do 50. Juz widze te zdjecia czarnej wdowy w VG! Od razu na 1 strone kalendarza :naughty:

A po zlapaniu strzal w tyl glowy od utrykningspolitiet.

Ehh, poprawka. Utrykningspolitiet nie ma przy sobie broni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlapal mnie kiedys tajniak na E6 przy 170 nie pamietam juz dokladnie ale cos kolo tego :rolleyes: o malo sie ze strachu nie zesralem i do dzis nie wiem jak sie z tego wyplatalem bez mandatu i utraty prawka :rolleyes: ale dobrze bo takie kary studza zapal , nie to co w PL ostatnio mnie zlapali dostal 100 zl na waciki ( nawet sam zaproponowal ) i w droge........dlatego u nas jezdzi sie jak sie jezdzi a w PL jak na dzikim zachodzie..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze bo takie kary studza zapal , nie to co w PL ostatnio mnie zlapali dostal 100 zl na waciki ( nawet sam zaproponowal ) i w droge.....

zgadzam się całkowicie :good:

uważam, że teren zabudowany, miasto powinni być bezlitośni, ale na autostradach powinni pozwolić jeździć normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na autostradach powinni pozwolić jeździć normalnie.

tzn? Ile fabryka daje czy max 140km/h? chodzi mi oczywiscie o PL[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 22:02_________________________________________________

zlapal mnie kiedys tajniak na E6 przy 170..

:shocked:

To naprawde miales farta. Gratulerer :)

Mnie 100 w 60 kosztowalo dawno temu, rozprawe w sadzie, prokurator, dodatkowa kare za to ze nie mogli mi wtedy zabrac pl prawka = przed 2004 i chyba 12000NOK.

Ale z tego co wiem na E6 w ograniczeniu powyzej 90 troche lajtowo podchodza..

Mojego kumpla Polaka jak zaproponowal policji 2000NOK za 140km/h w 90 zabranzoletkowali do kierownicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpla Polaka jak zaproponowal policji 2000NOK za 140km/h w 90 zabranzoletkowali do kierownicy

no wiec szacun do politi pownie juz ma , a naszych kazdy rowno olewa bo za co tu szanowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...