Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Czynnik masy akurat działa niekorzystnie na rzecz rs2, ale fakt, całość robi wrażenie bardzo pozytywne.

Turdzi chyba ma racje, klasyk i rodzynek motoryzacji na tym trzeba poprzestać.

Makki, nie jestem przekonany czy rs2 aż tak przewyższa osiągami rs4 b5, bo ma relatywnie mało mocy, a sporo waży.

Natomiast kultem i smaczkiem napewno przewyższa 95% aut :wink4:

365ps to dużo mocy jak na ten wiek :good:

nawet seryjne RS4 B5 zje RS2 po chipsie i nie ma co do tego zadnych watpliwosci , ale za to RS2 wygrywa dzwiekiem i to chyba ze wszystki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RS4 B5 ma 1600kg wagi według wiki i 380PS 6100-7000 obr/min

RS2 ma 1592kg wagi i 315 PS/6500rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nm tez jest wazny i od ilu a tu na pweno RS4 wygrywa bo RS2 ma laga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tez sluszna uwaga , RS2 to auto technologicznie z lat 80 ja nie do konca sobie wyobrazam takie auto jako jedyne w rodzinie , B5 ma tu zdecydowana przewage , np taka lala

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=28954837

tyle ze przy cenach tych aut w NO to by byla wymiana prawie 1:1 , mi by sumienie nie pozwolilo dac tyle kasy za 10 letnie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala... ale sztuka... piękna... jakoś bardzije jestem za rs4 b7 niż b5 ale to co pokazałeś wygląda pięknie.... cena też powala... ale to tak jak była/jest b7 rs4 za 190.000 PLN z przebiegiem chyba 20k km i wszystkim co było na liście opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens ;) lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa :D tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens ;) lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa :D tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza ;)

do Adama ze Sportsmile oddaje się RS4 na czyszczenie i jest moc jak w katalogu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens ;) lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa :D tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza ;)

do Adama ze Sportsmile oddaje się RS4 na czyszczenie i jest moc jak w katalogu ;)

tak na ok.20 tys..km jak adam stwierdzil i trzeba znowu czyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens ;) lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa :D tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza ;)

do Adama ze Sportsmile oddaje się RS4 na czyszczenie i jest moc jak w katalogu ;)

tak na ok.20 tys..km jak adam stwierdzil i trzeba znowu czyscic

chyba że się zainstaluje podtlenek i co jakiś czas dla zdrowia się tryśnie nawet strzałem 50... i po sprawie a i tak silnikowi nic nie będzie. tez to testują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens ;) lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa :D tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza ;)

do Adama ze Sportsmile oddaje się RS4 na czyszczenie i jest moc jak w katalogu ;)

tak na ok.20 tys..km jak adam stwierdzil i trzeba znowu czyscic

tym bardziej ze w RS4 w NO polowa wartosci auta to podatek od mocy ktorej nie ma , bosko.RS4 B7 jest skreslone raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od tego i od tego , teraz ma sie zmienic troszke i maja liczyc od wydzielania CO2 i innych toksyn , dlatego np: moje TFSI od tego roku jest tansze o 15K pln :rolleyes:

Tak by sie zdawalo ale roznice sa spore , w PL 2.0 TDI 170 KM kosztuje prawie tyle samo co 2.0 TFSI , tu TFSI jest prawie o 1/4 drozsze tylo dlatego ze ma 40 KM wiecj.W takim nowym RS4 czy RS5 masz 400K PLN samego cla w norwegii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ciekawe jakby moja ewka wypadła... jakby się okazało że puszcza Co2 w ilości pewnie ze 300 g/km ;):polew: :polew: :polew:

na szczescie EVO tu nie sprzedaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ciekawe jakby moja ewka wypadła... jakby się okazało że puszcza Co2 w ilości pewnie ze 300 g/km ;):polew: :polew: :polew:

na szczescie EVO tu nie sprzedaja :decayed:

yyy... ale że co? nie ma EVO w salonach Mitsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pany ale saga sie zrobila na temat RSow :P hehe

Jedno narazie jest pewne, musze zakonczyc pewien rozdzial w zyciu i dopiero bedzie RS2. :wallbash::thumbdown:

Porownywanie do RS4 B5 itp jest zbedne jak dla mnie bo tylko RS2 sie liczy. Zdrowe 2.2t to muzyka dla moich uszu.

Marzenie od zawsze to po 1 a po 2 de gustibus est non disputandum… :decayed:

Narazie gadzet nr 1 to GoPro Hero2..

Pierwsza porzadna gleba z kamerka na glowie zakonczyla sie bolem w karku i oczywiscie "zdemontowaniem" kamery od kasku :wallbash:

Ktos tu kiedys pisal o zabezpieczeniu sprzetu bo mozna zgubic. Moja smyczka domowej roboty sie sprawdzila!

GoPro Hero2 saved by my homemade leash!

i jeszcze timelapse z drogi w gory:

ihtIYRRAZi4?hd=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...