Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Super ta kamerka jest, życzę szybkiego załatwienia spraw i równie szybkiego zakupu RS-a :).

2 filmik, 33 sekunda Makki użył wycieraczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedno narazie jest pewne, musze zakonczyc pewien rozdzial w zyciu i dopiero bedzie RS2. :wallbash::thumbdown:

Makki czyzby zona weszla do garazu i spojrzala na polki? :wink4:

Ahh te baby... za grosz zrozumienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny gadżet :)

Nom, polecam :)[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 16:50_________________________________________________

Super ta kamerka jest, życzę szybkiego załatwienia spraw i równie szybkiego zakupu RS-a :).

2 filmik, 33 sekunda Makki użył wycieraczek :decayed:

Bo to nie bialas :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 16:51_________________________________________________

Jedno narazie jest pewne, musze zakonczyc pewien rozdzial w zyciu i dopiero bedzie RS2. :wallbash::thumbdown:

Makki czyzby zona weszla do garazu i spojrzala na polki? :wink4:

Ahh te baby... za grosz zrozumienia...

Hehe, ona nie ma nic do tego.. :kox:

Az taka zla to ona nie jest ale wiadomo, rozwod wychodzi drozej niz slub/wesele..

Uwazam ze lepiej sie rozejsc wczesniej jak juz sie nie da dogadac niz sie meczyc bezsensownie i tracic zycie..

Jakby ktos byl zainteresowany kupnem GoPro Hero2 to naprawde POLECAM! Wiadomo ze na YT jest pelno filmow PRO, sa obrabiane takze przez profesjonalistow...

Ostatnio porobilem troche filmow z roznym oswietleniem. Dla mnie, w sumie amatora foto/video to jakosc jest kosa. Tylko musze sie nauczyc te wszystko edytowac bo narazie jestem mega n00b.

Timelapse w pelnym sloncu. Zdjecia na max rozdzielczosc - 11mp - 3840x2880.

1920x1080, orginalny plik 214MB bez obrobki dzwieku i obrazu

W miare dobre slonce:

Sunny downhill @ Haukelifjell Skisenter

Tutaj zachod slonca - zdecydowanie gorsze swiatlo, jakosc tez w miare dobra.

Plik 200MB tez bez obrobki:

Downhill test - sunset @ Haukelifjell Skisenter

Wieczorem po ciemnym stoku z lampka 2000 lumen

Bez lampki = hardcore! :)

150MB

Downhill test by night @ Haukelifjell Skisenter

Stok oswietlony i przejazd w miare spokojny. Wtedy jeszcze jakosc daje rade..

205MB

Haukelifjell Skisenter - fun by night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze lepiej sie rozejsc wczesniej jak juz sie nie da dogadac niz sie meczyc bezsensownie i tracic zycie..

true....

ja kiedys zakonczylem 7-8letni zwiazek i polroczne rozstanie przynioslo powrot, slub a za kolejny rok urodzila nam sie corka :)

rownolegle po rozstaniu ja pozbylem sie kaszlaka ibizy cupry i wsiadlem do leona (tez cupry) a po powrocie rozstalem sie z leonem na rzecz rodzinnego A4 :) W rok po narodzinach corki zmienilem rodzinne jak mi sie wczesniej wydawalo A4 na bardziej rodzinne Q7 :)

Wychodzi z tego, ze kobiety w waznych dla siebie chwilach ida do fryzjera i obcinaja/farbuja wlosy, a my po prostu zmieniamy fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego, ze kobiety w waznych dla siebie chwilach ida do fryzjera i obcinaja/farbuja wlosy, a my po prostu zmieniamy fury

tja jak bym w tym roku chcial zmienic auto to mam bankowy rozwod :wink4: , tak ze sa duze plusy kawalerstwa jezeli chodzi o samochody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego, ze kobiety w waznych dla siebie chwilach ida do fryzjera i obcinaja/farbuja wlosy, a my po prostu zmieniamy fury

tja jak bym w tym roku chcial zmienic auto to mam bankowy rozwod :wink4: , tak ze sa duze plusy kawalerstwa jezeli chodzi o samochody :)

pewna facet dośc juz wiekowy powiedział w towarzystwie swojej małżonki mi jedno

"kupuj wszystko co masz do kupienia ze swoich marzeń, przed ślubem bo potem kupisz po wielu latach albo wcale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kupuj wszystko co masz do kupienia ze swoich marzeń, przed ślubem bo potem kupisz po wielu latach albo wcale"

F***** true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kupuj wszystko co masz do kupienia ze swoich marzeń, przed ślubem bo potem kupisz po wielu latach albo wcale"

swieta , racje , widac ze wziales sobie do serca od razu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kupuj wszystko co masz do kupienia ze swoich marzeń, przed ślubem bo potem kupisz po wielu latach albo wcale"

F***** true

Nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash&GO :P

[

]
[/
]

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Ostatnio bialas spedzil pol dnia w ASO.

Wymieniono wszystkie czujniki Advance Key w klamkach bo mialem juz dosyc tego ze ten system zyl sobie swoim zyciem. Otwieral i zamykal sie kiedy chcial albo wogole nie moglem go zamknac lub otworzyc bez kluczyka. Podobno te nowe sa lepsiejsze.. Jak narazie, od piatku Advance Key dziala bez zarzutow.

Wymieniono takze kierunki w obu lusterkach gdyz jeden juz od dawna parowal dosyc sporo i czasami wywalalo blad zarowki a z drugim zaczelo sie dziac po malo to samo.

Nowa plastikowa obudowa w desce, centralnie pod szyba zostala zamowiona. Jakis czas temu wyskoczyla sobie sama z 2 mocowan i za nic nie moglem jej wlozyc na miejsce. Jakby sie troche zdeformowala..

Zareklamowalem takze obydwa przednie reflektory bo cos ostatnio mi za bardzo paruja. Wiem ze czasami one tak maja ze mniej wiecej od wysokosci ledow w dol paruja i z czasem podczas jazdy to powinno znikac ale u mnie sie tak nie dzieje. Zobaczymy co z tego bedzie :)

Wiec mozna powiedziec ze z wizyty w ASO jestem zadowolony bo wszystko ladnie pieknie poszlo na gwarancje.

Zadowolony bylem jednak do momentu kontroli samochodu po odbiorze. Ja nie kumam tego dlaczego zawsze mechanicy musza po sobie zostawiac slady!

Jak zawsze auto dokladnie umyte przed wizyta w ASO i splukane 2km od nich. A ze do ASO mam ok 50km to wiadomo ze auto sie troche przybrudzi..

Tym razem slady po sobie pozostawili na drzwiach i tylnych blotnikach jakby sie ktos przytulal do auta.

W srodku slady na desce od brudnych paluchow/rekawiczek oraz na bokach konsoli srodkowej slady od brudnych spodni.. :(

Obok klamki kierowcy takze resztki jakiegos szpraju bo cos tam podobno psikali.

Pokazalem to wszystko odrazu ASO to mi powiedzieli ze moga powycierac i ze przepraszaja. Podziekowalem im ladnie za usluge i powycieram sobie sam!

Wokol klamek takze ryski od wycierania pewnie szmata..

Kilka zdjec:

0116e86fe315ca00.jpg

219782b2b4343a0c.jpg

9e585be8c2154e87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bialas stal w ASO to pojezdzilem troche nowiutkim faceliftem 2.0TDI 143 mlt. Strasznie to jezdzi :(

Nadal nie podoba mi sie przod za to w srodku zmiany na plus.. Nowa kiera jest naprawde super.

feb707c1d94a9c8d.jpg

b2efdf7bfbb9992b.jpg

860aaf594a4a7505.jpg

001d466bf8ff0716.jpg

2991a6f36a954e3d.jpg

f3e853c60f1efaaf.jpg

b766024dc326e43e.jpg

a7276ec753a1295c.jpg

Ogladalem takze nowa A6 w kolorze czarna havanna!

Jakbym mial zamawiac jeszcze kiedys nowe auto to chyba w tym kolorze. Z daleka czarna a im blizej tym bardziej wpada w brazowy. Niesamowicie to wygla w sloncu i do tego ten metalik jakos mnie tak urzekl.

Kolor jak tu ale nawet w polowie nie widac tego efektu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien bez nowych gadzetow Swissvax to stracony tydzien :)

Dlugo na ta chwile czekalem :P

90af0c17af1eef22.jpg

efe6b3d5709dfd9d.jpg

ace134f8305cfcd3.jpg

b527f85e59df4f08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak, gratuluje pomyslu,

nie ma lepszego połączenia hobby-praca

---------- Post added at 02:34 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

tak śledze twój profil od dłuższego czasu

naprawde przez dwa lata twoja wiedza i umiejętności tak się zmieniły a teraz widzę że kierunek tylko jeden swissvax -> "best of the best"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thankyou2:

Tutaj 6 miesieczny Swissvax Glacier i Shield-na dachu odzywione Swissvax Nano Express.

Auto brudne bo ok 400km od mycia i aplikacji Nano Express.

Filmik nagrany po deszczu a zdjecia na nastepny dzien po rosie.

Jak ktos ma dobre lacze to polecam wersje HD i pelen ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thankyou2:

Tutaj 6 miesieczny Swissvax Glacier i Shield-na dachu odzywione Swissvax Nano Express.

Auto brudne bo ok 400km od mycia i aplikacji Nano Express.

Filmik nagrany po deszczu a zdjecia na nastepny dzien po rosie.

Jak ktos ma dobre lacze to polecam wersje HD i pelen ekran.

Wygląda na to, że SV, mimo, że droższy, wychodzi taniej :D U mnie nawet po 3-miesięcznym meg'sie nie mam co liczyć na taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle.... :)

Makki (nie pamietam czy o tym juz bylo), czy u Norkow tez jest tak jak u nas zakaz mycia samochodow przed domem itp?

Ja strasznie z tego tytulu ubolewam, bo choc mieszkam na malym bloku (2 pietra i 6 mieszkan) i kazdy ma na dole swoj niezalezny garaz itp to nie ma szans zebym mogl karcherem splukac auto. Chcac sie troche "pobawic" przy aucie musze najpierw pojechac na myjnie i dopiero potem moge zamknac sie w garazu i "dlubac". Szczerze mowiac wnerwia mnie to mocno :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle.... :)

Makki (nie pamietam czy o tym juz bylo), czy u Norkow tez jest tak jak u nas zakaz mycia samochodow przed domem itp?

Ja strasznie z tego tytulu ubolewam, bo choc mieszkam na malym bloku (2 pietra i 6 mieszkan) i kazdy ma na dole swoj niezalezny garaz itp to nie ma szans zebym mogl karcherem splukac auto. Chcac sie troche "pobawic" przy aucie musze najpierw pojechac na myjnie i dopiero potem moge zamknac sie w garazu i "dlubac". Szczerze mowiac wnerwia mnie to mocno :-/

Wspolczuje :)

W duzych miastach, przed blokami i na ulicy slyszalem ze nie mozna. Ale nie znam nikogo kto by dostal jakis mandat albo cos.

Na terenie prywatnej posesji mozna robic co sie chce z myciem :) Pianowalem podjazd u siebie, garaz, wszystkie 5 koszy na smieci, 3-4 auta na raz. Nigdy nie bylo problemu. A "plus" u siebie mam jeszcze taki ze wszystko splywa na ulice odrazu do sciekow. Nic nie stoi i nie robi bajora :)

Sasiadow mam spoko tylko czasami narzekaja ze myjka lub kompresor glosno chodzi - tak po 20-21 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...