Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

fakt, to było na początku zabawy z DA, obejrzałem kilka filmików instruktażowych i nie ma już problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

łojezu.... ale masz fatalnie te felgi polakeirowane :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojezu.... ale masz fatalnie te felgi polakeirowane :thumbdown:

No ja nie powiem juz kto je ogladal przed kupnem :polew:

Na zewnatrz nie jest zle bo prawie wszystko wyprowadzilem papierem i maszyna ale co sie dzieje wewnatrz to juz inna bajka.

Gdyby one jeszcze byly w kolorze alu to spoko ale srodek jest czarny wiec wszystko widac.

Po malu doszedlem co z tymi felgami bylo nie tak.

W skrocie, zdjete z RS6, pewnie z ceramika, w zyciu nie myte odpowiednio, pozniej dane do P. Henia do lakierowania, ktory wyprowadzal paprochy papierem 500 jak nie lepiej. Ale zeby takim papierem leciec miedzy tymi waskimi ramieniami to juz trzeba miec jaja no. Chcialbym zobaczyc kogos kto wyprowadzi finish miedzy ramionami felg po czyms takim gdzie ledwo wchodzi mi palec z mikrofibra.. Projekt na jakis miesiac roboty ale czy warto to nie wiem. Wiec dlatego tez oddaje te felgi z autem bo mnie sie juz nie chce z nimi wiecej robic.

W tym wypadku lepiej kupic nowe i od poczatku samemu sobie o nie dbac. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ jak by coś było do oblookania w okolicach Poznania-Konina-Kalisza to możesz na mnie liczyć

jak będziesz w PL w Poznaniu to może jakieś piwko obalimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ jak by coś było do oblookania w okolicach Poznania-Konina-Kalisza to możesz na mnie liczyć

jak będziesz w PL w Poznaniu to może jakieś piwko obalimy :)

Super, dzieki!

Do Poznania chetnie ale jak narazie nie mam juz po co tam jezdzic :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

Buu, nieladnie to wyglada.

To zalezy jaki efekt chcesz osiagnac i ile na to wydac.

Sa magicy od felg w PL i bedzie jak nowa ale oczywiscie to kosztuje i troche trwa. W Norwegii nawet nie warto zaczynac kombinowac bo bedzie to kosztowalo wiecej niz ta felga warta.

Sprzet do polerowania rantow, x razy papiery scierne i polerka. To strasznie brudna robota, mnie osobiscie nie chcialoby sie tego robic.

Po zabawie papierkami polerka maszynowa i na koniec bezbarwny. Bedzie napewno wygladalo lepiej niz jest teraz i taniej niz nowa felga.

Ale robota tylko u specjalisty w Polsce.

Jak dla Ciebie to wyglada to na jakis projekt typu pobyt swieta lub wakacje :wink:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Czego będziesz szukał Makki?

Mocne Audi w benzynie i oczywiscie kombi :)

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

z tymi deklielkami to tez tak umie: robie zdjecie starych, lece do salonu kupic nowe i strzelam fote nowych:decayed::decayed: a tak na serio to szczena opada... masz cierpliwosc chlopie!:hi:

Ale satysfakcja lepsza jak zrobi sie samemu. No i oczywiscie taniej. Nie wiem czy mozna kupic nowe dekielki czarne bo standard to chyba kolor satyny cos tam s-line. Polerowanie dekielkow ogolnie to pikus w porowaniu do sandingu felg i polerki maszynowej na 1800rmp :P

Oberwalem maszyna raz w pysk i juz nigdy bez okularow nie bede polerowal :facepalm:

wiesz najgorsze jest to ze porysowanie reszty to tylko kwestia czasu.Tu sa ta wysokie krawiezniki , tak ciasno z parkowaniem ze na prawde ciezko nie przytrzec felgi na niskoprofilowej oponie.Sam nie wiem co z tym zrobic , moze po prostu kupie nowa felge ( bo śpece tez wezma pińcet ) a ta zostanie na wszelki wypadek.Ja niestety nie bede juz teraz tak czesto w PL jak kiedys a wysylkowo to bedzie i tak kosztowac $$$ i fajnie by to byo na zywca odebrac i tlumaczyc bo te felgi na prawde latwo spier.......

Co do nowego samochodu to jak bys potrzebowal garaz na wiesz co , to mam jedno miejsce , oczywiscie nieodplatnie , tylko zostaw kluczyki :decayed::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maki zmien na takiego białasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

http://img835.imageshack.us/img835/3313/felgskade2.jpg

Turdzi wyslij fotke tu http://www.renowacjafelg.pl/ bo powinni to bez problemu ogarnac.

Po sezonie mozesz im podeslac felge zeby na spokojnie ja zrobili. Gdyby byl jakis problem z odeslaniem, to odbiore Ci ja sam i wysle do Ciebie ;-)

Makki jak bedziesz w PL i zawitasz do W-wy to zapraszam na kawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

http://img835.imageshack.us/img835/3313/felgskade2.jpg

Turdzi wyslij fotke tu http://www.renowacjafelg.pl/ bo powinni to bez problemu ogarnac.

Po sezonie mozesz im podeslac felge zeby na spokojnie ja zrobili. Gdyby byl jakis problem z odeslaniem, to odbiore Ci ja sam i wysle do Ciebie ;-)ie odzywal.

Makki jak bedziesz w PL i zawitasz do W-wy to zapraszam na kawe :)

Super , widze jedna z nielicznych firm potrafiaca polozyc dobry Gun metal.Makki powinen do nich wyslac te felgi na lakier :facepalm: ja tez nie moge na nie patrzec.

Jeszcze nie wiem co zrobie z ta felga ale jak co bede sie do ciebie odzywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem co zrobie z ta felga ale jak co bede sie do ciebie odzywal.

:thumbup1:

Makki oczywiscie gdybys Ty rowniez potrzebowal podobnej pomocy, to dawaj znac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 18h poswiecilem na moje OEM 20". Nigdy wczesniej nie lecialem papierem felg wiec mialem co robic pozniej.

Czlowiek sie uczy cale zycie :doh:

Po drodze mialem kilka przygod, nie wiem czy kiedykolwiek zrobie to jeszcze raz. Chyba ze ktos dobrze zaplaci ;) Tym bardziej jezeli bedzie to robota po lakierowaniu amatorskim. :thumbdown:

Procesu sandingu nie mam i polerki tyz bo ostatnio kiepsko z czasem.

Ale czasami w nocy mozna zdjecia porobic :wink:

Wiec kilka zdjec nie zaszkodzi :-]

:facepalm::banan:

juz dawno to mialem napisac, ty choryyy czlowieku!!! zajepiscie :shock3:

:decayed::hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

http://img835.imageshack.us/img835/3313/felgskade2.jpg

Turdzi wyslij fotke tu http://www.renowacjafelg.pl/ bo powinni to bez problemu ogarnac.

Po sezonie mozesz im podeslac felge zeby na spokojnie ja zrobili. Gdyby byl jakis problem z odeslaniem, to odbiore Ci ja sam i wysle do Ciebie ;-)ie odzywal.

Makki jak bedziesz w PL i zawitasz do W-wy to zapraszam na kawe :)

Super , widze jedna z nielicznych firm potrafiaca polozyc dobry Gun metal.Makki powinen do nich wyslac te felgi na lakier :facepalm: ja tez nie moge na nie patrzec.

Jeszcze nie wiem co zrobie z ta felga ale jak co bede sie do ciebie odzywal.

jak TY lub MAKKI macie jakis wiekszy/mniejszy stuf do przewozu i chcecie to tanio tu skitrac dajcie mi znac mam tu takiego jednego co mi graty w dobrych cenkach zwozi...tylko mosielibyscie mi wszystko na chate wysylac w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje ale ja mieszkam DUZO dalej na polnoc niz Pawel.

Znalem juz takiego jednego co mi wlasnie tak wozil. Do czasu kiedy przez niego stracilem 8000zl.

Wiec sorry ale ja nikogo niesprawdzonego w transport PL-NO juz nie wlaczam.

W wakacje otwieram w PL m.in dzialanosc transportowa i bede mial zaufanych ludzi ktorzy beda mi rzeczy wozic z PL do NO jak i w druga strone.

Wiec jak cos Turdzi to pewnie i do Uszlu mozna zajechac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko , transport PL-NO nie jest problemem , ja tez mam " przewoznika " tak ze dzieki za propozycje.Problem zaczyna sie z wysylka krajowa i odbiorem , gdyz chcial bym widziec osobiscie jak to bedzie zrobioe zeby pozniej nie bylo takiej syt. jak u ciebie.Zobaczymy , sam jeszcze nie wiem co zrobic z ta felga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaja za mniejsze obtarcie wziął ode mnie 50 zł obtarcie 30 za zdjęcie i założenie opony z wyważeniem razem 80 zł.

Śladu nie ma.

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Czaja jest opcja , tylko te terminy u niego...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biala RS2 sorry ale mnie sie nie podoba.

Moja bedzie miala dobre kolo, glebe i ladny wyglad od strony kosmetycznej. Na to Swissvax Crystal Rock i nic wiecej nie chce. Ale do tego jeszcze troche bo teraz inne priorytety.

Troche nowych zabawek zeby nudno nie bylo :P

4f3a54dc5bce0239.jpg

2690cd4ccbb618e4.jpg

Ostatnio chlopaki odemnie z firmy czesto lataja wiec i paczki do biura bezposrednio z PL dochodza :-]

c3e6fccc422d6d4a.jpg

Chyba ze 3 miesiace czekalem ale sie doczekalem.. Mf Scholl Rosa :wink:

a26a3be8d86f7076.jpg

Inne:

92289d3e5ce61a13.jpg

f43243c1b08602c8.jpg

;)

---------- Post dopisany at 02:51 ---------- Poprzedni post napisany at 02:38 ----------

92986e69380eab11.jpg

684915824ae5431a.jpg

d039c6e37147cdb7.jpg

b521755e85b6fc8f.jpg

cdbc3db60f12477f.jpg

b42f618eb6b27593.jpg

1460e46491954215.jpg

1785e21bc86db4e9.jpg

d097409c22c38177.jpg

e656f3502714ffb0.jpg

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ----------

Ostatnio jakos w koncu udalo sie przelozyc kola.

Pogoda w miare dopisuje wiec mozna sie bawic pod domem :good:

To juz prawdopodobnie ostatnie zdjecia bialas :doh:

Jak juz w domu to trzeba sie bylo troche doposazyc..

b53fdc8323c9556e.jpg

5dfb6543f2310888.jpg

7fef341940dbd0ec.jpg

5be5265bbbb74373.jpg

e6526414065c3445.jpg

24fd36810f05657c.jpg

8e6dcbabe749facf.jpg

cf73c6fc91e7d866.jpg

45c65d3951ec0924.jpg

W nocy bylo jeszcze troche roboty wiec i kilka zdjec sie zrobilo do ogloszenia :o

Za dnia tez kilka zeby nie bylo :P

Auto brudne jak cos ;)

Ze mnie taki se fotograf wiec litosci ;)

93a4a4c623b24bbe.jpg

c56b989e5148a6b6.jpg

69b79df1388ec3ce.jpg

7bcbd0ce199df176.jpg

bad134c64ad9a675.jpg

84e30aca140571f6.jpg

13ecdba7a60e5f40.jpg

4139eab009ebefb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt daje radę:wink:

Widzę że wszystko wysokiej klasy i zero oszczędzania, wystarczyło że zobaczyłem kartę pamięci Extreme 10 klasy 32GB:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...