Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

ja pier.....le :good::slina::dancing: - moze kiedys i u mnie bedzie z 1% tego co na zdjeciach

narazie jestem na etapie dorobku garazu :naughty: - hala parkingowa to kibel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makki, tyle środków czyszczących w jednym zamówieniu, że cała moja gmina by się umyła - razem z autami :kox:

Ja myje jakimś szamponem i czyszczę jakąś pastą, którą pan Gienek polecił w sklepie, a efektu jak nie było, tak nie ma :facepalm:

Mógłbyś przygotować jakieś absolutne minimum produktów, co i do czego każdy, kto lubi czyste auto musi mieć?

np : szampon, pasta, szyby, felgi, silnik, tapicerka, deska, plastiki, odświeżacz do audi i do ust... please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Pana :wink: małe pytanko Ty to tak tylko dla Siebie czy w wolnych chwilach dorabiasz do skromnej pensji :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :shock3: a po co ci az tyle tego , tych szmatek , padow itp. wyglada jak bys prowadzil myjnie i mial zatrudnione z 15 osob - pytam powazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ jest jak 15 "norków" w jednej osobie :polew: na 100% za jakiś czas uzupełni zapasy bo czegoś nie może brakować :whistling:

BTW potem się dziwią, że Polacy odbierają pracę innym ... jak nasza wydajność jest dużo większa niż w innych krajach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi: niedlugo rusza Polish Car Spa AS :P

vario: No moze nie jak 15, ale przynajmniej 3 :banan:

Oni maja swoje tempo pracy i jest nawet takie powiedzenie u nas TTT- "Things take time" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi: niedlugo rusza Polish Car Spa AS :P

vario: No moze nie jak 15, ale przynajmniej 3 :banan:

Oni maja swoje tempo pracy i jest nawet takie powiedzenie u nas TTT- "Things take time" :facepalm:

no wyglada powaznie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rozumiem dbać o swoją furę ale żeby robić to codziennie dla innych tego już nie :) mi by się nie chciało codziennie walczyć z lakierami i sprzątaniem fur :) Gratki za fajne hobby kolekcjonowania sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rozumiem dbać o swoją furę ale żeby robić to codziennie dla innych tego już nie :) mi by się nie chciało codziennie walczyć z lakierami i sprzątaniem fur :) Gratki za fajne hobby kolekcjonowania sprzętu :)

To ma byc legalna dzialalnosc gdyz nie chce nadal ciagnac tego tak jak jest teraz czyli "na czarno"

Nie koncze ze swoja dzisiejsza praca gdyz za bardzo ja lubie a PCS ma byc poprostu czyms wiecej niz hobby.

Bede robil auta te ktore mi sie bedzie chcialo robic i wtedy kiedy bedzie mi sie chcialo robic.

Na dzien dzisiejszy potrzebuje jednego wspolpracownika bo sam wszystkiego juz nie ogarniam. Tzn chcialbym miec jeszcze czas na "inne" zycie - rodzine, sport itp

Dzisiaj doroslem do decyzji sprzedania bialasa.

Prawdopodobnie bede znow jezdzil na polskich blachach w NO :banan:

Bedzie grubo, szybko i glosno :facepalm:

A bialas idzie z pelnym pakietem Swissvax i Crystal Rock, zestawem do mycia i kosmetykami niezbednymi do pielegnaci oraz woskiem Swissvax Insignis V2.

Biblia z rachunkami i dokumentacja, 3 zestawy felg, bagaznik na narty itp itd. Zobaczymy jak sie sprzeda :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkda szkoda śliczne autko jest- żeby tylko poszłą szybko i w dobtre ręce jak już się zdecydowałeś na zmianę :thumbup1:

to w co będziesz colaw w końcu RS6? S2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... dla mnie białas to auto kultowe, bo jak pierwszy raz wpadłem na pomysł, żeby jednak kupić audi a nie kolejną "trójkę", wygooglałem jakieś foty co można z taką A4 zrobić i pierwsze co trafiłem właśnie wątek Makkiego chyba na forum audimania. No i w sumie trochę się wtedy zajarałem A4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi: niedlugo rusza Polish Car Spa AS :P

vario: No moze nie jak 15, ale przynajmniej 3 :banan:

Oni maja swoje tempo pracy i jest nawet takie powiedzenie u nas TTT- "Things take time" :facepalm:

jak ruszy to daj znaka, chetnie podjade zobaczyc jak potrafisz zaczarowac auto, mam okolo godziny drogi do Ciebie - Stord?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy potrzebuje jednego wspolpracownika bo sam wszystkiego juz nie ogarniam. Tzn chcialbym miec jeszcze czas na "inne" zycie - rodzine, sport itp

he he zrob sobie malucha , to jak umyjesz auto raz na 3 tygodnie bedzie swieto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko zamontowane w tym czerwonym koniu mistrzostwo świata:polew:

fajna flaga biało czerwona wyszła:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy potrzebuje jednego wspolpracownika bo sam wszystkiego juz nie ogarniam. Tzn chcialbym miec jeszcze czas na "inne" zycie - rodzine, sport itp

he he zrob sobie malucha , to jak umyjesz auto raz na 3 tygodnie bedzie swieto :grin:

zawsze mozna myc jak maluch jest w zlobku ;-)

a od ok 2giego roku mozna to robic razem, bo zaczyna sie wtedy robic "kumpel".

moja zoska za miesiac konczy 3lata. oczywiscie rozpznaje juz wszystkie audi na ulicy a jak razem jedziemy to za kazdem razem mowi:

"tatusiu, zrobisz 3, 4 start?" co znaczy ze mam "nieco" mocniej gaz nacisnac :grin:

potem jednak zaraz slysze "ej tata! dlaczego jedziesz tak szybko!" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...