Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"ryska" jest zrobiona gwozdziem lub kluczem.. Najwieksze hamstwo na swiecie :(:wallbash::kwasny: ;(

Poprostu dolina na caly urlop w Polsce.. Do tego caly pakiet i gwarancja na 5lat AutoGlym Lifeshine idzie sie jeeeb***

:( Ufffff, musze sie napic chyba dzisiaj, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze przykra sprawa :kwasny: mialem dwa auta w ten sposob zalatwione i w takich przypadkach jestem zwolennikiem sredniowiecznych metod egzekucji kary.Ucinamy grabki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się już zapytać czy w Norwegii drapnęli czy byłeś z wizytą u polaczków :disgust: Szkoda słów :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oblukałem ją dzisiaj.... w przerwie HMS-a... łana .... ale ten "black optic".. z wcześniejszych zdjęć... :good:

:)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 21:45_________________________________________________

Makki co z Tobą ? nie zameldowałeś się po powrocie z Polski :thumbdown: wszystko OK?

Pozdrówka

Hej! Wszystko ok ale duzo pracy do tego remont mieszkania pod wynajem.. Kurde remonty zawsze wychodza drozej niz sie przewiduje.. Ostatnio cala kase laduje w remont wiec plany z autkiem sa troche przesuniete w czasie..

Zima sie zbliza.. Juz niedlugo bede musial zmienic na zimowki ktorych nie mam.. Musze tez jakies fele na zime zakupic.

Mysle nad 18" Tomason TN5:

fec6394f1e6aafef.jpg

Ale opony jakie sobie wybralem na zime nie ma w rozmiarze jaki mnie interesuje. Jezeli wybiore 18" to opony Nokian Hakkapelitta R 225/45.

Alternatywa to 17" z oponami 225/50.

A tutaj felgi jakie sobie wybralem w rozmiarze 17":

4acbfe7b238f636d.jpg

d29c9246564df30a.jpg

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 21:58_________________________________________________Bardzo mozliwe ze przyjade autkiem do Polski przed swietami na program ABT, dokladke dolna zderzaka i wydech..

Mozliwe ze zrobie sobie takze prezent na swieta w postaci LEDow na tyl :)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 22:00_________________________________________________Wczesnie wybieram sie do Polski Touaregiem 3.2 VR6 na montaz turbiny w VTG i pelen pakiet Aero od ABT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparlem sie na Tomasony TN5 wiec beda Tomasony :) Juz zamowione - 8,5x18 ET40.

Ogladalem te fele od TT RS ale nie ma ich w 18" :)

Do tego Tomasony maja sporo czarnego koloru wiec bedzie git :)

Teraz tylko musze sie zdecydowac na opony 225/45R18.

Albo beda "europejskie" zimowki Nokian WR G2:

25e58627fe9ad983.jpg

albo "skandynawskie" Nokiany Hakkapelitta R:

fcf49fa72af11802.jpg

Problem polega na tym ze skandynawskie zimowki maja inna mieszanke gumy - sa bardzo miekkie. Jezeli pojade do Polski ze 2 razy w ciagu zimy na skandynawskich zimowkach to albo bede musial jechac powoli w DK i DE albo oponki po 1 sezonie beda do kasacji.. Juz tak kiedys mialem. Wiekszosc opon sprzedawanych tutaj, bez kolcy ma indeks predkosci 160-180km/h. Szybka jazda i plusowa temperatura je zabija..

A znowu europejskie zimowki w warunkach Norweskich sie nie za bardzo sprawdzaja..

Musze poczytac jakies testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz problem :mysli:, dlaczego "euro" zimówki niby źle w Norwegii się źle spisują ? mróz chyba wszędzie jest taki sam -10 w Polsce i w No powinien być taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ ja wlasnie kupielm te europejskie G2 i jestem zadowolony zwlaszcza ze cena/to co oferuja jest na prawde dobra.Mysle ze nie ma co przesadzac z tymi skandynawskimi , masz auto z Q w zimie i tak sie nie szaleje mysle ze dadza rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...