Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

no ja pierd.ole.....

maciek wspolczuje i moge sie tylko domyslac jak jestes wkurwiony :confused4:

siemian, sorry i nie obraz sie, ale gdzie Ty miales oczy?! No mega d*py dales....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz to mi jest głupio że aż nie wiem gdzie się schować. Oglądałem te felgi z 20 minut i nic takiego nie zauważyłem jak na zdjęciach więc nie wiem o co tu już chodzi... Każdą felge miałem w ręce i one nie były w takim stanie...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________i jeszcze jedno na przyszłość. Nigdy już nikomu nic nie będe sprawdzał, palcem w d*pie nie rusze bo potem właśnie takie sytuacje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inne oglądał Siemian a inne zostały wysłane, też istnieje taka możliwość, kolesie pomyśleli, do Norkowni wysyłamy to problemu nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może co innego Siemian oglądał, a co innego wysłali.. :gwizdanie:

ja tu nikogo nie bronie, ale bywa różnie.

edit:

no i Vario był szybszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są ludzie którzy zajmują się handlem felgami? Może też jakieś cwaniactwo... Siemianowi pokazali dobry zestaw a wysłali 'prawie' dobry. Przecież nie sądzę, żeby Siemian nie zauważył spawu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jechać po Siemianie ale moim zdaniem aż takim laikiem i ślepcem to chyba nie jest (mam nadzieję), zrobił przysługę koledze z forum a to obliguje, ja stawiam na cwaniaków z tej firmy od felg, jak by wysyłali do PL to by się pewnie bali takiego przekrętu zrobić bo mieli by świadomość, że za kilka godzin dostaną po pysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no vario przecież chyba bym zauważył popękany lakier i ślady spawów na felgach... miałem te felgi w ręce...

...no własnie czy napewno te?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian, pisząc to maiłem na myśli, że zauważyłbys takiego zonka na tych felgach od kowala co Makki dostał, trzeba być całkiem ślepym i totalnym laikiem żeby tego nie zauważyć, tymbardziej, że twierdzisz, że miałeś je w rękach a nie oceniłeś ich na podstawie zmodyfikowanych zdjęć

_Makki_ dzwoń do nich o żądaj zwrotu wszelkich kosztów + zadość uczynienie, jak płaciłeś za towar? kartą czy inaczej? jak płaciłeś kartą to jesteś chroniony przez bank w razie oszustwa przy zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: co za naród na wszystkim człowieka w chu.. chcą przekręcić. ale jak papier masz to muszą oddać kaśkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki współczuję..

Myślę że wysłali inny zestaw bo przecież Siemian zauważył by taki stan felg :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wysłali inny zestaw bo przecież Siemian zauważył by taki stan felg :wallbash:

bankowo inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian :mysli: zauważyłem w Bukowinie że mu się ręce trzęsą włos trochę przeżedł ale chyba ze wzrokiem to ma jeszcze na tyle w porządku żeby to zobaczył też jestem zdania że kolesie zrobili wał. Albo mieli drugi taki komplet albo "ich kolega" miał takie zjebki i sobie zrobili przewałkę no chyba że Siemian miał jednak zespół dnia drugiego podczas oględzin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian :mysli: zauważyłem w Bukowinie że mu się ręce trzęsą włos trochę przeżedł ale chyba ze wzrokiem to ma jeszcze na tyle w porządku żeby to zobaczył też jestem zdania że kolesie zrobili wał. Albo mieli drugi taki komplet albo "ich kolega" miał takie zjebki i sobie zrobili przewałkę no chyba że Siemian miał jednak zespół dnia drugiego podczas oględzin :naughty:

Tomcio na trzezwo je oglądałem więc bym to zauważył... :)

Ewidentnie polecieli w ch.... A miałem dobre zdanie o tej firmie. Jak widać niczego nie można być pewnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, wybacz ale Twoja opinia wg. mnie jest w 100% zasadna, powinienieś odesłać towar i skasować odszkodowanie 100% wartości transakcji, nie wypowiadam się na temat Siemiana, felgi dosłownie jak ze stodoły, samo lakierowanie jak przez przedszkolaka, wkurzyłbym się na maxa jak ktoś mnie by tak w bambuko zrobił - chyba trzeba trzymać się zasady albo sprawdzasz sam i kupujesz albo kupować droższe ale nowe

może dasz je do ponownej renowacji i lakierowania w twój wybrany kolor :mysli: ale to znowu niepotrzebne koszta, do tak zadbanej fury jaką masz te fele nie pasują niestety

Po 1 to nie byl to zakup przez allegro bo tych felg na allegro nie mieli...

Troche to zagmatwane bo firma wysylala kola kurierem do mojego kolegi ktory przywiozl je do mnie.

Napalilem sie jak szczerbaty na suchary i teraz mam za swoje no. Na zdjeciach ladnie wygladaly to tego OEM i "niezla" cena..

Widocznie to za piekne bylo zeby bylo prawdziwe.

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:02_________________________________________________

_Makki_ wiem co czujesz teraz :confused4: ale felgi wygladaja fatalnie :kwasny: do takiego zadbanego auta w zyciu bym nie zalozyl .

Felgi nadaja sie do renowacji ale to nie bedzie to , masz ciezki orzech do zgryzienia .

Zadna renowacja nie wchodzi w gre. Nie chce juz tych felg i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj, nie baw się w renowacje i im odeślij to dziadostwo, a jak nie będą chcieli ich z powrotem to przy okazji jak będziesz w Polsce to im zawieź je osobiście :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA pomijam już te uszkodzenia i malowanie, ale przecież na takiej spawanej feldze jak dobrze trafisz w dziure i pęknie to nawet nie chce wiedzieć co może się stać. To nie jest auto które jeździ tylko pokazowo i może mieć felgi z plasteliny. Ja domagałbym sie zwrotu pełnych kosztów razem z transportem i jeszcze postraszył gościa sądem bo przecież takie koło to zagrożenie życia :wallbash:

Wyslalem im pelno zdjec i co ciekawe wlasciciel firmy odpowiedzial tylko w kwestki peknietej felgi. Reszta jakby bez komentarza.

Jestem na wyjezdzie sluzbowym i za bardzo nie moge teraz nic z felgami zrobic. Ale jak wroce do domu to bede dzialal.

Najlepsze jest to ze rozmawialem takze wczoraj z wlascicielem przez tlf. Po tym jak odpisal mi na maila.

A co odpisal! Zebym zrobil zdjecia kazdej felgi w calosci z opona z zewnetrzej i wewnetrzej strony.

Pytam sie go dlaczego chce takie zdjecia. A ten do mnie ze "ja mu chyba wyslalem zdjecia nie tych felg co oni mi sprzedali".

Delikatnie mowiac troche go wysmialem przez telefon. Pozniej zapytal sie mnie czy ufam mojemu koledze ktory je wiozl do Norwegii a na sam koniec powiedzial ze to pewnie firma kurierska jest winna bo oni laduja przesylki wozkami widlowymi itp.. No jasne, a kurier pozniej siedzial i polerowal te "spawy" papierem...

Nie wiem co bedzie z moimi kosztami. Bo teraz nie wiem jak te felgi przeslac do Polski (kurier lub poczta wezmie majatek) ale trzeba je jeszcze zciagnac z opon a w Norwegii cos takiego bedzie mnie kosztowalo min 800zl.

Jutro bede rozmawial z tym szefuniem, zobaczymy co powie.

Najgorsze jest to ze ja nie mam na czym jezdzic :( Opony na 19" sa slicki a nowych 20" tak szybko nie znajde. Troche mnie korci teraz zeby sobie kupic nowe BBSy :naughty: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:16_________________________________________________

;(

widzę że osobiście miałem dużo szczęścia kupując identyczne felgi - praktycznie jak nowe i w pieniądzach które zapłaciłem.

Ps. Makki ;( teraz mi troszke głupio że nie mogłem podjechać zobaczyć....................miałem tam jak Ci zresztą mówiłem troche km i krucho w tych dniach miałem z czasem a o Siemianie wspomniałem bo miał do nich 10km )

Wolałem uczciwie Ci powiedzieć że w tych dniach nie dam rady tam podjechać niż Cię zwodzić przez tydzień

Stary nie ma o czym gadac. Nie mogles i tyle..[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:20_________________________________________________

uważaj na te felgi w Polsce...

ja właśnie skończyłem spotkanie z policją, dziś rano zastałem auto na podnośniku...na szczęście brakowało tylko śrub w kołach bo ktoś skurw.wieli wystraszył i uciekli zostawiając auto na podnośniku na szczęście z kołami bo chwila później i by było po kołach. jeszcze jakby na tarczach zostawili to by była maskara. także Panow.ie im większe kółka tym większe ryzyko..

Na felgi "uwazam" zawsze w PL :)

Mam po 2 rozne sruby zabezpieczajace na kazdym kole. Oczywiscie nie zadne orginalne zabezpieczenie. Ale wychodze z zalozenia ze jak ktos naprawde bedzie chcial felgi ukrasc to zrobi to i tyle.. Taki swiat.. W Norwegii tez kola kradna.[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:24_________________________________________________

:shocked: :shocked: kurde ale pojechali,polak wcisnie kazdy kit zeby tylko sprzedac towar.....mam nadzieje ze beda na tyle uczciwi ze oddadza kase.................co do zakladania i sciagania opon z takich duzych rozmiarow to i w norkowni tez sa partacze,koles sciagal mi opony ze swiezo malowanych felg i wszystkie 4 porysowal od srodka plus 1 od zewnatrz brecha(zrobil ryse na rancie)maszyne mieli do 21" a fele byly raptem 19",takze naprawde do duzych rozmiarow trzeba znalezc ogarnietych kolesi...............

Nie no ja zawsze w Norwegii pytam jaka maja maszyne i czy sie znaja. Za kazdym razem mowie ze jak uszkodza felge to beda malowac itp. Jeszcze mi sie nie zdarzylo w sumie. Ale tutaj troche inne prawo reklamacji i wiekszosc zdaje sobie sprawe z tego.[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:27_________________________________________________

makki rzucisz tu info. od kogo kupiles ten zlom , tak zeby ma przyszlosc sie tam nie zapedzac.

http://www.cino.ig.pl/[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:28_________________________________________________

no ja pierd.ole.....

maciek wspolczuje i moge sie tylko domyslac jak jestes wkurwiony :confused4:

siemian, sorry i nie obraz sie, ale gdzie Ty miales oczy?! No mega d*py dales....

Wkurwiony to bylem jak zobaczylem to pekniecie. Pozniej juz tylko zal i dolina na maksa.

Troche nie chce mi sie w to wierzyc zeby mieli dwa takie same komplety felg.

Tak peknietego ramienia NIE DA sie nie zauwazyc.

Rys i uszkodzen ktore powstaly na 100% przy zakladaniu opon moglo nie byc jak Siemian ogladal.

Ale zapylenie i chropowatosc felg musiala byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, wybacz ale Twoja opinia wg. mnie jest w 100% zasadna, powinienieś odesłać towar i skasować odszkodowanie 100% wartości transakcji, nie wypowiadam się na temat Siemiana, felgi dosłownie jak ze stodoły, samo lakierowanie jak przez przedszkolaka, wkurzyłbym się na maxa jak ktoś mnie by tak w bambuko zrobił - chyba trzeba trzymać się zasady albo sprawdzasz sam i kupujesz albo kupować droższe ale nowe

może dasz je do ponownej renowacji i lakierowania w twój wybrany kolor :mysli: ale to znowu niepotrzebne koszta, do tak zadbanej fury jaką masz te fele nie pasują niestety

Po 1 to nie byl to zakup przez allegro bo tych felg na allegro nie mieli...

Troche to zagmatwane bo firma wysylala kola kurierem do mojego kolegi ktory przywiozl je do mnie.

Napalilem sie jak szczerbaty na suchary i teraz mam za swoje no. Na zdjeciach ladnie wygladaly to tego OEM i "niezla" cena..

Widocznie to za piekne bylo zeby bylo prawdziwe.

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:02_________________________________________________

_Makki_ wiem co czujesz teraz :confused4: ale felgi wygladaja fatalnie :kwasny: do takiego zadbanego auta w zyciu bym nie zalozyl .

Felgi nadaja sie do renowacji ale to nie bedzie to , masz ciezki orzech do zgryzienia .

Zadna renowacja nie wchodzi w gre. Nie chce juz tych felg i tyle..

A co to znaczy dobra cena tak z ciekawosci? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to mi jest głupio że aż nie wiem gdzie się schować. Oglądałem te felgi z 20 minut i nic takiego nie zauważyłem jak na zdjęciach więc nie wiem o co tu już chodzi... Każdą felge miałem w ręce i one nie były w takim stanie...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________i jeszcze jedno na przyszłość. Nigdy już nikomu nic nie będe sprawdzał, palcem w pupie nie rusze bo potem właśnie takie sytuacje są.

A ogladales felgi od wewnatrz? Zakladam ze to te felgi ogladales.

Zrobie jeszcze nowe zdjecia calej felgi to zobaczysz jak to wyglada. Patrzac na wprost na felge mozna tych pekniec nie zauwazyc. Nie sa one tez tak dobrze.

Jezeli byly zakurzone tak jak mi mowiles to tego zapylenie tez wydaje mi sie ze mogles nie zauwazyc. Zeby to zobaczyc felgi musze byc czyste i trzeba patrzec w odpowiednim swietle. Palcem po rantach pewnie nie jezdziles wiec..

Nie mam pretensii do Ciebie. Mam pretensje tylko do siebie i tych cwaniakow z tej firmy.[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:38_________________________________________________

Siemian, pisząc to maiłem na myśli, że zauważyłbys takiego zonka na tych felgach od kowala co Makki dostał, trzeba być całkiem ślepym i totalnym laikiem żeby tego nie zauważyć, tymbardziej, że twierdzisz, że miałeś je w rękach a nie oceniłeś ich na podstawie zmodyfikowanych zdjęć

_Makki_ dzwoń do nich o żądaj zwrotu wszelkich kosztów + zadość uczynienie, jak płaciłeś za towar? kartą czy inaczej? jak płaciłeś kartą to jesteś chroniony przez bank w razie oszustwa przy zakupie

Robilem przelew z norweskiego konta. Fakture mam, wyslali mi mailem.[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:42_________________________________________________

A co to znaczy dobra cena tak z ciekawosci? :mysli:

3600zl i rozwiercenie otworu na 66,6 juz w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...