Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo tanio , ja palcilem 2800 za OEM 18 do B8 :mysli:

Powiem ci makki ze narobisz sobie jeszcze kosztow , bo wysylka tych felg do PL to min 500 zl kurierem polskim plus zdjecie opon , watpie czy ci koles za to odda .Kurcze nie zazdroszcze ci teraz babrania sie w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko zależy od czasu i uporu własnego, ale w przypadku dużego oporu ze strony Cino, przekazałbym sprawę do prawnika.

Nie odpuściłbym ani grosza, tylko oczywistą sprawą są dokumenty potwierdzające, montaż, demontaż, koszty transportu, koszty prawnika.

Dodatkowo dochodzi sprawa zagrożenia bezpieczeństwa, Cino chyba sobie nie zdaje sprawy jak grubo mogą popłynąć, na ich miejscu w podskokach bym kase zwracał wraz z kosztami..

Oni grają na "zmęczenie materiału", trzeba iść na wojne, trudno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sprawdza sie przysłowie, że chytry dwa razy traci. Tyle się mówi, że okazji nie ma. Takie koło musi kosztować, inaczej wychodzą takie wałki jak w tym przypadku.

Myśle, że zanim dojdzie do prawnika dużo może wskurać urząd ochrony konsumenta. Często się sprawdza w przypadku reklamacji w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak sprzedajacy wiedzial, ze felgi przejda przez ktores z koleji rece i znal faktyczny stan :gwizdanie: a TY przy kasie, napalony

i tak daleko od domu :decayed:

stwierdzil, ze sie pokusi i popchnie feler za 3600 zl tym bardziej ze w tym stanie dostalby max 1600zl czyli 2000zl mniej :wink4:

itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak sprzedajacy wiedzial, ze felgi przejda przez ktores z koleji rece i znal faktyczny stan :gwizdanie: a TY przy kasie, napalony

i tak daleko od domu :decayed:

stwierdzil, ze sie pokusi i popchnie feler za 3600 zl tym bardziej ze w tym stanie dostalby max 1600zl czyli 2000zl mniej :wink4:

itd. itp.

Teraz przesadziłeś w druga stronę...

Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie.

Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic.

Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone.

Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia..

Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak sprzedajacy wiedzial, ze felgi przejda przez ktores z koleji rece i znal faktyczny stan :gwizdanie: a TY przy kasie, napalony

i tak daleko od domu :decayed:

stwierdzil, ze sie pokusi i popchnie feler za 3600 zl tym bardziej ze w tym stanie dostalby max 1600zl czyli 2000zl mniej :wink4:

itd. itp.

Teraz przesadziłeś w druga stronę...

Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie.

Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic.

Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone.

Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia..

Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je.

z czym przesadzilem :mysli::polew:

Wcisneli felerne felgi i tyle :gwizdanie:

Ja bym odpuscil :gwizdanie:

sorry ale nie :no: polecam prostowanych felg nawet jak twoj kolega je bedzie prostowal :ad::decayed:

to i tak beda to klepaki :thumbdown:

takie jest moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziles z wycena ich...o tym pisałem.Powtarzam nie oceniam ich pod wzgledem uszkodzenia.Jesli uszkodzenie uniemozliwia ich naprawę to nie sa warte NIC.Jesli da się je naprawic to na pewno sa warte mimo wszystko sporo wiecej niz 1600zł.

Czaja nie jest zadnym moim kolegą,gdybyś mieszkał w małopolsce i miał problemy z felgami ten zakład byłby Ci zapewne znany.

Bardzo wiele znanych osob chocby ze srodowiska rajdowego naprawia u niego koła.Zreszta nie będę rekomendował nie taki mój zamiar.

Czytaj powoli ze zrozumieniem później się bulwersuj.

Ja nigdzie nie napisałem że polecam prostowane felgi..co więcej rowniez jestem przeciwnikiem tego typu rozwiązań.

Ale pewne rzeczy da się po prostu naprawić czy Ci sie to podoba czy nie.

A ze wcisneli felerne felgi..nie zaprzeczam tyle ze znowu nigdzie nie pisałem ze jest inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie bulwersuje :polew: :polew: :polew:

Makki zostawi felgi czy odda itp. jego sprawa jak tylko wyrazam swoje zdanie.

i nie dziwie sie, ze okoliczni " rajdowcy " zostawiaja u Czaji felgi do prostowania i pewnie gumy u wojka wulka tez

bo inaczej by z $$$$ nie wyrobili po kilku miesiacach lub wczesniej :polew: :polew: :polew:

nawet przy sponsorach jak widzisz prostuja :polew: :polew: :polew:

a da sie zrobic " wszystko " no moze prawie :naughty:

tylko pytanie czy warto $$$ :wallbash: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lesiu Kuzaj by się obraził za "rajdowca". :gwizdanie:

A i parę innych osób korzysta z jego usług również w autach cywilnych.

Tyle w temacie każdy wyraża swoją opinię.

Ja jako że nie jestem specjalistą od naprawiania felg jedynie przekazuje to co sam zobaczyłem i co słyszałem.

Ty widzę jesteś specjalistą więc nie nawiązuję polemiki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lesiu Kuzaj by się obraził za "rajdowca". :gwizdanie:

A i parę innych osób korzysta z jego usług również w autach cywilnych.

Tyle w temacie każdy wyraża swoją opinię.

Ja jako że nie jestem specjalistą od naprawiania felg jedynie przekazuje to co sam zobaczyłem i co słyszałem.

Ty widzę jesteś specjalistą więc nie nawiązuję polemiki :naughty:

nie trzeba byc specjalista aby wiedziec, ze nowe lub nie prostowane uzywkii sa o niebo lepsze od klepakow :gwizdanie:

i co z tego, ze Kuzaj tam prostowal - tak jak pisalem widocznie sponsorzy / kontrakt tylko na tyle mu pozwala $$$ :naughty:

ciach bajera :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba byc specjalista aby wiedziec, ze nowe lub nie prostowane uzywkii sa o niebo lepsze od klepakow :gwizdanie:

Gdzie ja napisałem że jest inaczej?Czytaj ze zrozumieniem kolego bo dyskusja jałowa :gwizdanie:

Lub pomyśl chwilę nad sensem wypowiedzi innych.

Ciach skończyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie sensu wypowiedzi...

mowisz o Czaji jak prostuje felgi i komu :gwizdanie:

ze sam widziales i slyszales itp. :gwizdanie:

Moj sens wypowiedzi jest inny :gwizdanie:

ja proponuje koledze PROSTAKOW nie brac :no:

i to nie jest tylko moje zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porstaki sa OK jak wiesz jak wygladaly przed naprawa a co wazniejsze kto to naprawial.W tym wypadku , byl to chyba kowal , a malowal to jego kolega.A Czaja to juz legenda , a samo prostownie felg rajdowych nie ma nic wsplnego z oszczedzaniem bo felgi krzywia sie juz po jednym odcinku.Po calemy rajdzie prawie wszystkie ida na sprawdzenie i doprowadzenie do stanu uzywalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Haha dokładnie.

Więc kolego Remik jesli wogóle kupujesz uzywane felgi to powiem ci ze praktycznie nigdy nie wiesz na czym jezdzisz.

Bo jesli ktos NAPRAWDE profesjonalnie je odmalował to w zyciu sie nie kapniesz czy były prostowane.Chyba ze felga w oryginale nie jest wogole malowana.Wtedy gorzej zatuszowac sprawę..

To tak apropo zakupu uzywanych felg.. :gwizdanie:

I konczac temat Makkiego nie interesuja 19 tylko 20 calowe.19 to on miał już... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ja sie zakonczy ta sprawa, ale cienko widze cwaniaka ktory bvedzie chcal oddawac 1000zl za wysylke z Norwegii ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy scenariusz , ale z tego co mi Makki relacjonowa rozmowe z gosciem to slabo to widze.Odesle mu felgi , wydakase na przesylke a ten mu powie panie ale to nie te felgi panu wyslalem , i co mu zrobisz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...