Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend zaczynam czarnego Lexusa rx300. Komplet z praniem srodka, skora itp. Calkowite odnowienie. W 30h moze sie wyrobie.. Jeden norweski syf

zbierasz na A6 powiadasz :decayed::wink4: , kurcze szaczun , fajnie ci ze masz tyle wolnego czasu ;(

Passka zony zrobiles rewela :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zbierasz na A6 powiadasz :decayed::wink4: , kurcze szaczun , fajnie ci ze masz tyle wolnego czasu ;(

Passka zony zrobiles rewela :cool1:

Nadal nie wiem czy bedzie A czy RS6:) Ale zbieram tak.. Juz coraz bardziej mozliwe ze od stycznia-lutego bede w Polsce, moze na 2 lata.

Pasek bedzie skonczony jak bede mial juz porzadna rotacje - Flexa:)

A czasu nie mam wlasnie, to najwiekszy problem.. Gdybym jeszcze nie pracowal tyle na wyjazdach to bylo by spoko. A jak tak dalej pojdzie z detailingiem to bedzie rozwod.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu byla mala wigilia :kox:, takie paczki baaardzo lubie:)

855e9d6f61a1361c.jpg

Zawartosc:

-pompki do galonow

-"pedzelki" do felg Eimann Fabrik Wheel Woolies, z owczej welny :)

fec3570b3865d1a5.jpg

a70e7bfea73f12ba.jpg

-SV Nano Express set

-SV Crystal

-SV koszulka

-SV pedzelek do detali :) i do Pneu

7e1bc329c94b64a8.jpg

Portfel SV :)

Dla wybranej klienteli naklejki:

939b6bc4e8be68af.jpg

Po tym jak schudlem 10kg to i koszulka bedzie pasowac :)

ca63fd68c77fd801.jpg

Pasta do chromu, wydechu itp. Nawet juz w Polsce dosyc dobre zbiera opinie:

665f99bfe2df2cdc.jpg

I chyba najciekawsza zawartosc paczki - Shield. Koniec z zylowaniem od kolegi. 200ml powinno starczyc na jakies kilkadziesiat aut.

5c57e67f5d3e053d.jpg

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 00:57_________________________________________________

co to ten prickbort?bo juz pytałem :P

Asfalt killer. Zobacz sobie moje jakies tam wczesniejsze fotorelacje. Bezpieczny dla wosku itp. Przed glinkowaniem np oszczedza DUZO roboty no i najlepsze ze usuwa bezdotykowo. Turdzi testowal i na jego oko pro detailera :decayed: podobalo mu sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulka :kox: przyjąłbym taką - reszta też wypasiona, ale chyba naklejki na auto nie dasz co?

klientą bedzie lepił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulka :kox: przyjąłbym taką - reszta też wypasiona, ale chyba naklejki na auto nie dasz co?

Jezeli klient zasluguje :) na naklejke to zazwyczaj sie pytam gdzie ma byc.

Osobiscie zalecam tylko 1 miejsce. Po otworzeniu drzwi kierowcy po prawej stronie w okolicach "zawiasu" zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi testowal i na jego oko pro detailera :decayed: podobalo mu sie

nawetbardzo , zrobilem sobie zapasy :decayed: - a gdzie takie paczki rozdaja :kox: tez chce taka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawetbardzo , zrobilem sobie zapasy :decayed: - a gdzie takie paczki rozdaja :kox: tez chce taka :wink4:

najpierw wierszyk albo piosenka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki swietny zestaw :kox:

Czy jest to zestaw Shield ? podkrecony przez Ciebie o dodatkowe produkty itp.

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/zestawy/shield-set.html

ps. wczoraj kupilem taki zmiksowany :decayed: Discovery ale nowy - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190549828262&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1413

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki powiem ci, że jestem rozjebany jak gnój na polu po tym co tu czytam i oglądam :decayed:

Pełen szacun :hi:

Juz coraz bardziej mozliwe ze od stycznia-lutego bede w Polsce, moze na 2 lata.

Co zrobisz z autem jak wrócisz do PL?? zarejestrujesz w PL?? dlaczego zjeżdżasz do PL przecież tam nie ma jak na razie przyszłości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkuuuuur**** na maksa.. :wallbash::thumbdown:

Caly weekend zaplanowalem na moje auto. Takie tam przygotowanie przed urlopem. A tu takie problemy :(

Najpierw okazalo sie ze kolega od ktorego mialem porzyczyc rotacje nie skonczyl jakiegos tam auta. Wiec z Makity nici. Pozniej mu sie przedluzylo wiec musialem uderzac cale auto moim Kestrelem. A jak juz ktos rotacje w rekach trzymal i troche cos tam kuma o polerce to wiec ze to juz nie to samo. Bo i czasu trzeba 3 razy tyle i kombinacje padow inne itp. Nie mowiac juz o rekach ktore nadal wibruja. W glowie nadal czuje wibracje :) ehhh. Na sam koniec aparat juz mnie dobij MEMORY CARD ERROR! grrr

Juz chce na urlop :)

PS: Poswiecilem na sama robote zewnatrz (mycie przed polerowanie nie jest liczone) mojego auta jakies 16h i jak narazie moje zadowolenie to okolo 60% :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki nie boisz sie go tak czesto polerowac?

Dziś zrobiłem tylna klapę u mnie..wiem mało ale nie miałem czasu na wiecej wiec tak chciałem sobie jeden element zrobic ..i wyszlo niezle :kox: :kox: poza dwoma glebokimi rysami ktore pewnie trzeba byloby papierem zaatakowac... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki swietny zestaw :kox:

Czy jest to zestaw Shield ? podkrecony przez Ciebie o dodatkowe produkty itp.

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/zestawy/shield-set.html

ps. wczoraj kupilem taki zmiksowany :decayed: Discovery ale nowy - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190549828262&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1413

Nie kupowalem zestawu Shield. Wosk jest osobno. Ale ten zestaw co SV Polska sprzedaje jest fajny i nawet dobra cena.

A jezeli ten zestaw Discovery kupiles to powiem Ci ze to bardzo bardzo dobra cena. Nie jestem pewien tylko co to za wosk jest w tym zestawie, jezeli ten goscio co sprzedaje nie wybral sobie jakiegos innego wosku to chyba w Discovery jest Onyx.

Ale cena zajeb***! Bedziesz zadowolony :)[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:13_________________________________________________

Makki nie boisz sie go tak czesto polerowac?

Dziś zrobiłem tylna klapę u mnie..wiem mało ale nie miałem czasu na wiecej wiec tak chciałem sobie jeden element zrobic ..i wyszlo niezle :kox: :kox: poza dwoma glebokimi rysami ktore pewnie trzeba byloby papierem zaatakowac... :(

Czesto? Pelna korekte robilem dopiero 2 raz od nowosci. Ponad rok temu jechane bylo Makita, S03 Gold (P1500) bialym i niebieskim padem Scholla i futrzakiem. Korekta na ok 90%. Pozniej zakonczone S30 na pomaranczowym padzie.

Przez ten caly okres dotykalem auto tylko S40 (P5000) na roznych padach, ale to tylko aby usunac swirlsy.

U Ciebie jest chociaz ciekawy kolor do polerowania. Na bialym amator czy laik detailingu roznicy nie zobaczy :(

A do tego ten masakrycznie twardy lakier Audi..

Jechales maszyna DA? Jakie kombinacje past i padow?

Audi+DA=duzo cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jechałem DA.Pasty mam tylko Scholla S17 i S40. (Dokupiłem teraz Menzerne FG500)

Zaczynałem od najmniej atakujacych zestawów do coraz bardziej agresywnych.

Czyli rozne kombinacje były.Przede mna kupa nauki wiem to ale naprawili mi Karchera w koncu ktory sie zrabal od nieuzywania :wallbash: i niebawem ruszam w pełny bój :)

Jak tylko czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ten wosk Shield mozna aplikowac i polerowac normalnie , bez zadnej maszyny ?

http://www.swissvax.no/startside-mainmenu-64?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=206&category_id=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ten wosk Shield mozna aplikowac i polerowac normalnie , bez zadnej maszyny ?

http://www.swissvax.no/startside-mainmenu-64?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=206&category_id=12

Tak, spoko. Shield jest :kox::good:

Bardzo fajny zestaw na poczatek.

Najpierw tylko lecisz wszystko Cleaner Fluid (nie ma zadnych wlasciwosci sciernych) i przygotowujesz lakier pod wosk. Pamietaj aby nalozyc doslownie MGIELKE tego wosku. Malutko na pada ktory jest w zestawie. Zamawiajac ten zestaw popros o ksiazeczke gratisowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...