Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Całą Polszczyznę zwiedzisz w tym Tourne :naughty::decayed:

Makki does Poland :)[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:03_________________________________________________

_Makki_ to wpadnij na spot we wtorke najbliższy w Warszawie. Miłobędzie zobaczyc wypieszczone auto od pedanta :)... wówczas obecne OOOO będą wyglądać jak 15 letnie wozy drabiniaste :polew: :polew:

Dzieki za zaproszenie i bardzo chetnie bym wpadl ale od niedzieli bede lezal nad morzem do gory D. Jak narazie mam juz dosyc jazdy po Polsce. Musze troche odpoczac i odstawic autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Mam nowa felge :notworthy::good:

Wszystko wywazone od nowa i napelnione azotem. Teraz testuje 2.9 przod i 2.7 tyl...

300km po nocy troche mi sie nie usmiecha teraz :(

C.D.N :P

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:13_________________________________________________

Dzwoniłeś,oddzwaniałem ale nie miałeś juz chyba zasiegu..

No cos kiepsko bylo dzisiaj z zasiegiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mniej..2,7 przod 2,5 tyl nic sie nie stanie

To i tak jest mniej niz Vredestein zaleca do mojego auta, dokladnie tej opony, w tym rozmiarze i z tym Load Index :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie..tego bym nie przeżył..mam jobla na tym punkcie..jak mi coś jęknie w aucie to nerw w skroni mi tika :tongue4:

mam to samo :rolleyes: znajomemu nawet wyciszylem samochod bo mnie tak jakis swierszcz wnerwial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.9 :shocked: w PL to ci chyba w srodku wszystko skrzypi

Az TAK zle to nie jest :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 01:48_________________________________________________

chyba powinno być _Makki_ invades Poland (coś al'a Rocco) :polew:

Hehehe, Rocco to zbok i posuwa brzydule w zadek![br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 01:49_________________________________________________

no właśnie..tego bym nie przeżył..mam jobla na tym punkcie..jak mi coś jęknie w aucie to nerw w skroni mi tika :tongue4:

Skad ja to znam. Jak mialem A6 to cos mi gralo pod schowkiem. Jezdzilem kiedys po miescie z mechanikiem ktory lezal do gory nogami pod schownkiem i szukal co to tak gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponad 600km po PL i napatrzylem sie na idiotow. Sorry ale ja sie nie dziwie ze w tym kraju ginie tyle ludzi na drogach.

Jeden typ z Opla Insigi na KR blachach dzisiaj pokazal polska kulture jazdy deluxe.

Wylatuje z Krakowa trasa nr 7 gdzie dziury i koleiny to ewenement na skale swiatowa. Wiec tam jade max 40-50km\h bo inaczej naped mozna zgubic. A ten idiota trabi na mnie i na dlugich. Wiec otworzylem panorame i dostal fackersa. A wyprzedzic nie mogl bo pelno tirow z naprzeciwka. Pozniej dalej juz za Krakowem jest odcinek gdzie sa wysepki i podwoja ciagla. Wiec typ lewym pasem chyba z 6-8 aut wyprzedzal na podwojnej ciaglej i po lewej stronie wysepek!! Ciagla sie skonczyla to ja za nim. A ten krol prostej przed kazdym zakretem hebel! Wyprzedzam go a ten mi droge zajezdza! No juz wtedy to zlapalem nerwa. Nawet tirowcy na CB chcieli mu droge zajezdzac bo takie rzeczy wyczynial. Jak droga zrobila sie troche lepsza to go dogonilem spisalem nr rejst i po norwesku zadzwonilem na policje. Na lepszej drodze nie mial juz pozniej szans i zostal w lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci się trafił pajac widzę, dużo takich jest niestety...

Duży korek był pod makro w Krk jak jechałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci się trafił pajac widzę, dużo takich jest niestety...

Duży korek był pod makro w Krk jak jechałeś :?:

No korek sporawy ale mialem troche czasu wiec spoko. Dzieki za pomoc.

Ta myjnia w Bielsku ogolnie nie taka zla. Maja dobra myjkie cisnieniowa i pianownice wiec ja bylem happy :)

Ale w kwestii detailingu to oni dopiero raczkuja..

Mylem SAM felgi u nich przed wizyta w firmie Cino a ze po drodze troche robot drogowych i syfu to auto sie zabrudzilo nalotem czarno pomaranczowym.

Ale jedno mnie WKURWILO na maksa. Ja tu sobie spokojnie pedzelkuje felgi a tu wchodzi Pani wspolwlascicielka i mowi: "o jaki dziwny nalot na aucie". Odwracam sie do niej twarza a ta madra jedzie mi palcem po drzwiach!! :wallbash::shocked:

"A chcialam sobie zobaczyc co to za nalot..." Powiedzialem delikatnie mowiac WKURZONY ze jak prowadzi myjnie ktora w nazwie ma DETAILING to powinna wiedziec ze palcem nie jezdzi sie po lakierze tym bardziej jak auto jest brudne. Kazalem jej sie odsunac od auta i podziwiac jak sie myje felgi :tongue4: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 02:19_________________________________________________Wczoraj spedzilem caly dzien w Swissvax w Warszawie. Troche testow produktow itp. Chcialem zobaczyc z bliska i pomacac gabki i pady SV bo w Norwegii nie mialem takiej okazji, bez ich kupowania. A kupowac nie chcialem bo slyszalem ze akurat gabki polerskie robi dla Swissvax Scholl Concepts. Teoria sie potwierdzila i teraz juz wiem ze nie ma sensu kupowac gabek w Swissvax i placic za nie prawie 2 razy wiecej tylko dlatego ze maja one logo SV a nie Scholl Concepts :kox:

A auta jakie tam stoja do roboty i te co garazuja dla stalych klientow poprostu bajka.. :slina: :slina:

Jeden typ z Wawy garazuje u nich Astona chyba nazywa sie DBS i Prosiaka ktory nie wiem jak sie zwie bo na prosiakach sie nie znam. Ale auto jest robione przez firme 9FF, przerobki na okolo 110tys ojro i moc 890KM :( Moge sie mylic ale mowili ze chyba ma 14sek do 300km/h..

Probowalismy robic korekte czesci mojej maski. Myslalem ze uda im sie osiagnac cos lepszego niz to co ja potrafie ale sie mylilem. Wlasciciel tego studia Swissvax powiedzial mi ze widze "ciekawe" rzeczy na lakierze i delikatnie mowiac "mam cos z glowa".. :) To chyba komplement uslyszec cos takiego od tych ludzi.

Oczywiscie wizyta nie mogla sie odbyc bez zakupow :)

fd5a06cd6721932a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...