Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

hehe niezła mania :decayed:. Ja czasem myje auto przed domem gąbką i ludwikiem jak nie chce mi się jechać na myjnie, później wycieram szmatą bawełnianą (podkoszulkiem) :polew:

Ale w środku w aucie musi być lalunia błysk i ład, pyłku nie zobaczysz, nawet na wycieraczkach :cool1: , jak to raz ktoś mi powiedział "u Ciebie w aucie to można jeść z wycieraczek" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja czasem myje auto przed domem gąbką i ludwikiem jak nie chce mi się jechać na myjnie,

:kox: :kox: :kox:

Nex chyba nie mówisz powaznie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezła mania :decayed:. Ja czasem myje auto przed domem gąbką i ludwikiem jak nie chce mi się jechać na myjnie, później wycieram szmatą bawełnianą (podkoszulkiem) :polew:

No to gratuluje. Ludwikiem przynajmniej dobrze odtluscisz lakier... A jak palcem przejedziesz pozniej po lakierze to "piszczy" ? :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 12:59_________________________________________________Szukalem opon na zime w rozmiarze 225/40R19 i takiego rozmiaru poprostu nie ma :(

Mam komplet czarnych 19" ktorych nie chce sie pozbywac i myslalem ze na nich moge miec prawdziwe norweskie zimowki ale kicha. Sa np w rozmiarach 235/35R19 ale to jeszcze nizszy profil niz mialem wczesniej :( A i cena jest kosmiczna..

18" chcialem zostawic na wyjazdy do PL itp bo wiem ze jak zakupie drugi komplet 18" opon na zime to zawsze bedzie cos nie tak. A tak to sama przekladka gotowych kol to juz mniejszy problem.

Uff, nie usmiecha mi sie za bardzo jezdzic na "europejskich" zimowkach drugi sezon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki zainwestuj w 16'' ew. 17'' i skandynawskie gumy dostaniesz w dobrej cenie, zimą auto ma trzymać się drogi a nie wyglądać jak Pimp my ride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki zainwestuj w 16'' ew. 17'' i skandynawskie gumy dostaniesz w dobrej cenie, zimą auto ma trzymać się drogi a nie wyglądać jak Pimp my ride

tez tak mysle tym barziej ze przyszerokosci 225 nie ma prawie roznicy miedzy prosilem 40 a 45.Szkoda sie meczyc w zimie a na 18 i tak auto juz slabo wyglada wiec co za roznica.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 17:37_________________________________________________Makki jako nastepnego moda koniecznie musisz zapodac plastik otaczajacy zegary z nowego S4 , do twojego piano w koncu by pasowalo :kox:

2013-audi-a4-facelift-revealed-photo-gallery_44.jpg

.........o ile oczywiscie nie zmienisz auta wczesniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jako nastepnego moda koniecznie musisz zapodac plastik otaczajacy zegary z nowego S4 , do twojego piano w koncu by pasowalo :kox:

2013-audi-a4-facelift-revealed-photo-gallery_44.jpg

.........o ile oczywiscie nie zmienisz auta wczesniej :wink4:

Ladne to ale to by bylo na tyle. Nigdy wiecej piano w samochodzie. To sie rysuje na sama mysl o wycieraniu. Nastawiam sie psychicznie na polerowanie piano u siebie. Od czasu kiedy Shield siedzi na listwach to chociaz mniej rys jest. Ale nawet najdelikatniejsza fibra robi microrysy w piano. Dopuki nie ma swiatla albo slonce nie zaswieci centralnie na piano to jest ok :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki zainwestuj w 16'' ew. 17'' i skandynawskie gumy dostaniesz w dobrej cenie, zimą auto ma trzymać się drogi a nie wyglądać jak Pimp my ride

tez tak mysle tym barziej ze przyszerokosci 225 nie ma prawie roznicy miedzy prosilem 40 a 45.Szkoda sie meczyc w zimie a na 18 i tak auto juz slabo wyglada wiec co za roznica.[

Tak, na 18" tragicznie wygląda :polew: - lepiej założyć 16" bo przecież nie ma różnicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki zainwestuj w 16'' ew. 17'' i skandynawskie gumy dostaniesz w dobrej cenie, zimą auto ma trzymać się drogi a nie wyglądać jak Pimp my ride

tez tak mysle tym barziej ze przyszerokosci 225 nie ma prawie roznicy miedzy prosilem 40 a 45.Szkoda sie meczyc w zimie a na 18 i tak auto juz slabo wyglada wiec co za roznica.[

Tak, na 18" tragicznie wygląda :polew: - lepiej założyć 16" bo przecież nie ma różnicy :wink4:

powiedzial co wiedzial :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realcje zdjeciowa z projektu reanimacji Lexusa wrzucilem do dzialu Zrob to sam. Zainteresowanych zapraszam. Ewentualne pytania mozna chyba tez i tam kierowac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo brac aluminium :wink4: tym bardziej ze w Sline szczotkowane jest na prawde super

szczotkowane jest ok, ale piano i tak wyglada fajniej i more exclusive :tongue4:

Zwlaszcza w polaczeniu z blenda wokol zegarow - u mnie od razu sie inne auto zrobilo.

Mialem nawet poczatkowy plan zeby wrzuci piano gale i kiere, ale jednak to byloby juz za duzo szczescia naraz i zostaje tak jak jest.

A dla Was widze na poliftowej focie kolejnego moda - fajne pokretelka przy nawiewach wrzucili.

Na zdjeciu wyglada jak a'la A8, no i wreszczie podswietlenie...

Sprawdzal ktos z Was jakie sa roznice miedzy dotychczasowym MMI 3G a MY2012?

Ja nie bylem do konca przekonany do zmiany 2G na 3G i finalnie tego nie zrobilem, ale to co jest MY2012 to juz wrzuce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo tu za nudno to maly update :)

e602918efd1db16c.jpg

RaceGlaze interior kit:

25a7d2c68c6cf6d2.jpg

Pelny zestaw Swissvax do kol, teraz juz mam wszystko :)

ce30291fb9282e55.jpg

38b4cf62ba4128b6.jpg

No i troche woskow itp :)

3e66819b519c0697.jpg

Siedze narazie na morzu.. Za tydzien powrot do domu, 4 tygodnie wolnego i przygotowywanie bialasa do zimy..

A btw to dowiedzialem sie ze moj bialas znalazl sie w norweskim kalendarzu Audi na 2012 rok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

A btw to dowiedzialem sie ze moj bialas znalazl sie w norweskim kalendarzu Audi na 2012 rok..

Wklej fotę jak będziesz miał już w ręku :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam drugiego kompletu felg na zime. Moze cos takiego?

25412368586531735735.jpg

39439729151095337201.jpg

90860019544288207796.jpg

01422059936027223588.jpg

Ładny wzór, Makki jaka szerokosć felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...