Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Godzilla ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zazdroszczę full fis..

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, xBladex napisał:

Zazdroszczę full fis..

Żeby nie było za słodko kilka diodek nie podświetla zegarów...

Opublikowano
Żeby nie było za słodko kilka diodek nie podświetla zegarów...
To kupuj nowe w elektronicznym lub tu na forum na pewno chłopaki mają.
Opublikowano
W dniu 17.03.2018 o 19:08, xBladex napisał:

Zazdroszczę full fis..

Zawsze możesz sobie zamontować :D

Opublikowano
Zawsze możesz sobie zamontować [emoji3]
Chętnie ,ale dużo zachodu z tym.. lecz do założenia mam wszystko co potrzebne.
Opublikowano
Chętnie ,ale dużo zachodu z tym.. lecz do założenia mam wszystko co potrzebne.
gdzie tam dużo spalanie 1 przewód
pierdoły typu światła czy czujniki płynu do masy i welcome fis on board

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
gdzie tam dużo spalanie 1 przewód
pierdoły typu światła czy czujniki płynu do masy i welcome fis on board

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Chyba z licznikiem do przedlifta, jak mam zakładać to od lifta to chyba więcej motki?
Opublikowano
Chyba z licznikiem do przedlifta, jak mam zakładać to od lifta to chyba więcej motki?
przejściówki wtyczek wystarczy
pierwszy montaż jaki robiłem to pakowalem do 1996 zegary z 2001 czyli full lift

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobra nie zaśmiecajmy koledze tematu .. jak coś to pisz w moim.. właśnie taki zestaw mam w aucie na części

Opublikowano

chodzbym widzial zabe siostry ino ze ma afn'a :P

Opublikowano
  • Autor

Po regulacji ramion wycieraczek kupiłem pióra w kształcie bananów, wymieniłem dysze spryskiwaczy ponieważ działała tylko jedna na cztery.

Teraz autko może jeździć nawet podczas opadów deszczu czy śniegu :-)

11195852_IMAG2144.jpg

11195856_IMAG2142.jpg

11195854_IMAG2141.jpg

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem również króciec do wężyka, o którego się pytałem ostatnio. Nie mam pojęcia do czego służ ten wężyk w przepustnicy i połączenie go z dolotem ale go zabudowałem jak chce fabryka.

11195850_IMAG2150.jpg

11195842_IMAG2149.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze wymieniłem wkłady lusterek. Nie wiem jak poprzedni właściciel dawał radę jeździć na starych, które zmniejszyły powierzchnię luster i zmatowiały ze starości. Następny w kolejce czeka sterownik lusterek...

11195849_IMAG2148.jpg

11195845_IMAG2146.jpg

11195847_IMAG2147.jpg

Opublikowano

Kolego jeśli masz grzane te lustra to podaj łaskawie link jeśli możesz:) na przyszłość polecam ramiona z passata aero ładniejsze i lepiej zbierają ;)

Opublikowano

mogles se kupic niebieskie lusterka, a co do wkladek  na allegro powinna byc 1 aukcja za 65zl 2 wklady od 1 goscia z koszalina, do wyboru chyba przedlifty polifty zwykle i niebieskie

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Mukade93 napisał:

mogles se kupic niebieskie lusterka, a co do wkladek  na allegro powinna byc 1 aukcja za 65zl 2 wklady od 1 goscia z koszalina, do wyboru chyba przedlifty polifty zwykle i niebieskie

W sumie tak ale te też są spoko :-)
 

 

59 minut temu, Marek24 napisał:

Kolego jeśli masz grzane te lustra to podaj łaskawie link jeśli możesz:) na przyszłość polecam ramiona z passata aero ładniejsze i lepiej zbierają ;)

Mówisz i masz:

http://allegro.pl/audi-100-avant-a3-8l-a4-b5-a6-c4-a8-d2-s4-s8-001-i7215600601.html
http://allegro.pl/audi-100-avant-a3-8l-a4-b5-a6-c4-a8-d2-s4-s8-901-i7215603726.html

Są podgrzewane :-)))

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jestem za***iście zadowolony. Działo się! Razem z kolegą z pro firmy, przygotowywującej autka do sportu dokonaliśmy modyfikacji. Zostały uwolnione odmy dekli zaworów. Koniec z olejem w dolocie! Godzilla może swobodnie odetchnąć. Role separatora pełnią węże i kolanka. Filterki niwelują zapach oparów. Co się skropli grawitacyjnie wróci do silnika. 

 

Dodatkowo okazało się, że stare ori harmonijkowe wężyki były dziurawe jak sito i tamtędy silnik zasysał lewe powietrze, co zwiększało spalanie. 

 

Fotostory poniżej.

11222285_IMAG2167.jpg

11222294_IMAG2170.jpg

11222293_IMAG2172.jpg

11222292_IMAG2169.jpg

11222291_IMAG2168.jpg

11222290_IMAG2159.jpg

11222289_IMAG2153.jpg

11222288_IMAG2158.jpg

11222287_IMAG2157.jpg

11222286_IMAG2155.jpg

11222391_CAM03224.jpg

11222429_CAM03225.jpg

11222393_CAM03226.jpg

11222387_CAM03218.jpg

11222388_CAM03219.jpg

11222385_CAM03220.jpg

11222386_CAM03221.jpg

11222390_CAM03223.jpg

Opublikowano

Wszystko ładnie itp.. ale komorę silnika to byś umył też.. [emoji6]

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, xBladex napisał:

Wszystko ładnie itp.. ale komorę silnika to byś umył też.. emoji6.png

Wszystko w swoim czasie. Jeszcze wnętrze czeka na solidne pucowanie ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wymieniłem zepsuty sterownik lusterek. Nowy w aso kosztuje kilkaset, kupiłem używkę za 10PLN i hula wzorowo!

 

11228624_IMAG2177.jpg

11228618_IMAG2176.jpg

11228619_IMAG2178.jpg

11228622_IMAG2182.jpg

11228623_IMAG2183.jpg

11228625_IMAG2184.jpg

11228626_IMAG2185.jpg

11228620_IMAG2174.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.