Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, qlimazz napisał:

Średnice w mm
225 40 18 - 637.2 mm to ok 1cm dziury w nadkolu więcej w stosunku do poniższych..
245 40 18 - 653.2
225 45 18 - 659.7
Felgi kiedyś mi się podobały że względu na wklęsłość. Obniżanie w planach?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Obniżenia w planach nie mam, i nie zapowiada się by było

gdyby felga była 8J mogłoby być lepiej z ta opona hmm?

Opublikowano



gdyby felga była 8J mogłoby być lepiej z ta opona hmm?

Tak jak mowie jest git tylko ta luka w nadkolu ze względu na niższą średnicę może męczyć oko [emoji16] ale skoro nie planujesz obniżać to jest to pewnie nie istotne. Ja mam 1be i poglądowo chciałbym zobaczyć z profilu jak to wygląda bo wymiana opon tuż tuż i trzeba się zdecydować na rozmiar


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, qlimazz napisał:


 


Tak jak mowie jest git tylko ta luka w nadkolu ze względu na niższą średnicę może męczyć oko emoji16.png ale skoro nie planujesz obniżać to jest to pewnie nie istotne. Ja mam 1be i poglądowo chciałbym zobaczyć z profilu jak to wygląda bo wymiana opon tuż tuż i trzeba się zdecydować na rozmiar


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ale felgę jaka masz szeroka ? 

 

Na 19 tez wyglądałoby to podobnie a nawet koza by się zrobiła 

moze oponę wsadzę większa a może felgi prysnąć na Tytan:whistling: 

 

cza w paincie przerobić :lol:

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

8j 225 40 18 df542d32dd50842859f712410a89c6a4.jpg8a5e2f84e6bf9d5c75c7d59a9aff3883.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, qlimazz napisał:

8j 225 40 18 df542d32dd50842859f712410a89c6a4.jpg8a5e2f84e6bf9d5c75c7d59a9aff3883.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ładna felga i 8J dla mnie idealnie 

mam 8.5J nowe felgi i kurde żal trochę 

opony tez nowki 

pokaz twoje z profilu 

co to za felga 

Opublikowano
  • Autor

Tu jest 245/40/18 na tej samej feldze 8.5J

Nie wiem jaki zawias ale chyba 1be

 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
3 minuty temu, WydRos napisał:

Tu jest 245/40/18 na tej samej feldze 8.5J

Nie wiem jaki zawias ale chyba 1be

48A28494-D788-427F-9BD5-38ABAA5B8D7D.jpeg

1BE ori. To moja była fura :)

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Gibons napisał:

1BE ori. To moja była fura :)

:hi:

tak myślałem bo ty dodałeś ten post 

jak widzisz ta felgę na czarnym avancie ? Miałeś wiec wiesz co powiedzieć 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Dla mnie ok było.

Opublikowano



Ładna felga i 8J dla mnie idealnie 
mam 8.5J nowe felgi i kurde żal trochę 
opony tez nowki 
pokaz twoje z profilu 
co to za felga 

Czego Ci żal koło lux, tylko nie pod ten zawias, posadź ja trochę i będzie git.
Felga z a3ki model 583 et45 replika 19" z s5ki. Na a4 mam pompejki 245 40 18x8j et35

f16c557456ddd3877be8cae356bc6d52.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Gibons napisał:

Dla mnie ok było.

No to coś się sam siebie czepiam chyba 

tylko opona mogła być szersza i może kolor tytanowy

5 minut temu, qlimazz napisał:


 


Czego Ci żal koło lux, tylko nie pod ten zawias, posadź ja trochę i będzie git.
Felga z a3ki model 583 et45 replika 19" z s5ki. Na a4 mam pompejki 245 40 18x8j et35

f16c557456ddd3877be8cae356bc6d52.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Pompei tez spoko ale mnie osobiście tytanowy kolor odpowiada a widziałem ostatnio 19 Pompei na b8 i jak dla mnie za duże to było 

Opublikowano
3 godziny temu, WydRos napisał:

Myśle czy opona nie powinna być wyższa, zakryło by to dziurę między błotnikiem a felga 

jakos się do tych felg przekonać nie mogę 

mnożę jak dojdą listwy progowe sline i zderzak tył polift to coś to da 

 

Oczywiście, że opona powinna być wyższa. Nie masz nad czym myśleć tylko zmień opony. Albo fabryczny rozmiar 245/40 albo jeżeli chcesz węższe to zamiennik 225/45.

225/40 ewentualnie byłyby OK gdyby bardzo mocno obniżył zawieszenie - najlepiej airride.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, granatowy napisał:

Oczywiście, że opona powinna być wyższa. Nie masz nad czym myśleć tylko zmień opony. Albo fabryczny rozmiar 245/40 albo jeżeli chcesz węższe to zamiennik 225/45.

225/40 ewentualnie byłyby OK gdyby bardzo mocno obniżył zawieszenie - najlepiej airride.

No to mam na sprzedaż nowki opony panowie :lol: maja 10 km zrobione 

225/40/18 Dębica presto uhp2

Opublikowano
  • Autor

Pojeździlem trochę i nie wiem co powiedzieć, ta konfiguracja zbiera dziurska lepiej niz 16 stalówka z zimówka :suicide_anim: dużo płynniej 

Albo to słońce mi już .... na dekiel

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7 kwietnia 2018 o 18:55, qlimazz napisał:


 


Tak jak mowie jest git tylko ta luka w nadkolu ze względu na niższą średnicę może męczyć oko emoji16.png ale skoro nie planujesz obniżać to jest to pewnie nie istotne. Ja mam 1be i poglądowo chciałbym zobaczyć z profilu jak to wygląda bo wymiana opon tuż tuż i trzeba się zdecydować na rozmiar


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Teraz patrzę, felga 8.5 szeroka ET 29 z a5 opona naciągnięta a jednak przód wystaje lekko :kwasny:

 

F40A21B1-CF3C-46C2-A526-F6CDEA849C8F.jpeg

D7559A59-6F23-447A-A6B6-43EAAD4F12DF.jpeg

943DCED8-D1B5-4972-886E-B997F800CD32.jpeg

49F3269B-E4EB-426C-A8DA-78276743F0E7.jpeg

E96C2E90-1A9D-4722-9639-1383DD5C7F9B.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

1ba i 1be mają inne ustawienia geometrii > kąt pochylenia koła i stąd ta różnica.. poglądowo luknij walec 245 40 i zawias ok -30 pięknie spasowane
3a7913b19cb83b219fba89c152f2d9f7.jpge8e92612e28640e6798709b271b76944.jpg2ac0714d2efdc2493784104454c87eb7.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, qlimazz napisał:

1ba i 1be mają inne ustawienia geometrii > kąt pochylenia koła i stąd ta różnica.. poglądowo luknij walec 245 40 i zawias ok -30 pięknie spasowane
3a7913b19cb83b219fba89c152f2d9f7.jpge8e92612e28640e6798709b271b76944.jpg2ac0714d2efdc2493784104454c87eb7.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam 1be właśnie 

no tutaj to ladnie siedzi :kox:

Opublikowano
Ja mam 1be właśnie 
no tutaj to ladnie siedzi :kox:
O widzisz tak mi się wydawało, że coś za mała ta luka, kot by już nie wlazł [emoji16] Na Twoim miejscu wrzuciłbym springi pro kit

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, qlimazz napisał:

O widzisz tak mi się wydawało, że coś za mała ta luka, kot by już nie wlazł emoji16.png Na Twoim miejscu wrzuciłbym springi pro kit

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Jak się jeździ na tych prokit-ach? Nie za twardo? Nie za nisko? Żebym nie prał w każdy próg zwalniający 

Opublikowano
Jak się jeździ na tych prokit-ach? Nie za twardo? Nie za nisko? Żebym nie prał w każdy próg zwalniający 
Osobiście nie testowałem, z tego co czytałem to każdy zachwala, prowadzenie i wygląd na plus. Na ori amorach komfort powinien zostać ten sam. Moim zdaniem zejscie optymalne ale miej też na uwadze, że na samych oponach zszedłeś 8mm w dół [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.