Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

900 to sporo... dajac sobie czas i troche poszukac sa w korzystniejszej cenie. 

Opublikowano
  • Autor

Heble z S4 założone ?

mam całe zwrotnice z S4 do sprzedania z czujnikami abs łożyskami jak coś :) 

CFC903F2-3B8D-4173-B76A-AE0AF02AA3AA.jpeg

078113C8-A486-40A1-98C0-69B6F05E27E6.jpeg

Opublikowano

a tył gdzie ?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Gibons napisał:

a tył gdzie ?

Jeszcze u ciebie ?

Opublikowano
  • Autor

A374033A-1216-4EE8-90D9-E59686F74F0A.jpeg

43C07197-3147-4864-9E30-FCA606530C0F.jpeg

88A48675-3D29-4DE1-9E10-6CDC14CC0E59.jpeg

4803EB99-3204-48E0-8747-694C25B86114.jpeg

Opublikowano
15 godzin temu, WydRos napisał:

Jeszcze u ciebie ?

Spoko mam jeszcze na stanie :)

Mody idą w dobrym kierunku :)

Opublikowano

Fajny czarnuch, lecisz dobrze!  :)

Opublikowano
  • Autor

Przyciski w chromie w końcu założone razem z el.foteli

wpadly tez kratki w piano plaster miodu ?

grill rozważam taki sam albo s4ori

2AFF01CA-3B92-4B5F-BC69-9B46736A5313.jpeg

B691EFA9-639E-487E-B0BE-45DFBBC9B013.jpeg

549D6759-670A-4A90-83CA-DA804A207099.jpeg

8205E6C3-4DF9-4E34-9FE0-9C4BC248D402.jpeg

Opublikowano
  • Autor

F767DBDB-C059-43A7-860E-F660A1E99E34.jpeg

Opublikowano

odczucia na pewno na plus :D jak z DPF - został? jeśli tak to jak z wypalaniem, jest częstsze?

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Hubertus01 napisał:

odczucia na pewno na plus :D jak z DPF - został? jeśli tak to jak z wypalaniem, jest częstsze?

Odczucia na plus, nie tyle moc co płynność jazdy, żadnych turbo dziur 

co do DPF sam aligator powiedział ze w bdb stanie, czyściutki, nie ma sensu ruszać, nawet o tym nie myślałem żeby go wywalać, nie czuje wypalania odkąd mam auto, a program dopiero od dziś :) wiec nie mam odczuć co do DPF 

Opublikowano

Daj znać jak będzie zachowywał się dpf

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.06.2018 o 19:49, Hubertus01 napisał:

Daj znać jak będzie zachowywał się dpf

Wątpię by coś się zmieniło, Aligator to profesjonalny gośc wiec napomniałby, a skoro do tej pory nie było odczuć to nie będzie i po programie skoro spalanie spada 

Edytowane przez WydRos

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 26.05.2018 o 17:56, Kris0112 napisał:

900 to sporo... dajac sobie czas i troche poszukac sa w korzystniejszej cenie. 

Witaj Przełączniki foteli po liftowe trudno wymienic bo też bym chciał ale nie wiem jak sie za to zabrać

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, pudzians47 napisał:

Witaj Przełączniki foteli po liftowe trudno wymienic bo też bym chciał ale nie wiem jak sie za to zabrać

Nie, podważasz czymś, najlepiej plastikowym twardym i na zatrzaskach są, wyskakują same ?

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

Nie, podważasz czymś, najlepiej plastikowym twardym i na zatrzaskach są, wyskakują same ?

dzieki spróbuje ps. świetna robota z autem jestem pod wielkim wrażeniem

a i jeszcze jedno dokładka z tyłu żeby ją wymienić trzeba ze zderzakiem ?

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, pudzians47 napisał:

dzieki spróbuje ps. świetna robota z autem jestem pod wielkim wrażeniem

a i jeszcze jedno dokładka z tyłu żeby ją wymienić trzeba ze zderzakiem ?

Tylny zderzak jest z polifta S-line, maja całkiem inne wytłoczenia, cały zderzak musisz wymienić, niestety :) ale nie jest zle cenowo 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny temacik, ciekawe mody - obserwujemy :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Co prawda auto zmienione ale wypas kolor itd taki sam:) wpada nowe koło ori audi w idealnym stanie, IGŁA, do tego barum 2018r nowki, kierownica ori ścięta plus nowa poducha , do tego MMi 3G+ Jeszcze nie na zdjęciu, nowy licznik polift z A5, dywaniki biała nic, dodatkowy filtr kabiny, ledy od Tomnika, spryski mgielkowe, nowe amortyzatory klapy, oleje itd 

6DDE22A8-328D-415E-9736-B276DD78656A.jpeg

8BD561A6-D290-4B52-A916-34E340F24853.jpeg

3BF5E4EB-993F-48C8-BDD0-620E4D73F13F.jpeg

C3E9DFD6-62C0-4BDE-BB92-44FDD7988634.jpeg

CACC522C-4509-4A27-A6E8-B823757CA2E4.jpeg

72B16C6C-70C2-47E0-B698-7CB6052623FC.jpeg

Opublikowano

3.0tdi wjechało? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.