Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4


WydRos

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, WydRos napisał:

13, ale widzę śmiało ze 15 byłoby ok

Przecież Ci mowilem bierz 15mm :) ja mam Q wiec musi byc tak samo ale przy osce spokojnie mozesz dac 13/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki najjaśniejszą folią? Jaka przepuszczalność z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, qlimazz napisał:

Szybki najjaśniejszą folią? Jaka przepuszczalność z przodu?

Szyby 20% tak z katalogu wynikało, 15 które oglądałem były za jasne ale na aucie chyba byłoby ok, chciałem osiągnąć taki efekt i jest blisko bo w słońcu jest podobnie

 

68E49643-B214-4EC6-A97B-B71486E539B9.jpegsiedziac z przodu widoczność jest bardzo ok, ale jak się ściemni to już widać ze są przyciemnione ale nie przeszkadza to w jeździe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gibons napisał:

Przecież Ci mowilem bierz 15mm :) ja mam Q wiec musi byc tak samo ale przy osce spokojnie mozesz dac 13/15

Mogłem, ale przy poprzednich felgach et29 8.5 było ok wiec nie chciałem przedobrzyć ale widzę teraz ze te 2mm i tak dużo by nie zmieniły, 13 jest ok?

 

W domu leżą przyciski szyb w chromie, graty do klimatyzowanego schowka i kratki nawiewów polift, do tego końcówki wydechu chrom ale jakies ori podobne bo wydawały mi się ładniejsze i bardziej łagodne, musze się wziąć za montaż, myśle ze do poliftowego zderzaka będą pasować bo on jest bardziej kanciaty

 

wzialem te, te drugie maja lepsze mocowanie bo jak ori na wcisk z zębami a te na skręcanie BEB074A0-B7F3-4085-86BA-D8DF5D51D61D.jpeg

9047B63A-1A1C-49A3-8CA2-C650746897C8.jpeg

te były wizualnie większe i jakoś jak włożyłem ta i ta w wydech to bardziej pasowała ta pierwsza 

09632FE1-8C12-4774-BD96-3139C7FE91D2.jpeg

 

Ori wyglądają tak

B3C7C9CA-BA2A-4FF0-B297-CC35B95AC2BF.jpeg

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

potrzebuje na już IC z 3.0 tdi 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał takie felgi z a8 to tez przygarnę, tylko jak potem jest z opona na 9j? 255/35 będzie ok ?

 

4H0601025 G

 

AAF10DD8-677A-40C8-B4A2-B7D2A39393E7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gibons

chyba się myliłeś z tym kodowaniem klimatronika, obczailem już wszystko, w polifcie pokazuje kręcenie temperatura ale podgrzewanie siedzeń nie, siedziałem w dwóch poliftach ostatnio i w żadnym z 3strefowym klimatronikiem nie pokazywało grzanych siedzeń na mmi, tak jak u mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3g plus i pokazuje mi. W poprzedniej polifcie tez mi pokazywalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak jak i poziom głośności w 3gp widac

w 3g nie pokazuje niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdi, biturbo zbędny bo nie będę zmieniał części, tylko program, a to nie przeszkadza 

widziałem wczoraj na parkingu to twoje po liftingu, z daleka było widać jak kropelkuje 

robiles korektę lakieru z ceramika czy tylko tylko korekta i hydrofobowe? 

Ja się ustawiłem na ceramikę za dobra cenę w Trzebini 

33 minuty temu, Kris0112 napisał:

Z 3.0 tdi czy z 3.0 TDI Biturbo montowałeś?

 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz kto ci robi z trzebinii na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniałem chyba z 10 firm z okolicy,ceny kosmos a powłoki marne, byłem w Trzebini osobiście bo facet mówi podjedz zobacz jak kładziemy itd za jaka kasę 

Na Pv ci wyślę namiary 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta plus wosk. Bo z tym lakierem nie da sie dobrze zyc. Co mycie to nowe rysy. Teraz tylko brakuje mi neonu na tył. Szukam ale kiepsko w dobrej cenie. 

Ceramiki nie nakladalem bo jeszcze mam kilka rzeczy do ogarniecia u lakiernikow i jak bedzie skonczone to sam bede aplikował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kris0112 napisał:

Korekta plus wosk. Bo z tym lakierem nie da sie dobrze zyc. Co mycie to nowe rysy. Teraz tylko brakuje mi neonu na tył. Szukam ale kiepsko w dobrej cenie. 

Ceramiki nie nakladalem bo jeszcze mam kilka rzeczy do ogarniecia u lakiernikow i jak bedzie skonczone to sam bede aplikował.

Chyba ze tak, właśnie nie wyglądało to na ceramikę jak patrzyłem 

 

co do neonu to właśnie kupiłem w dobrej cenie na Allegro facet miał, a jak chcesz z wtyczkami to Gibons ma i masz niedaleko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz z starymi lampami? Na pewno się chętny znajdzie na te z przerobionym kierunkiem na led na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte lampy leza i sie kurza...

Teraz jest stary standardowy led. Tamte zostana na inne mody w nich... i na czesci... ja szukam w okazyjnej cenie za ladny komplet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...