Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, skotyman napisał:

3.0tdi wjechało? ;)

No niestety nie:( naoglądałem się tylu tropów i ulepow ze padło niestety znów na 2.0 ale zdrowy jest wiec będzie u mnie już bo nie ma nic godnego do kupienia w normalnych pieniądzach 

Opublikowano

To co tam w tym nowym aucie masz innego ??

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Norbas napisał:

To co tam w tym nowym aucie masz innego ??

Poza tym ze musze wszystko zrobić od nowa to nic ?‍♂️ porobie i zostaje, na następny rok przód na polifta i będzie ok

Edytowane przez WydRos

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

3942BA6C-7D51-4438-9B6D-072D2A4E9857.jpeg

C9F76358-B337-4037-AB0B-6F78CE6A1C94.jpeg

9BC79A3E-C233-4E59-B21E-0E1D4A97AA75.jpeg

F7612E25-E32E-44E6-B5D6-9443EF89170D.jpeg

Opublikowano

Na wypasie  ?

Jaki dokładnie rozmiar opon Barum?

I co to za dodatkowy filtr kabiny? Są dwa w aucie?

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Udała30 napisał:

Na wypasie  ?

Jaki dokładnie rozmiar opon Barum?

I co to za dodatkowy filtr kabiny? Są dwa w aucie?

245/35/19 w poprzedniej miałem 255/35 jak być powinno ale tu tez jest ok

tak, ten filtr jest na podszybiu, zbiera takie grubsze śmieci jak liście itd bo wsyztsko leci do dmuchawy, taki bardziej ogólny, w niektórych autach jest fabrycznie, w Polsce burze piaskowe nie występują to nie ma ?

8KD819441

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
15 minut temu, WydRos napisał:

245/35/19 w poprzedniej miałem 255/35 jak być powinno ale tu tez jest ok

tak, ten filtr jest na podszybiu, zbiera takie grubsze śmieci jak liście itd bo wsyztsko leci do dmuchawy, taki bardziej ogólny, w niektórych autach jest fabrycznie, w Polsce burze piaskowe nie występują to nie ma ?

8KD819441

Też na 255 jeździłem i powiem na autostradzie szerokość nie ma znaczenia ale na wiosce przy nierównej drodze auto żyje swoim życiem  ;) będę kombinowal coś z 235

Z ciekawości zobaczę czy jest taki filtr u mnie  

Opublikowano

Elegancko ? jeszcze ten fotel kierowcy odświeżyć by się trochę przydało. Trochę matu by dostał nie było by tak tego zmęczenia widać :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Elegancko ? jeszcze ten fotel kierowcy odświeżyć by się trochę przydało. Trochę matu by dostał nie było by tak tego zmęczenia widać :)

No a widzisz, dałem go do odświeżenia zapłaciłem i jak było tak jest, wiec mam dystans do tego „ naprawiania „

Opublikowano

dekory też oklejone ? :D

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Hubertus01 napisał:

dekory też oklejone ? :D

Dekory ori rybia łuska 

mysle nad czarnym w drzwi ale tylko z chromem 

Opublikowano

Chodziło mi o te wokół licznika czarne☺

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Hubertus01 napisał:

Chodziło mi o te wokół licznika czarne☺

Aaaa,rozebrany, pomalowany na piano u lakiernika i sklejony:) 

Opublikowano
Godzinę temu, WydRos napisał:

Aaaa,rozebrany, pomalowany na piano u lakiernika i sklejony:) 

a wcześniej jak oklejałeś to dobrze to wyglądało ? i ile ewentualnie płaciłeś ? :D

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Hubertus01 napisał:

a wcześniej jak oklejałeś to dobrze to wyglądało ? i ile ewentualnie płaciłeś ? :D

Płaciłem 150 za obie plus dekor na Allegro tez około 100

oklejony miałem i nie podobało mi się bo sam wiedziałem ze to oklejone, całkiem inaczej to wyglada jak jest pomalowane 

kris ma oklejone zapytaj go albo zajrzyj  do tematu jego

Opublikowano
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

a wcześniej jak oklejałeś to dobrze to wyglądało ? i ile ewentualnie płaciłeś ? :D

Folia nie będzie równie dobrze wyglądać jak ori albo lakier, niestety w tym wypadku jest trochę widoczny efekt skórki pomarańczy.

Opublikowano

dzięki Panowie za odpowiedź :] już wiem czego się ewentualnie spodziewać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło coś nowego ✌️

FD13D2E6-A885-4B37-B051-42F99361E893.jpegB8008CDB-4DC2-42DC-84F7-32F58F80FA09.jpegEA979072-7C7E-4E18-A31B-D144991C851F.jpegD0C193D3-32E1-47EC-A852-36968F33B51D.jpeg3E450DF9-D268-4DBD-B4CE-D9BA2C5E48A3.jpegF0170F0B-F679-4A04-83DB-815D482278A5.jpeg4A8565BC-EE29-47DA-AD62-E7900A208FA9.jpegE111DE49-9F68-4F1C-B1D6-E3C277F96E45.jpegAD81D768-8C29-487F-B2EC-5E726DDDA59B.jpeg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć dalsza

  • Lusterka Poliftowe Side Assist + obudowy satyna + kierunki dynamiczne 
  • Przełączniki Poliftowe Ori
  • Nowe Siłowniki bagażnika Krosno
  • Nowa Gałka biegów S-line 
  • Zderzak tył S-line
  • Neony tył + przyciemnienie
  • Przyciemnienie szyb przód 
  • Listwy progowe ori S-line
  • Przełączniki foteli chrom
  • Grill na czarno plastidip
  • Felgi Audi A8 19 et33 9J + 245/35
  • Czyszczenie stacyjki plus podpięcie StartStop
  • Audi Hold Assist 
  • MMI 3G+ nowe mapy + wzmak Bang 
  • Kratki nawiewu poliftowe 
  • Klimatronik polift 
  • Kodowanie oświetlenia Ambient + innych
  • Kratki zderzaka plaster miodu

    •  wycieraczka out

  • ledy wnętrze full
  • wpada eibach prokit 
  • kierownica nowka ścięta z Q3

61E25532-E1E5-4C15-BFBA-E705E2888026.jpeg

CC6FD833-77B3-4AA9-9EC6-DDE74982D349.jpeg

78884334-8AF1-4AAC-AAE2-2BF2893E2D56.jpeg

B4E433EE-0329-449E-BD12-F0B3FD2B6AEC.jpeg

5F59397F-6BA2-4E33-9AF7-B01CEDD8BBCF.jpeg

Opublikowano

Zakładałeś Side Assist? Sam to robiłeś? Jakie koszta takiego moda? Auto świetnie wygląda?

Edytowane przez instruktor83

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.