Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Kris0112 napisał:

Tamte lampy leza i sie kurza...

Teraz jest stary standardowy led. Tamte zostana na inne mody w nich... i na czesci... ja szukam w okazyjnej cenie za ladny komplet...

Wisiały trochę na Allegro, kupiłem wczoraj, za doba cenę komplet, wiec chyba nie szukałeś ?

Opublikowano

Nie sledzilem tego po allegro.. tylko od czasu do czasu przegladałem

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.05.2018 o 06:55, Kris0112 napisał:

Nie sledzilem tego po allegro.. tylko od czasu do czasu przegladałem

Jak coś to mam wtyczki z kablami do lamp neon z błotnika 

 

Opublikowano
  • Autor

Nawiewy i przyciski szyb z polifta już są ?

E315C8B4-4E7C-4BDF-9D5A-91AECEFD0E1B.jpeg

Opublikowano

Ile daleś za IC

Opublikowano
  • Autor

100

i jest jeszcze jeden jak chcesz namiar to facet wyślę bez problemu 

Opublikowano
  • Autor

 

Coś Się dzieje ?

Jeszcze lotka Sline na klape i komplet

dokładka poszła w srebrny, myśle czy listew progowych S-linę tez nie dać w srebrny, widział ktoś taki urodzaj?moze zdjęcia ktoś ma?

 

369F15CE-54B2-477D-9A16-3D269948010D.jpeg

47F71B89-EB94-41E7-BDD7-88FD331BF7D7.jpeg

74F72D19-A8D7-47A7-9B93-8D0FE5E66C52.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Jak kodowanie bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Gibons napisał:

Jak kodowanie bez problemu ?

Wszystko zależy czy miałeś oryginalnie LED, jeśli tak to bez problemu, mi zostało zmienić jeszcze pozycje w klapie, neon swieci wtedy mocniej tak jak powinien a nie tylko przy wciskaniu hamulca, w błotnikach zrobiłem ale w klapie brakło mi czasu już, ale ogólnie jest ok

Opublikowano

Dzieje się na bogato. Extra look. Rozumiem, że wymiana zwykłych lamp na led czy neon też jest możliwa..

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, qlimazz napisał:

Dzieje się na bogato. Extra look. Rozumiem, że wymiana zwykłych lamp na led czy neon też jest możliwa..

Zawsze była możliwa, tylko mało kto pomoże za free ?

wszystko jest możliwe ? w razie czego służę pomocą 

Opublikowano

A na jakim module kodowałeś neon? 064 M? Czy inny masz?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kris0112 napisał:

A na jakim module kodowałeś neon? 064 M? Czy inny masz?

AE

ale to nie ma znaczenia jeśli i tak dokładałes sobie ledy, wszystko się da zrobić 

Opublikowano

A to ze da sie zrobic to wiem nie ma rzeczy nie do zrobienia... mysle ze uda sie to zakodowac samemu jak tylko wpadna w rece jakies lampy.

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to pisz

mi jeden kanał nie podniósł mocy żeby neon świecił najmocniej i musiałem zmostkowac z innym 

Opublikowano

Dopadne lampy to spróbuje ale nie spieszy mi sie tak bardzo. Ale wrazie czego jak cos bede pisał. Nie ma daleko.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Kris0112 napisał:

Dopadne lampy to spróbuje ale nie spieszy mi sie tak bardzo. Ale wrazie czego jak cos bede pisał. Nie ma daleko.

Ile chcesz wydać na lampy? To ogarnę 

Opublikowano

Napisz mi na PW cene za taki komplet lamp.

Opublikowano
6 godzin temu, Kris0112 napisał:

Napisz mi na PW cene za taki komplet lamp.

Jak masz szczęście to kupisz w granicach 700zł normalna cena to 1000-1300zł. Kiedyś taki komplet nowy sprzedawałem za mniej niż 700zł :) jak chcesz mam za 900zł razem z wtyczkami w duże lampy.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Gibons napisał:

Jak masz szczęście to kupisz w granicach 700zł normalna cena to 1000-1300zł. Kiedyś taki komplet nowy sprzedawałem za mniej niż 700zł :) jak chcesz mam za 900zł razem z wtyczkami w duże lampy.

No miałem szczęście, sam kiedyś jak miałem b7 to mijałem takie lampy za 700-800 lekko i można było wybierać, a teraz szał 

jak masz za 900z wtyczkami to niech bierze od ciebie, ma pewne i blisko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.