Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, qlimazz napisał:

Osobiście nie testowałem, z tego co czytałem to każdy zachwala, prowadzenie i wygląd na plus. Na ori amorach komfort powinien zostać ten sam. Moim zdaniem zejscie optymalne ale miej też na uwadze, że na samych oponach zszedłeś 8mm w dół emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No to trzeba spróbować i dać opony szersze:wacko:

Opublikowano

B7 było dopieszczone, więc i tutaj widzę, rozczarowania nie będzie ! :)
Śledzik zostawiony :wink:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, jolley napisał:

B7 było dopieszczone, więc i tutaj widzę, rozczarowania nie będzie ! :)
Śledzik zostawiony :wink:

Nie ma dnia bym czegoś do auta nie oglądał, poza tym już w głowie planów masa wiec będzie lux:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

MMI 3G Hdd razem z AMI na pokładzie od paru dni :kox: odblokowane vim i inne

dotarl również mieszek z białym przeszyciem i kiera polift, czekamy na poduchę i wpada :thumbup1:

3E86130B-5EB6-4D84-AEA2-B175A2E036A2.jpeg

 

 

24C4A4E8-31E4-408C-AB0E-0503D8E0028B.jpeg

D7F4FE02-5B73-4701-9F8E-ED1FD88C341F.jpeg

 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

też  chce identyczną kierownicę założyć :D daj znać jak z podłączeniem .... co trzeba kupić żeby działało

Opublikowano

Zakładaj bez poduchy na razie :P

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Hubertus01 napisał:

też  chce identyczną kierownicę założyć :D daj znać jak z podłączeniem .... co trzeba kupić żeby działało

Najlepiej poduche z taśma od @Gibonsa bo na necie porażka,  i nic nie trzeba zmieniać :wink: p&p do tego ja szukam manetek poliftowych bo są wygodniejsze w użytkowaniu 

Opublikowano
  • Autor

Wpadło dziś Auto Hold Assist :wink:

 

6C76DB8E-FE7A-4DFD-82A8-9AACAD639457.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu jest jak trzeba z oponami, 255/35/19 ori Pompei ET 42 z 8.5 szerokości 

nowe dywaniki wpadły, wykonanie jak ori

B5B08A63-A043-45B3-A704-EB76A491CEFC.jpeg

CDDC23B3-FD47-4478-8859-538E8D76EED7.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Dobrze się prezentuje i dobre mody oby tak dalej ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25 kwietnia 2018 o 07:44, Norbas napisał:

Dobrze się prezentuje i dobre mody oby tak dalej ;) 

Po majowce przyciemniam szyby komplet razem z przodem i myśle na jaki procent <_<

 

dzis dokodowalem sobie klimatronik z polifta :decayed: czy przy naciskaniu podgrzewania fotela w polifcie wyświetla się na mmi? Bo reszta gra a to nie wiec myśle czy tak jest ori

 

00A4D120-927A-461E-B2AB-71B704683A97.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

Po majowce przyciemniam szyby komplet razem z przodem i myśle na jaki procent <_<

 

dzis dokodowalem sobie klimatronik z polifta :decayed: czy przy naciskaniu podgrzewania fotela w polifcie wyświetla się na mmi? Bo reszta gra a to nie wiec myśle czy tak jest ori

51C7DFDD-1D67-4383-B719-A647A0F24EED.jpeg

Wyświetla się jak jest dobrze zakodowane.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Gibons napisał:

Wyświetla się jak jest dobrze zakodowane.

Czyli jednak coś musze dokodowac 

ok

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Gibons napisał:

Wyświetla się jak jest dobrze zakodowane.

Czyli jednak coś musze dokodowac 

ok

Opublikowano
W dniu 25.04.2018 o 06:30, WydRos napisał:

 

nowe dywaniki wpadły, wykonanie jak ori

 

CDDC23B3-FD47-4478-8859-538E8D76EED7.jpeg

Co to za dywaniki ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, czarek76 napisał:

Co to za dywaniki ?

Dywaniki naprawdę dobrze wykonane, jak ori i chciałem lekko czarnawe i takie zrobili, bo bardziej pasuje, jak w nocy swieci ambient na nogi 

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b8-oryginal-pfi-9mm-i7207422899.html

 

Opublikowano
  • Autor

No i jest, kiera S-line biała nic Lift, nowa poducha, ramka licznika z audi A5, poliftowe wskazówki chrom, ramka z A5, narazie oklejone ale będzie malowane na piano :banan:

04809BE7-C18C-4E04-95BC-79E8DFD7CFDA.jpeg

9756E5A4-7FB5-4EDF-B1DA-8244408C0530.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

No i ładnie siadło :) od razu inaczej.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Gibons napisał:

No i ładnie siadło :) od razu inaczej.

Bez porównania :wink:

dzieki za poduche i na maj/czerwiec szykuj listwy 

Opublikowano
37 minut temu, WydRos napisał:

Bez porównania :wink:

dzieki za poduche i na maj/czerwiec szykuj listwy 

Kiera poliftowa ożywia wnętrze i to bardzo :)

Miło było poznać jak coś będzie trzeba to wiesz gdzie mnie szukac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.